Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 19:36:20
EUR 34.8909 19:36:20
USD 32.5694 19:36:20
ALTIN ONS $2326.7400 19:36:20

Konu: 25 Mart, Değerli Emtialar vs Dolar Yönü

[grafik d=12060_GR39a213.jpg][/grafik]

Yorumlar (208)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bekliyoruz grafiklerinizi şenol bey

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kısa vadeli olarak onları düşünmemiştim. Sizde artık kısa vadeci oldunuz:) 94 liradan altını olan bir kişi için baya kisacı oldunuz:))

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

onlar kısa vadeli olanlar haftalık tekrar düzenlenip hazırlanması gerek aslında uygun vakıtte paylaşırım

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bunu ben de merak ediyorum. Dolar tl de düşüş olacak mi diye

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bu yorum hala geçerlimi senol

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimGold06 ()

Bu tablo hagla geçerlimi @senollkaan bey, dolar in yönü kısa ve orta vadede asagimi hağla? Yazdiklarina önem verdiğim bu sitedeki ender kisilerdensiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Bu grafikse eger bu hep aklımda zaten hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Metehan7474 ()

Sayın hocam uzun zamandır takipte tüm sizi.3nisan konusunda aydinlatirmisiniZ. Dusus yönlü mu yükseliş yonlumu beklentiniz var acemiyim. idolumsunuz teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

3 nisanda ne var acaba

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

patron 3 nisanda yukari veya asagi sert bir hareket bekliyorsunuz. daha once yukari olarak dusunmustum. ama bu cevabiniz yonun iki tarafada sert olacagi anlami cikiyor sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Yakup0609 ()

@senollkaan hocam selamünaleyküm bilgilerinizi bizimle paşlaştıgınız için teşekkür ederim bu rakamlardan gümüş almamı önerirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ümitbtl ()

@senollkaan Hocam 3 nisanın önemi 11 12 mart dikkat diye uyarı vermissiniz ben bunu anlıyanadım kötü sonuçlar oldu şimdi 3 nisanon merak ettim önemini yada beklentini

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimGold06 ()

3 Nisan erkenmi geldi @senollkaan bey gram 336 şuan , daha ateşi varmı :)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

başkan doğrumudur:)

0BeğenmedimŞikayet

lavanta ()

senol bey merhabalar dolarda siz dusus mu beklıyorsunuz kesın olarak

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Başarılar dilerim erdal.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Olursa beklerim vade sikintim yok. Ama arada al sat cok yaparim. Haberler iyi takip edilmeli.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bi sonraki adımda endekste ayak uydurabilir. sana şunu söylemek istiyorum esas yükseliş endeksin eylül ekim kasım aylarında olacak bence

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Endeks yavaş gitsin hisseler hızlı gitsin çabucak kar edelim öyle bir dünya yok. Dediğin doğru. Hisselere yönlendiriyorlar insanı. Hisse bazli düşün. En rahat boyle ortamda çok kazanırlar buyukler. Günlük çok iyi kar eder hissenin tahtacisi. SUAN ilaç gıda hisseleri tavan tavan gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bist yavaş gitsede kağıtlar yukarıya kendini attı dikatini çektimi

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gelsin çabuk elimde hisse var zaten :)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Almaz onlar ortam durulmadan. Piyasayi bilen parasini yavas yavas herhangi bir yatirima sokmustur zaten. gümüş olabilir. Parasının bir kusmini onsta 1100$ civarlarda iken aldıysa onsta bekletebilir. Euro/usd ve gbp/usd de baya bir oynaklik var. Kimsenin dikkat etmedigi usd / kanada dolarında oynaklik fazkalasti. Borsadaki az bir parayla günlük al sat yapiyor gibi geliyor. adamlar her yere her turlu yatirim yapabilir. Her hafta insanların dikkatini başka yere cekiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bence gelir 132 bin belkide böyle hayal ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yukardan alırlar cebinde bekletenlerde

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Herkes cebimde dursun diyor.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kaza yapanlar biraz kendilerini tamir etsinler. Yavaş yavaş gelirler. Tekrar ellerine mal verilirse çok zor oralar gelmez. Kesin diyemem doların bizim piyasaya girmesi lazım. Az bir kısmı bir yeterli de. Yerli borsaya kolay kolay gelmez

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yukarda kendiler diğer yolculara devretti ve yine almış olabilir büyükler yeni trende yerlerini

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bu ara inatlaşacaz bence 10 aya kadar bist 132 bin diyebilir

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yeniler bulundu bile. Endeks nasıl yürüyor zannediyorsun. 80.000-89.000 üç gunde iyi gidiyor. Belirsizlik çok olunca önemli duraklarda biraz daha yolcu alırlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Erdal önceki trende kaza yapan cok varsa yeni yürümek üzere olan trene binecek yolcuda kalmadıysa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum