Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 08:27:08
EUR 34.8521 08:27:08
USD 32.4350 08:27:08
ALTIN ONS $2333.6050 08:27:08

Konu: Kargadan klavuz olur mu ? 2020 2027

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Tahmininiz nedir

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın Direnir veya yukarı dönerse rasyo da aşağı hareket edebilir henüz yükselen bir şey yok henüz yukarı dönmedi. Ama dediğim gibi gümüştür ne yapsa yeridir bir anda sıçrasa da şaşırtmaz onun için iki yöne de tedbirli olmak galba en iyisi. Ytd.

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Yükseldi sanki

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim gümüş kuveytte 12,0684 16,1347 6392 7274 bu şekilde devam ederse yukarı tepki verdiğinde bir kısmını başka yere aktaracağım inşaallah. Akb 11,7730 12,42 64238 6279
Ben elimde hep TL olsa buradan 12,42 den kademeye başlar tarif ettiğim şekilde devam ederdim ama size al ya da sat diyemem kendiniz ben hep kâr alarak devam ettim ve manipülasyon konusunda da elinde işlem yapacak dolar veya TL si olmayanlar için geçerli zararına mal tutmanın zararına mal satmaktan bazen daha zararlı olabileceği konusunda da sürekli uyardım.
Ama sonuç itibarı ile alanın değil almayanın daha zararlı çıkacağını düşünüyorum.
10 yıla kadar Uzun ve 10 yıl üstü çok uzun vadede 1000 hatta 2000 dolar olsa beni zerre kadar şaşırtmaz. 28 dolarda bile kalsa aslında gazete kağıdı kadar değeri olmayan kağıt paraları elde tutmaktan iyi diye düşünüyorum Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Yok hep TL var

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin makas durumunuzu bilmiyorum makas normal olsa ! Ayrıca elinizde ne kadar gümüş var?

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Bekleyem. mi almak için

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2,618 ve aşağı ihtimal görünüyor ama gümüştür ne yapsa yeridir pat diye yukarı da zıplayabilir. Sizde makas durumu nasıl ? Bende 6386 7267 Elimde gümüş var bu şartlarda almam makası düzeltmezse yukarı tepki vermesini bekleyeceğim inşaallah. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Kaç desteğe gelir yarın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dirençler 20,319 20,969 21,895

Destekler 19,87518 18,99133 18,10748 17,56126

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Bekleyim mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23,950 yerine 20,950 yazmışım 23,950 üzerine bu ay atabilirse yoluna devam etme ihtimali daha fazla olur diye tahmin ediyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşün ne yapacağı belli olmaz 2023 Mart kapanışına kadar 20,950 üzerini test etmezse sıkıntılı yukarı atarsa da 24,77 ve üzeri yoluna devam eder.
Acele etmemek lazım ama elde bir miktar gümüş olmasında da fayda var gibi.
Daha fazlasını bilmiyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Ne görünüyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı sert inip yukarı aynı hızla döner mi ? Yoksa kademeli yavaş bir iniş mi olacak ?
Sonuç ne olursa olsun şimdiye kadar almayan değil alan daha az kayba uğradı veya kazandı 2023 Mart kapanışını görelim bakalım ne olacak ? Ytd.

Yukarı dönüş için öncelikle 20,50 üzerine hızlı bir şekilde çıkmalı ve geri dönmemeli Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum düşen bıçağı tutmam diyerek 10 Tl civarı almayanlar şimdi nasıl alacaklar.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık abi hayırlı geceler…

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekleri gösteren grafik çıkmamış alt yorumlar. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ek anlıktan baktığımızda 21,281 ve 21,364 ü kırması gerekiyor tepe direnci 21,681 bu aralıkta tekrar parite fırsatı verebilir.

Aşağıda 20,807 nin kırılmaması lazım aşağı sert hızlı bir kırılım olması halinde alım fırsatı olarak değerlendirile bilir. Aynı hızla da yukarı dönmesini beklerim. Ancak kademe kademe yavaş yavaş aşağı çekilirse dikkat etmekte fayda var. Ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En son grafik 2 - 9 ay kısa vade için.
21,895 ve 26,481 i kırması gerekiyor manipülasyondan vazgeçmeyeceklerini ve işlem yapmadan beklemenin zararı artıracağını çoğunu tutup birazıyla işlem yapmanın doğru olacağını düşünüyorum ytd.
@Kerim5461 Teşekkür ederim siz de Allaha emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi önceden bende sabır yoktu fazlada bir tecrübe yoktu zarar ettiğim bir iki defa oldu ama kazandığım da çok oldu acemi olduğum halde. Şimdi daha çok bilgi sahibiyim eskiye nazaran. Sabır konusunda da eskisi gibi değilim sabrediyorum. Dediğin gibi çıkarım benden sonra devam eder ona yapacak bir şey yok nereden döneceğini bilemiyoruz zaten ve onun hesabını fazla yaparsak ozaman da tepeyi ararken dibi gösterirler bize geçen bazılarına olduğu gibi. Ben tepede full çıktım gitse giderdi ama gitmedi çünkü bir çok göstergede olumsuz durumlar vardı Altın ons ta iyice şişmişti bunu defalarca yazdım burada. Hatta altın ons benim rahiminden de baya yukarı gitti bukadar acayiplik varken nasıl gitsin nereye kadar gitsin ? Ben yeteri kadar kâr varsa göstergeler de artık zirve yapmaya başlamış ise kâr alır çıkarım gerise bakmam bile. Çıksa dahi geri gelecek özellikle de trend ve fm larda genelde tepeden döner gelir destek hattına oraları takip eder yine girerim. Benim şahsi olarak stratejim bu. Yanılma payı da her daim vardır bunları fazla düşünmeye gerek yok planlı ve hedefli ilerleme ile devam etmenin doğru olduğunu düşünüyorum. Saygılar…

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de öyle yapıyorum yeterince de uyardım her şey sayfamda var isteyen bakar isteyen de bildiği yoldan gider artık fazla uğraşmıyorum. Vur kaça gelince yapabiliyorsan çok iyi. Ama çıkışa geçtiği yerde çıkarsan üzülürsün neyse uzatmayayım.
Sanalı bırakacaksan da bankadan fiziki olarak ta alabiliyorsun o da kendi kararın.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi o takip edip te takip ettikleri kişiyi engelleyenleri de takip edip zarar görme olayına benim aklım ermedi ki desem sana bir şey. Boşver bunlar boş muhabbet salla gitsin ben çok kafa yordum bu işlere ama işin içinden çıkamadım. Bazen senin merak edip araştırdığın bir şey bir başkasının bam teli oluyor işler karışıyor o yüzden sana tavsiyem sen kendin me yapmak istiyorsan onu yap kimsenin ne yaptığını çok fazla düşünüp te anlamaya çalışma boşver kim nasıl mutlu oluyor sa öyle yapsın salla gitsin. Yazsan kardeşim zarar ediyorsun yapma diye başına iş alırsın ondan sebep diyorum boşver. Diğer mevzuya gelince ben çok uzun vade hesapları yaparak giriş yapmıyorum fırsatını buldum mu satarım uygun yeren yine dalarım benim hareket etme şeklim bu. Gerçi sanal durumu biliyorsun zaten bırakacam inşallah onun için ilerisi için fazla da bir planım yok. Bu işler birazda biliyorsun oyunu planlayanların elinde olan işler. Onlar ne derse o olur biz durumu en iyi şekilde analiz edip kâr olunca vur kaç peşinde koşuyoruz yapacak bir şey yok başka. :) yeteri kadar kâr var mı alacaksın yoksa elinden kaparlar onu bir fırsatını bulup. Ben bunu bilirim başkasına kafam çalışmaz abi. :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim burada kendimce tecrübeme dayanarak her türlü uyarıyı yaptım.
Son uyarım da konu başlığı kargadan klavuz olur mu ?
Pek çok kişiye baktığımızda kalabalık bir takip listeleri var bu kadar karmaşık fikirlerle dolu listeyi nasıl takip edebiliyorlar bilmiyorum ve bazen benim takipçilerimin de beni engelleyen bazı kişileri takip ettiklerine ve zarar gördüklerine şahit oluyorum.
Toparlanma konusuna gelince 2023 Mart kapanışını sonra da Mayıs kapanışını görmekte fayda var diyorum en azından 26,70 üzerini görmemiz lazım.
Ters köşe olursanız da 1 iki ay içinde düze çeviri r ortalamanız 21 se 18 veya 17 ye düşürürsünüz ters köşe olmak bence daha kârlı.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi yavaş yavaş toparlayacaktır diye düşünüyorum benim şuanlık düşüncem bu. Tabi bir anda olmaz bu iniş çıkışlar olur ama toparlama sürecine girdi bana göre. Tabi böyle düşünüyoruz diye rahat davranmıyoruz takibi elden bırakmıyoruz takibe devam… yeni bir oluşum olur mu olursa nasıl hareket edebilir mum lar fm lar bunlar takibimizde abi evelallah. :) ters köşe olurmuyuz yinede diyecek olursak bu ihtimalde her zaman var zaten buna yapacak bir şey yok. Biz elimizden geldiği kadar iyi takip etmeye çalışıyoruz ters köşe olursak ta sağlık olsun ne yapalım nasip der geçeriz artık. :) iyi tatiller abi kendine iyi bak.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim maalesef gümüş şu ana kadar yukarı güzel bir tepki veremedi dolar endeksi aşağı devam eder ve rasyoda omuz baş omuz yapmazsa gümüş yukarı güzel bir tepki verebilir ancak manipülasyondan vazgeçeceklerini tahmin etmiyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık abi kolay gelsin hayırlı geceler…

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Asiii_ Bilmukabele kardeşim.
@Cem34fatma yazışmalarımız varsa ben de sizden çok şeyler öğrenmiş olsam gerek moral verdiniz teşekkür ederim.

Kuşçu69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Hocam takip ediyorum önerileriniz içinde sagolun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum