Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0884 14:30:09
EUR 35.0606 14:30:09
USD 32.1913 14:30:09
ALTIN ONS $2382.7050 14:30:09

Grafiği gönderen: Asiii__

,

,
Cümleten selamun aleyküm, a, dimine tsk.ederim.
Bana yetkimi vermis..sebep olan herkesede tsk.ederim..
Sadece eğitim çalışmamdır eksikliklerim ve ha, talarimdan dolayi affola, zamanla ins.daha basaracagim..matematigim oysaki yetiyordu , az karalama olsun:)..
Btc de öngörümde degisiklik yok 71**ler uzeri durmayan btc nin desteklere inecegini belitmistim...
Orakam üzeri ayri dünya alti ayri dunya banagöre..
Tepki alacaği seviye yesil noktayla belirtilmistir..önümüzdeki süreçte en dip rakam suan görülen bende 58**ler yukarida kirilim ile 81**lere kadar...ytd..iti bar etmeyiniz..eğitim çalışmamdir...

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Resitalimi oku o zmaan dha da guleceksin :)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yaw sus sesli güldüm allah seni:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok bana gizli gizli sistemi ogretti bende artik en iyiyim :) hatta mükkemmelim hatta dünyanin 7. harikasiyim :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Heralhelde o, tobüsten dev, rilmeye niyetlisin:))bak p, is carpar inan haberin olsun :))kazandiriyorum thüüü diye diye şaksukayi milletin burnundan getirdi:))
Sonra bak sana giz, liden realistlerini atmaz mahrum kalırsın demedi demaaa:))) @Periyot kayip büyük los'un haberi yok:))).. siz en iyisi m, gursesten benden gelsin "zamanı içmişiz haberimiz yok"dinleyin ciddiyim:)))hahahahh:)) @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

4 ayakliymis kendisi 2 ayak ustunde durmaya calisiyorum ama basarili olamiyorum falan diyordu en son :) o zmaan ona thuu yapayim da belki iki ayak ustunde durmayi ogrenir :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yaw git huma, niste tkür ne gelip benim yüzme tkürüyorsun la havleee:)) ahah @Periyot can hocam kadir gecemiz mu, barek olsun senide unutmadim, unutmam su los'a bisey de zabahinan heryerde tkruge bogdu milleti:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Biraz öyle oldu :) uhuletle ve suhuletle kal ben seni tutuyorum :) thüuuu

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))cub, beli gibi giris yaptim heral dimi los:))hocada oldum hocam amin seninde sagolasin:)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Evet bugun abd de onemli tdive issizlik verisi var özellikle ons metallerde ve bt de önem teskil eder...

risklerinizi kendiniz almali hani bana gorede full , ve su kal, diractan piyasa oturmadan uzak kalinmali diye dusuncem o vakitte anlik oynamalar olur cunku... beklenti nedir henuz bakmadim , incelemedim dahi bi soralim @celik2119 hocamin beklenti ile ilgili bilgisi varmi? ona gore bi fikrimiz olussun ins... hocam gecen ayla bu ayda negibi bi degisiklik soz konusu olabilir ? varmi ongorunuz bugunki abd. verilerinde? @Asiii__

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli kandiller hocam :) kazancin bol mutlulugun daim olsun :)

2BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Cümleten selamun aleyküm , kan, dilimiz mübarek olsun , rab, bim hayrla hersene buzamana cikarmayi nasip etsin vede dualarimiz bu gece hür, metine kabul olsun ins... bereketli kazanclar dilerim , ve altgrafigim hala calismakta sadik kalacağim:))

@Şahmeran_2525 , @kompedan , @ntmen_× , @Engzm , @Coin_üfleyen , @Sinembas , @LosAnarquista60 .. tum arkadaslar hayirli kandiller

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tsk ederim bilgi için bugun aciklanacak veride varmis komple nakite gecip 69.660 uzeri atmasinimi beklemek dogru olur acaba sanki çaktırmadan altlarida eziyor btc çıkarken mıymıy duserken şelale:) :(

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Altyorum hala veyine netim, degisen bisey bende yok inanmak sart @YıldızBitco , @ntmen_× , @Engzm toprağim kandiramazssın beni:))

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Bu birine gönderme mi hocam :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim hocam tesekkur ederim:)
Senden cok sey ogreniyorum ogrenecemde insallah ben tesekkur ederim:)birin bin olsun diyorum olacak insallahta:) ben bugun kapanista inan bugun cuma sanmisim bistte kendimi kaybetmisim iyi bastim, persembeymis ya hayra ya, serre demim dahi sonum hayra cika ins:))) bana kizma ama bastim inan... @Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben bişey bilmiyorum ki idolum yaz derse yazıyorum birde çırak bulmuş kendine beni bıraktı idolum çay ver desek çırağı çay yok diyo :)) işi gücü kahve

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Evet bildin teşekkür ederim; ) aldığı teterciklerimi geri verdi pinkocuum selvi boylum pempe basliklim stoplu parçalı bıraktım fazla hirpalanmasin :)) 3 75 te balinasi tekrar devreye girmezse paraşütle ineriz artık 2.80 lere :))

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

İnşallah 8 binlik te atarsın hocam:) bizim senden öğrenecek çok şeyimiz var öyle deme:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ahahahah iflah olmaz daha ben sattim dedim ama simdi bilmis dicekler bana ama bildim:)))ahahahh al iste ortada shoortla shortla biraktim artik dedim:))i, flah olmadi vallahi:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Al yazmalım pinkocuum uçuyor terse

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

8 binlik roe atmadım ben en fazla 4000 lik ; )) 3.85 de pinko didim alaydın üç beş tetercik ; )) ben bilsem size öğretirim de acemiyim:))

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))yok indikatörüm senle selda:))ben ona yatirim tavsiyesi verdim bana komiksin dedi :))ve daha bana sormaz:))nerden bildi hakkat komiğim ve komiklikleri seviyorum:)..

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Unutmadım entmen 8 binlik roelerini ve ben hayatım boyunca hiç o kadar roe yapamadım sen bize taktik ver engin bilgilerinle aydınlat bizi hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Peki efenim etiketle mutlaka selda ablamı da unutma :)) ben bilmem hustad sensin :)) longla de longlayayim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ama sana senin icin biraktiğimi sattigimi söyledim..139du verdim az t, rip atip 160yaptı , baktiki bakmıyorum , ümidi kesti ve pert oldu:))al senin olsun iste çay için oturun:)ama dim sana alirken bunu yazacağim ozaman uzak dur ustam longa atla:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bencede bulaşma pinkoma; )) sağı solu belli olmuyo onun semaverde çay ısmarladı bana ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ya 160dan alyazmalı per, tişko valla bulasmiyorum simdi ona sen gel hakkından:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Wifciim 112 roe shortla acilde:))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ne olduki:))? @Engzm toprağim nefsi müdafaa buyur bakalım bi gel sen:)) ne bölü, şülemiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum21 ()

Bende ful mantaya daldım nasip bakalim

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum