Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 13:22:08
EUR 35.1107 13:22:08
USD 32.2249 13:22:08
ALTIN ONS $2383.6800 13:22:08

Grafiği gönderen: Asiii__

,

,
Cümleten selamun aleyküm, a, dimine tsk.ederim.
Bana yetkimi vermis..sebep olan herkesede tsk.ederim..
Sadece eğitim çalışmamdır eksikliklerim ve ha, talarimdan dolayi affola, zamanla ins.daha basaracagim..matematigim oysaki yetiyordu , az karalama olsun:)..
Btc de öngörümde degisiklik yok 71**ler uzeri durmayan btc nin desteklere inecegini belitmistim...
Orakam üzeri ayri dünya alti ayri dunya banagöre..
Tepki alacaği seviye yesil noktayla belirtilmistir..önümüzdeki süreçte en dip rakam suan görülen bende 58**ler yukarida kirilim ile 81**lere kadar...ytd..iti bar etmeyiniz..eğitim çalışmamdir...

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Üstad emir defterinizi paylaşırmışsınız bizde aynısını girelim

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tesekkürler desteğin içinde hocam çaylak kardeşimiz kim ne oldu inan içim bitti biliyormusun? ((İns. kendine bisey felan yapmaz cok üzüldüm...

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

O hiç kimseyi dinlemedi bildiğini okudu hep. Hoş birşey bildiği de yoktu bak giderken bile bu sitenin faydasını görmedim yazmış çok enteresan şimdi şuraya çıkıp yazsam piyasada benimle aylardır işlem alanlar kasasını kaça katladı diye utanır mi acaba. Hoş gerek de yok artık üzüldüm lakin bilmeyen girmesin marjine.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ro, ketci kim? ((( Tanimiyorum bile kardeşim offf istifa hakkaten etmişsin://.. Allah ins. kendi kararlarini doğru alip kimsenin etkisinde kalmadan kapilar acsin sana... tanimiyorumda seni ne oldu bilmiyorum ama kafana takma...
Bak her, şerden bi hayr cikar kardesim me, tanetli ol... Belki bu bile emin ol hay, rinadir sen bilmezssin , bilinmezligi Allah bilir para icin ken, dini sakın bırakma... ! Değ, mezzz:((( yasiyorsam yeter de.. @Asiii__

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Beni hic dinlemedin ki faydalanasin :(

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Sen sağol güzellik devam et gayet güzel böyle

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Küçük parça olabilir alımları parçalı yapın acele etmeyin

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Bu sitenin bi faydasını görmedim daha da zarar ettirdi bana nankörlük olmasın roketçi harici faydası olan yoktu size başarılar istifa ediyorum kurtulurlar ağlamalarımdan

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Arkadaşim çok üzüldüm inan çok, full olup hersey kaybetmek nedir ya:((... nedicem bilemedim.. pi, yasadan soğudum... yapmayin neolur boyle k, ripto riskli varlik tümden girilirmi ya:(((... la havlee allah güç versin sana üzülme sag, ligina dikkat et.. para herzaman gelirde giderde bi araç o tek size bisey olmasin ins.. :// @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Daha ınj var 47 almışım 28 de liq oluyor o da benim burdan kurtulmam şansım sıfır maliyetlere gelmesi en az 3 ay hedef verenler de alsın satsın şimdi doya doya

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hani sen döndermistin :)

60k birak bugun gelsin :)

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

6,20de mlsf destegi 6,01evet alti 5,78de gordum umarim allah yuzune baksin burdan yinede yukselsin tepkide olsa tutunsun :(((

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kah, roldum:(((allah korusun arkadaşim demeyaa:((bakim suna bir:((tüh sana bunu yorumlamistim sanirim 9nce değilmi ben? ((

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))sen itibar et bak et diye gözüne diktim:)) eksikliklerim çok pc'm yok:((tlf dan canım, çikti yeni bunlar ondan yazdim egitim calismasi sadece .. mütevazılığında varyaaa:)) sağolsın güzel insan... @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Ustad alım yapılabilir mi buralardan artık

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hem bak diyorsun hem itibar etme diyorsun:) Gayet güzel bir çalışma başarıların daim olsun

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Near 6 olunca sıfırlanıyorum 2-3 dakikaya varım yoğum yok olacak

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sen durum çokmu vahim:(.. neyaptın?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tepki yerini isaretledim gelir ise 63**_65** arasi muhtemelen ordan bi yukari tepki derecesi ile bakilir alt destek en dipte san evet 57**_58**ler ytd...

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Tepki alamıyor ordan 57 gelmeden tepki yok

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@kompedan , sanki tıkır tıkır işliyor ac, emi işine birde sen baksan? Yesil nokta ile tepki yeri belirtilmiştir ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@ntmen_× sanda ayrıca teşekkür ederim sevgili hocam... pembe başlıklı alyazmalın la aran nasıl)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum