Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 19:48:23
EUR 35.1075 19:48:23
USD 32.2113 19:48:23
ALTIN ONS $2382.5600 19:48:23

Grafiği gönderen: Asiii__

,

,
Cümleten selamun aleyküm, a, dimine tsk.ederim.
Bana yetkimi vermis..sebep olan herkesede tsk.ederim..
Sadece eğitim çalışmamdır eksikliklerim ve ha, talarimdan dolayi affola, zamanla ins.daha basaracagim..matematigim oysaki yetiyordu , az karalama olsun:)..
Btc de öngörümde degisiklik yok 71**ler uzeri durmayan btc nin desteklere inecegini belitmistim...
Orakam üzeri ayri dünya alti ayri dunya banagöre..
Tepki alacaği seviye yesil noktayla belirtilmistir..önümüzdeki süreçte en dip rakam suan görülen bende 58**ler yukarida kirilim ile 81**lere kadar...ytd..iti bar etmeyiniz..eğitim çalışmamdir...

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Sen niye kendi kendini etiketliyorsun toprağım:)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Zabanan nediiin yaw senn topragim olmasan canı, ni okurdum kiymetini bil bak:))) @Asiii__ de, lirdinmi ne benden beter:)

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

En iyi hoca sensin hocam senden iyisi yok hey Maşallah ne desen geliyor aferim aferim otur 8 :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Neden elittot dalga sayımimi yapiyorsun?
Pekala nedimki gun olmaz mevsimler devam ederim bende tsk. ederim yinede...

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ozaman hazır kurulumus biz gelelim. @ntmen_× ki, rasi neyse oderiz:))
Ben , bist, arada k, ripto metaller isbolumu iyi olmazmiki:)hocam...

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam hayırlı sabahlar.
Malesef 1.09 üstü kapatmadı galiba ben 0.81 aldım malesef ne yapmalıyım hocam

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

1.09 üzerinde gün kapatırsa 2.35 e gider

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Onu öğrenmek o kadar zor ki burdan yazmakla olacak iş değil

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Benim zaten bir şirketim var. :)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

@kompedan Merhaba hocam nasılsınız. Bico aldım hocam bir miktar. 0.81den hedef nedir hocam iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Dongu, ler takibimde olmazmi hemde cok hocam... sagolsin...
Yok orda o işbende söz bana guven insallah... sana wifle kahveyi ben yapicam :))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hakkım varsa helal olsun
Sadece dikkatli ol parçalı kademeli işlemlere dikkat et full asla girme diğer taraftan yüzde 50 nakit kuralını aklında tut ve uygula yeterli:) inan pişman olmazsın yüzde 50 hep garantide kalir ve inmez artar
Ben uygulamadım sonucu hiç eyi olmadı; )
Gann prensiplerini oku arada faydalı ve tecrübe dolu bir çalışmadır

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hakkın cok nasil oderim bilmem o an, karaya gelecegim ve ins... a, no im sirketi kuracagiz ser, maye benden:))) soz @Asiii__ @kompedan sende gelirmisin ... sir, ket kuracağiz biz tey, zeler, yegenler a, nonim sirketi :)dostlar...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

O til, simi bana ogretirmisin lutfen..
Grafikteki sıkışmalara baktim ama ben gun olayini inan bilemiyorum..
Bak mevsimler inanki nokta atis veriyorum.. fakat gunsel bilemedim:))gumusu ucurdun:)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Maşallah maşallah

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tebrikler iyi çalışmalar)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@ntmen_× , @kompedan , @Engzm yani 6gun once sürdügum iz noktasal çalismis, egitim calismamda tepki yeri 64**_65**arasi isaretlenmis olup evet 71**leri onemsedigimi tekrarda buraya gelicegumi belirtmisim... buranin uzeri alt aciklamada oldugu gibi 81**leri ekrana taşir..
Alti kaliciliklari zaten ezberledik:)) @Asiii__ çaylar siteye benden:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Wifciim bıraksam 1.80 e iner bırakmasam 8 lere çıkar yapay zekası karıştı iyice :))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Halbuki mehtapta cay felan vardi:) ci, cim aylariniz gecmiki simdi bi dargin bi barisik oldunuz:))... ya hocamm su a, skiniz wifle guzel biteydi hayirlisiyla:)yada devam edeydi... ) @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tsk ler efenim saygılar bi dargın bi barışık pinko wifciim le gezinti devam uzaya çıkan ilk tilki oldu kozmopinkom:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Allam, allam sen negüzel seviyorsun böyle:)... mutluluğun daim olsun hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Beni almadan sence gidermi)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Ben wif longladim bakalım nereye gidecek

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Olur valla pempe olmasın bahar geldi kırmızı olsun 1 teter pahali olsun gelincik tarlasında keklik gibi seker pinkom ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Anlasildi o is sende üstadimmm:))sevdanla mutluluklar diler cçiçekle, rinizi ben alirim:)kahve eşliginde ahahah:)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Yüklü shorttaysam oraya gelirse yüzde 140 zarar olur bataruk:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Şimdilik usd t teterde kal bi şey alma btc 70 k yapıp artmazsa dibe dalabilir teter daha risksiz
risksiz benim işlemleri biliyorsun long short değişiyor wif longa gider gibi yapıp iniyor 2.80 ve 1.80 e inerse stoplu şekilde shotlarim

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin tesekkür ederim hocam:)

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hocam vallahi ne ekrana , nede siteye hic bakamadim, wif nedurumda bakmadım dahi , mi, safirim var:))
Hatta şuan ra, kım kaçtayim değin enyuksek tepesinde:))tesa, duf cevrim ici oldugumu farkettim:)basinin caresine bak duam seninle:)) hatta vesilenle @kompedan okudum.. hocam vallahi tak, ip bu sıra yok bende olurda alimda kar bende zarar sende raziyim etiket edersen kabulüm olurmu? ))).. anca bil, dirim bakabilirim bu sıra:(((oyuzden

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Allah razi olsun canhocam amin sağolasın..)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum