Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1174 02:24:45
EUR 38.2227 02:24:45
USD 34.1815 02:24:45
ALTIN ONS $2672.1200 02:24:45

Konu: tdk

Kimseye hakaret etmedim. Tdk aciklamasi yukaridadir.

Dürüstlükten bahsedip yalan söyleyen kişi onuruna yakismayan bir davranis icindedir. Eğer birşey söylüyorsan ispat edeceksin ya da yalan söylemeyeceksin. Insanlara iftira atmayacaksin

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sorun zaten burada yokum ve bu adamda her grafigi ilk kendinij cizdiğini saniyor. Sonra aynisini ya da benzerini cizen olursa onu kopyaci diye yaftaliyor.

Benim kimseyle bir sorunum yok hatta bu adami da takip edin teknik bilgisi vardir diye siteye onerdim zamaninda ama suan bulamadim.

Ben onun diğer insanlara yaptiğini yaptim. O da bana hemen senin yan hesaplarin var diye iftira atmaya basladi bende geri geldim ispatla dedim. Bak sesi kesildi. Ispatlayabiliyor mu ?

İda için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

İda ()

Sorun da bu zaten burada yoktunuz birden geldiniz ve direk etiket yaptınız. Birbirinizden hoşlanmıyor olabilirsiniz. Ben tartışmalardan hiç hoşlanmıyorum. Keşke bu şekilde yarışa girilmeseydi. Kötü sözler sarfedilmeseydi. Birbirimizin her ne olursa olsun açığını aramak yerine karşımızdakini yüceltmek bizleri büyütür.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben gayet sakinim ama siz karsinizdaki kisinin yalan konusmasini nasil bu kadar doğal karsilayabiliyorsunuz ki ?

Ben burada yokum ve aktif hesabim yoktur. Adam burada oldugumu ve aktif hesabimin olduğunu iddia ediyor. Simdi bu adamin yaptiği tdk ya göre nedir?

İda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İda ()

Okulda olsam çok şey konuşabilirim. Ancak kocaman adamlarsınız. Adamlık falan bir sürü yazışma oldu. Tartışabilirsiniz elbette ancak bu şekilde değil. Siz keşke grafiklerinizle bilgilerinizle gelseydiniz. Sizin paylaşımlarınızı da okuyordum. Dilerim biraz sakinleşince tekrar okursunuz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum