Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0892 10:49:46
EUR 35.1228 10:49:46
USD 32.2236 10:49:46
ALTIN ONS $2390.2500 10:49:46

Grafiği gönderen: Asiii__

,

,
Cümleten selamun aleyküm, a, dimine tsk.ederim.
Bana yetkimi vermis..sebep olan herkesede tsk.ederim..
Sadece eğitim çalışmamdır eksikliklerim ve ha, talarimdan dolayi affola, zamanla ins.daha basaracagim..matematigim oysaki yetiyordu , az karalama olsun:)..
Btc de öngörümde degisiklik yok 71**ler uzeri durmayan btc nin desteklere inecegini belitmistim...
Orakam üzeri ayri dünya alti ayri dunya banagöre..
Tepki alacaği seviye yesil noktayla belirtilmistir..önümüzdeki süreçte en dip rakam suan görülen bende 58**ler yukarida kirilim ile 81**lere kadar...ytd..iti bar etmeyiniz..eğitim çalışmamdir...

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn hocam su pempe başlıklım icin bi duaniz varmi bu muberek gecede coin pesinde carpilmasak:))

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Senin nezdinde; toptan yazmış olayım, tüm üyelerin Kadir gecesi mübarek olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hafta kapanışı belirleyecek

Mazlum21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Pazar kapanışı bekliyorum bakalım ona göre yol alacağım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yüklü shortladiysan 109222 geçerse tedbirini al btc 69400 e gaz kesiyo iniyor mu çıkıyor mu tuhaflasti iyice

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim size de hayırlı kandiller dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum21 ()

Üstad düşüş devam mı sizce

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin nasılsın hocam nedir durumlar? )
Hayirli kandiller @VforVendetta• ...

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hayırlı kandiller ve aleyküm selam

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Abi ben normalde btc de bu hafta sonuna kadar 78888 bekliyordum ordan sonra yani Nisan in 2. Haftası 50 k ya kadar bir düşüş başlangıcı bekliyordum ama btc daha bu haftadan hedefe gelmeden saçma sapan hareketler yapmaya başladı. Yine haftasonu altlardan güzel hareketler gelebilir bazılarından tabi

The_hacim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Shortladim entmen rsr yi 10274 ten eyi mi

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Uzaktan izlemekte fayda var desene

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

8 ay önce 0.23 hedef vermiştim ama orayı geçti biraz. 0.30 lara gidecek gibiydi dün baktığımda ters köşe yaptı bu sefer. btc nin büyük düzeltmeye gitmmesi yakındır. Bence çok işlem açmamak lazım

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Teşekkürler ılgın için takipli olmakta fayda var şu ata ne yapar çok merak ediyorum buralardan tekrar dikermi acaba

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin cantoprağim:)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Haftasonu belki 5.80 görür abi buralarda tutunursa

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

67394 geldi şimdi ne yapacak btc bakalım aldığımdan değil wifi ayar ediyo:))

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Ünlü tradere ne zaman denk gelsem hep brazdan bakıyor :)))gidip milletin paylaşımından birşeyler kopyalayıp buradakilere satıyor millette ustam hocam soru soruyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Sağol abi birazdan bakayım

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Kolay gelsin engin şu ethfi bir baksana 487 long dayım yine üstü nere gider mümkünmü

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

O zaman boşver kim takip edecek:) wusdt , enausdt ye sardım bunlardan zamanı gelince x8 kar alcam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc takipli btc 66800 ve 67200 e artarsa shortlar sıkıntı
Geçici longlar devrede olur
Yani btc 67400 geçmedikçe longlar calismaz oralara gelip inerse shortlar devam eder şimdilik görüntü bulanık

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Rsr 97 ye yakın bir yerlerde shortlayayim 98 stoplu olur mu

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben sadece wife bakıyorum istersen rsr shortla 0.0097 geçmese 0.0040 lara kadqr shorta gelir
Bana artacak altcoin sormayın taze bitti kalmadı
Btc de sabit yorumun 69 uzeri giderse artmaya müsait tersi durumda 56 k yada 52 k lara 2 k artıp 3 k düşüp inebilir

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Ve aleyküm selam toprağım hayırlı kandiller

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Hadi bana bir coin ver hocam senin hatrina alayim:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kayfeciye gönderdim:)) wif diyince almadi gitti başka coinlerde carpildi garibim ; ((

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

A. slm hayırlı cumalar ve kadir gecemiz mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok gelmedi dusmemis :) benim adimi hic agzina alamiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Git karsimdan gittt:))okudum vedr cevap bile yazdim gelmedimi? ))artik senin isminide bizimkiyle anacak aramiza hosgeldin:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum