Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 01:26:39
EUR 35.1406 01:26:39
USD 32.2673 01:26:39
ALTIN ONS $2378.4450 01:26:39

Grafiği gönderen: Asiii__

,

,
Cümleten selamun aleyküm, a, dimine tsk.ederim.
Bana yetkimi vermis..sebep olan herkesede tsk.ederim..
Sadece eğitim çalışmamdır eksikliklerim ve ha, talarimdan dolayi affola, zamanla ins.daha basaracagim..matematigim oysaki yetiyordu , az karalama olsun:)..
Btc de öngörümde degisiklik yok 71**ler uzeri durmayan btc nin desteklere inecegini belitmistim...
Orakam üzeri ayri dünya alti ayri dunya banagöre..
Tepki alacaği seviye yesil noktayla belirtilmistir..önümüzdeki süreçte en dip rakam suan görülen bende 58**ler yukarida kirilim ile 81**lere kadar...ytd..iti bar etmeyiniz..eğitim çalışmamdir...

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Yok abi niye tehlikeli olsun burdan enfazla küçük birşey kaybederim ama kaçırdım diye üzülmek istemem. Senin sayende çok mantıklı ve kazançlı işler yaptım ben. Girdiğim yere stop koyarım olur biter. Paylaşırsanız sevinirim

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Valla haklisin dostum korkum zaten piyasadan zamanında çıkamamak.. umarım herkes kazanır ve zamanında çıkabilir..

1BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Bırakalım düşsün boganın tam göbegindeyiz elinde sonunda tekrar daha çok yükselecek şu dibi bulsak yeterli hocam

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Çok tehlikeli sorular bunlar :) evet aldım

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

İnşallah dediğin gibi olur, görürüm :)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

abi hiç parça parça glmr yada başka bir şey aldınmı şu durumu fırsat olarak görüp

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hele bir 50 Altın a atsın bak sen sezonu görürsün

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Abi sorunda orada ne olursa olsun, dom düşmüyor, hep 53-54-55 gidip geliyor

Nasıl bir sezon bu anlamadım.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet kesinlikle katiliyorum bu piyasa biraz riskli ve bilmeyemlerin riskli işlemleri azaltmasi gerekir.

Herkes fomoya kapiliyor ne yazik ki...

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Tepeden mallanmayın kasanizin 20/1 i ile marjin işlem alın

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şimdi btc ath yaptı mı? Yaptı belki altlar yürümeden yeni ath da gelmez ne olması gerekiyor sorusuna gelince BTC yatay kalmalı dominans salmali hepsi bu başka birşeye gerek yok

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bakın ben 10 yıldır bu piyasanın içindeyim. Çok büyük paralar kazandık güzel paralar da kaybettik bazı şeyleri yaşayarak tecrübe ettik. Evet ben kendi riskimi yonetirim ancak uzak masaüstü bağlantısı gibi bir başkasının riskini yonetemem bu sorun olur ben çoğu zaman kendi arkadaş grubumda da ne kadar riskli risksiz islem olsa da kendim 1000 usd marjin işlem aciyorsam onlara 200 USD açtırıyorum kasa yönetimini bilen bu piyasada para kaybediyorsa inan kazanması tamamen şansına kalmış olacak herkes bogada zenginlik hayalleri kuruyor ancak emin ol 100 kişiden 1 kişi parasını alıp çıkabilecek o 99 kişi kendisini hiç anlamadan ayı piyasasında bulacak

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Umarım bundan sonra herşey yolunda gider senin için...

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_lee ()

İnşallah. 3 dolar gelirse tüm zararım çıkar yeni bir sayfa baslar

aseltech için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_lee ()

Abi dileyelim ki ayı tuzağı olsun o halde :)

-1BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta Glmr badger Magic hook da likit oldum komple. Kasa yi bölmüştüm Bist e atmıştım karları şimdi tekrar bozup çekiyorum yavaş yavaş hepsini kriptoya. Yeni sepet yapacağım Waves kava Glmr ile başlıyorum o zaman tekrar

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Usta bu altların mevsiminde mi problem var, boğa gelmesi için ne olması gerekiyor altlarw

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Nisan sonuna 3 haftadan fazla var değil mi? Floki Pepe gibi coinler bu süreçte 10x yaptılar mı? Evet yaptılar bu piyasada imkansız diye birşey yok. Önemli olan btc nin iğne dahi olsa 64500 çarpıp hızla yukarı dönmesi o zaman yeni ath leri konuşuruz. Haftalık aylık kapanış olumlu geldi. Bakın bu ya boğa tuzağı ya ayı tuzağı ama kesinlikle tuzak. Olumlu kapanışları tuzak verdilerse çöküş devam eder yok olumlu kapanış sonrası bu düşüş tuzaksa yeni ath gelir ancak bazı projeler artık kopmalı waves 20 üzerine atmalı kava 4 usd lere gitmeli glmr de artık büyük kopuşu başlatmalı yoksa bu nasıl 18 USD olacak? :)

kaya_lee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aseltech ()

glmr bu ara dönse iyi olacak

kaya_lee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

4.80 mükemmel bir alım yeri olur)

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

15k dolar 2 yilda 800 dolara indi spotta

Hic dert etmedim şimdi 6k oldu. Sattim 3 haftadir almiyorum bana risk ne zmaan dusuk gelirse alirim oradan 3x yapsa dolar bazli zararim biter. Zaman bazli zararim kalir. Belki bir gun onu da buradan geri alirim.

Önemli olan sabretmek bazen kolu kesmek.

Ne kadar uyarsakta herkes bildigini yapacak :(

0BeğenmedimŞikayet

kaya_lee ()

Abi selamlar nasılsın? Ben de şimdi zarar kes yaptım dediğin gibi. Buradan tepki alamayınca yaptık mecburen. Bir tek glmr ve waves bıraktım. Özellikle waves pek etkilenmedi bu düşünen hızlı toparlar diye umuyorum. Glmr Nisan sonu hedefin devam mı abi? O kadar hızlı toparlar mi?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ris, kli varlik para ki, silerin degil , kendinin olan bisey benim bunca piyasa tecrubem var inan ki bak düşüşüde , cikisida 10islemin 7,8kestirdim bugune dek... ama vallahi billahi kal, dirac mis su buymus girmedim ya... bunedir? guveniyorum kendime ama girmiyorum dahi://.. sitede fikir ogrenilir sadece isine geleni yaparsin... Allah yardimcisi olsun tek umarim iyi olsun tek... Gideyim biraz hocam bi tuaf oldum.. sagolasin.. @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Ethfı nereden alım uygun olur rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Zararkes diye birşey var 500 usd bile kalsa o para ile 5000 USD kazanılır.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Öyle valla bende çok üzüldüm kaybetmesin diye de elimden geleni yaptim ama kendisi yine bildiğini yapti :(( bizlerin elinden birsey gelmezdi

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Söylediğim gibi bende engelliydi ben kaos sevmiyorum sataşma sevmiyorum sadece paylaşım odakliyim. Yazık ne olursa olsun kaybedilen bir para var ortada ve belki geri kazanmak biriktirip yatırım yapmak için aylar harcanan para 1 saatte gidiyor. Ancak piyasada bilginiz yoksa burnunuzun dikine gitmeyeceksiniz piyasa ile inatlasılmaz.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Geçmiş mesajlarımda duruyor kardeşim

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Evet gerçekten lig olmak kasayı sıfırlamak çok kötü birşey ve alt üst eder psikolojiyi ancak o ısrarlara rağmen kimseyi dinlemedi bende engelliydi gerçi ne yaptı da engelledim bilmiyorum zaten sitenin faydasını da görmemiş demek ki gerek yok buralarda oyalanmaya. Marjin işlemi çocuk oyuncağı zannediyorlar düşün ki bir sistem var tam kumarhane ve her zaman kasa kazanır. Adamlar senin açtığın işlemleri görüyor attığın stopu görüyor lig seviyeni görüyor bu kurtlar sofrasından payına düşeni koparmak her yiğidin harcı değildir. Spotta parayı sifirlayanlar kalkmış marjin işlemlere giriyor çok kızıyorum çok

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla 50 tane ona destek oldugum yorumumu gosterebilirim.

Dedigin gibi kimseyi dinlemedi hocam. Destekte short direncte long acti. Gerçekten çok üzüldüm liq olmasina.

Son yorumu hiç de güzel olmadi. Kendi hatalarini burada emek veren insanlara yükledi gitti.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum