Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:00:48
EUR 34.8238 17:00:48
USD 32.3379 17:00:48
ALTIN ONS $2301.8900 17:00:48

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin
(19 saat önce)
Konu: Pinko

burada adam eve bayrağı alıp mi gidecek yoksa almadan mi gidecek
Alırsa 4.22 uzeri 4.80
Almazsa asagida ben bekliyor olacagim :))
Egitim çalışmasıdır asla ve asla ytd

https://altin.in/ntmen_%C3%97

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam teşekkür ederim ablacım:)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Selda09 bak etiket yapmadın ablacıım filan deme :))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Satmadım elimde zararda gubref euro power var ayrıca kayse krgyo az zararda afyon bobet az karda fonet 2 tavan yedi zararda 1.7k lik aldım para eridi tabanı bozdu kapanışta oyun belki diye korktum ekleyemedim tavan açabilir

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yarin yarim gun acik degilmi cogu kişi parasını çekip faize atar ve biraz iniş olabilir abd filan bilmem bakmadim endeks bence artacak herseyi buraya yazamıyorum siyasete politikaya girer ; ))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

:(( tövbe ne diyosun ablam zamanında beni biliyorsun bizzat antalyaya gel söyle demedim. burdan yazsaydınız keşke dedim düzeltme gelmez mı. Yarın abd enf verisi var

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

He tmm çok özür selda ablaciim o konuda hata ettik affeyle bi daha olmaz
Gmstr yada gldtr gfafigi yada gram grafigi atsam bunlar olmazdı e. ş. klik bende

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Bol gunesler @Asiii__

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Nebilim ben neye dedin ne aldin ala ala... mu, nec, cimmiyim ben..)

Coin_üfleyen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gram 2 ye katlayacak hissede zararı takma cik dediniz mı 1200 den gram ? Ya da kasım da 22 bine çıktı borsada zarar demeden herşey olmuş bitmiş ne zaman olacak düzeltme gelmeyecek mi bu gramda yakın vadede 3500 gelir belki de 4800 gelse bile 2 kat yapmayacak artık sene sonu belki gelir 4 5 k arası. Herkes hisse almıyor mu sen almadın mı ya da kriptohavling deniyor ne zaman alım zamani. Gram 1200 ken benim eve alici çıktı annem 7 ay sonra vazgeçtim satmıyorum dedi nisan mayıs ayiydi 2023 ve 2 ay sonra ev satışları durdu annem ikna oldu sat madem diye . Alınacak 1 göz oda 2018 den beri beni perişan etti 3 bayramdır gidemiyorum ayağım. gitmiyor bir iki değil defalarca kardan etti zarara soktu anne hadi dediğimde antalya gibi yerde 1 1 60 bin 2 1 90. bin liraydı evler milyon olmuş geçenlerde demez mı telde 165 bine ev vardı onu almadığima pişman oldum sana diye

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Long short cuyum ben spot nöbetçi deilimki:))dün short topu dedim daha ne olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Söylemem canım isterse atarim:))@Asii

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Sırrın sırrı gizem fantazi:))2 kişinin bildiği sır deildir memati:)

Cafer1876 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Su say, faya geldim geleli bi coin ver dedim..
Daha gelip bana bi coin vermedin simdi ben nedim sana sen söyle hadi , lafa mi bakayim ic, raatemi:))tak, tir senin hadi bakalım... )) @Asiii__
Eee peki ben neye bakayim, gu, cumun yettigine degilmi? zaten cabadayim olurukk zaarr acelemiz neki:))

0BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Bir sırrın var senin:)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Coin işinde 7 yıl günde 16 saat staj yaparsan roketci gibi olma ihtimalin olabilir @Asiii__ :)))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Cay soyleyin ozaman bizde yeriz :).. atmoyorum daha grafik felan dermisimde kusura bakmayasin:))
İsliyor tıkır tıkır ve ben kar yapiyorum üz, gunum onunla:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah hocam tşk ler

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Coin ler bensiz hareket etmez asagisa short yukarisa long sizin grafinklrr burda elmalı turta olar @Asiii__ :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

O zaman gram 3500 olunca alırsın yada 4800 lira olunca da alınabilir
1200 lerde alıp beklesen parani ikiye katlardin coin ve bistte kar ermek kısa sürede olmuyur tabi bunları yüz defa yazsak sen yine bildiğini yap inş kazanırsın

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Bereketli olsun. Hocam. Masallah.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok o silkelerken u, yaniga bagladilar heee aynen bakalim elmi yaman bey, mi gorecegiz o 236alti ayri dunya ustu ayri dunya suan ikigindir 219uzeri kapadi bana yeterli o engelide astimi ilk hedef dusenin uzeri 251yakacahim not al jocam bunu sen... ytd de yazmicamda iste yazayim:)ytd... orada kalsin zaten budefa 3. ye o 280le kalmaz 320:))) sabrim genis bakalim... nasip..)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Döviz emtia için geç kaldım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Alemsin valla :) yeotk bizimle değilsin diyip tekrar aldin galiba
Parçalı işlem yap 196 dan inmedikce 280 lere gidebilir yeotk

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Buarada yeotegin canini okudum ahahah yemin ederim mi, llet stop patlatti 208kirilinca ben ya allah dedim 197kadar 380lot bastim o inanki gelmesin ilk etap 236yi sirketi çi, vili stilettolarimla basmassam asi değilim:))... artik bu is ina, dıma bindi :).. @Asiii__ bakalım göze aldim inan bisey deme bana...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok ekleme ekleyince isler tersine donuyor biliyorsun iste...
Tmm hadi kolay gelsin rastgele:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Coin alma demismiydim sana? Demediysem şimdi diyorum uzak dur bence coinlerden elindeki parayı yüzde elli döviz ve emtiada tut kalanla bistte uğraş tercih senin tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam btc altlar düşecek diye yine kimse yazmadı oruç basım kalkmıyor para eriyor düşüş devam mı bu araca borsa endeks bayram. donusu bizi ne bekliyor sence içimden bir ses bugün full cik dedi düşecek dedi ama dinlemedim burası zarar yazmış nereye duserbu btc:( hayırlı iftarlar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Merakta kalma ; ) kayfeni çayını iç bende pinkoma bi bakıp geleyim yanına lever eklesem mi biraz ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Merak ettim:))..
Peki kazancın bol olsun betmenn:)kahvelerin benden masallah buarada...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

O kendini biliyor; )) tmm şaka espri bir tarafa fakat coin yorumu ile dalga geçilmez yakıştıramadım varsa bilgin ustalığın yorum yaparsın poliklinik vaka oluyo sonra :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum