Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:05:07
EUR 34.9839 13:05:07
USD 32.2051 13:05:07
ALTIN ONS $2414.8350 13:05:07

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin
(19 saat önce)
Konu: Pinko

burada adam eve bayrağı alıp mi gidecek yoksa almadan mi gidecek
Alırsa 4.22 uzeri 4.80
Almazsa asagida ben bekliyor olacagim :))
Egitim çalışmasıdır asla ve asla ytd

https://altin.in/ntmen_%C3%97

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:)) ben diyorum ntmentte giz, li hazi, ne var anlayana ama dedim... demediysen demedi de dilinden anlasalar hocam ah.. //..
Kimdi o ? desene allahaşkına...
Az oncede @Coin_üfleyen , @Engzm benle dal, ga gecti ama bak inan coinlerde yeniyim kabul ederim ama btc tam bir haftadir bian dahi sozumden cikmadi bile sen şahitsin:)) birde @kompedan rakamlarimla sıkısti enazindan yeni bi piyasada kazanip terse dusmedim değilmi? ) @Asiii__

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bak bunda haklısın emeğe saygı yok :)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

sen but kopariyon tavuktannn bu iyiii; )))

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bilgine saglik dostummm; )))herseyi fed belirlerrr ve ortam vadeli baronlariiji###

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Özellikle parçalı işlem iyidir yükseldi sattin dahada yükseldi dememek için en az dörtte bir elde tutulur ondada kar kaçmayacak şekilde stoplu tabi
Düşüşte yada yükselişte aynı taktik ise yarar
Bunu herkes biliyor zaten ufak bi hatırlatma olsun

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

olay buuu###dostum... hep bunu yazdim.. yazicamm... gerceklerrr... olcer bicer carpar gecerrr###

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İlk giriş rakamı ister dipte ister tepede olsun botlar takip edip çarpıyor helede yüklü girişler de coin zarar da etse giren kişiyi terse düşürüyor
Bundan kaçmanın tek yolu parçalı takviyeli ve stoplu şekilde işlem yapmak stoplar emir yerine Manuel
Emir görünce iğne yada normal hallediyorlar
Sonra ben sattim uçtu düştü muhabbetleri oluyo

Kar varsa parçalı şekilde stop yada kar satışı yapmak iyidir
Ytd:)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

aynennn dostummm###fikrimizi yaziyoruz sadece... berekettt olaaa###

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aynen kral
Doge sol wif lever stoplu şekilde short takipte ek olarak rsr olabilir
Ata olabilir seçip beğenip shortlayin stop belirlemeyen yüklü girene şimdiden geçmiş ola :))

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bak keyfineee ntxmenn###dunya boş; )))

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Polimik yok:)) like yok emeğe saygı yok canları sagolsun birde dalga geçiyorlar eyvallah :)) bilim de yanılır tabi ahaha mim bazlı filan dinlemez :))
Adam eve giderken bayrağı almis sa ben ne yapayım; ))
Formasyonlar her zaman çalışmaz herkes görüyor onları
Adam eve
Bayrak
Obo
Tobo
Topunuz gelin :))
Kelebek ler uçsun bahar geldi:))

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Kim onlar numuntex hocam. Semaver varsa hemen gelebilirim son iftar bugun yarın iş de yok:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Asiii__ bazı arkadaşlar emeğe saygı yerine dalga geçiyordu:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum