Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1174 02:24:56
EUR 38.2227 02:24:56
USD 34.1815 02:24:56
ALTIN ONS $2672.1800 02:24:56

Konu: Btc dağıtıyor ise pastadan payını alacaksın

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

grafik attim onem arz eden rakamlar var pazar gunune kadar gecerli

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bu nedenle bazı lonqlari yarı alıp bırakıyorum küçük kazanc büyük kazancı gölgelemesin diye birde şu var şansa yakaladı isen 100 dolar 75x de ise 7500 dolarla spot alan bir kişi ile aynı kazanca sahip oluyorsun mesela ben şu anda önde başladım olası bir 120k hareketi neler yapar neler olmaz ise bir dahaki sefer lakin bir şekilde isteneni vereceklerdir

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Anladım saolasin verdigin bilgi için bakarım orayada

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

tobo hedefi geldi aslinda canak tamamladik 66 000 kapanislar 68 70 73 73 binin ustu haftalik kapanis alirsak 73 binin altina düsmedik ce 120 000 ler hedef

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

o ayrı konu mısal marjın accammı dıye dusundugunde bak dıye

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Evet hocam bir altta okudum Altın da kapatacağım lonqlari üstünde nereye kadar giderse

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

11 mumu onemli nasil kapatacaz şuan 64 750 64 850 altina sarkarsa kisada yukselis trenti biter bir diger husus gece 3 kapanisi gunluk mum olarak 65 175 uzeri kapanıs arayacagiz

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Buradaki guven duyduğum insanlar daha faydalı verdikleri rakamlara göre davranmak bana daha iyi geldi tabiki yüzde yüz kimse bilemez lakin böyle başarı oranı daha yüksek

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

coınglas var gır orda hangı yone olcak long sort bellı oluyor abone olmana gerek yok lıkdasyon long oranı hepsı var

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Birde erken hareket ettim galiba yüzde 50 awax ve soldan aldım ethere dokunmadim

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Evet bu kaldıraç oranları btc yukarı ivme alırsa böyle oluyor bocalar ise 10x de şansımı deniyorum

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

dikkat et kaldirac oranin cok yuksek

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sizi takip etsem yetiyor gerek kalmıyor verilen rakamlara uyuyorum sen dahil bir kaç değerli arkadaşımızın emekleriniz boşa gitmiyor diye de atıyorum niyetim bu yönde Allah razı olsun emek verenlerden

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Benim teknik bilgim yok ki hocaları taşıyorlar ben btc bocalarsa çıkıyorum direnc kazanırsa longluyorum benimki şans:)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

reo paylasma taşlıyorlar :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum