Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:46:24
EUR 34.7748 22:46:24
USD 32.4684 22:46:24
ALTIN ONS $2337.9850 22:46:24

Konu: Kargadan klavuz olur mu ? 2020 2027

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet altın ons için kim 1650 1700 1750 kırılırsa altta uçurum var dedi alım yapacakları korkuttu uçurumu göremedik 1585 gelse ben de ilk defa altın alacaktım az yukarıdan döndü. Sayfaya da yazdım tarih attım bekliyorum uçurum nerede diye fena manipüle ettiler. Kimi altında 1200 800 600 dolar a kadar göstermişti. Şu an ben de bir şey söylemek için erken diyorum hatırlatmalara devam inşaallah.
@Teknik_100 kazanmanın ilk basamağı riski göze alıp başlamak ikinci basamağı da kârdan fedakarlık ederek daima kâr alarak işlem oranını yavaş yavaş artırarark ilerlemek daima siz kazanmalısınız karşı taraf hep kaybetmeli.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben kapanişlara yükseliş devam edecek mi yoksa düşüş devam edecek mi diye bakiyorum.

Ben zaten 1560 altin ons dip sonra 3200 demistim eskiden.

Gumus icinde 16 17 dip sonra 115 dolar :)

Ikisi de 2027 ye kadar olur ya da olmaz bakacağiz :)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet en az 53 dolar ı geçmemiz ve minimum 28 doların üzerinde desteğin oluşması lazım çok uzun zamandır benim görüşüm bu ilerleyen zamanlarda kontrollünü yapar sonucu paylaşırım inşaallah.
Sizin bu konuda analiziniz nasıl?

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardeşim işine karışmak gibi olmasin ama agustosa kadar 50 dolar a ciksa 2024 kapanisida 25 dolarda yapsa yukselis baslamamis mi olacak?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı bayramlar kardeşim. Geçmişi tarıyorum ki yön tayini yapma açısından hatırlamak faydalı oluyor.

Adanalı_1981 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adanalı_1981 ()

inşaellah abi. hayrlı bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hele bir 2024 sene sonu kapanışı ömrümüz varsa 2025 haziran üç aylık mum kapanışını da görelim inşaallah o zaman yukarı değerleri de paylaşmak nasip olur.

1BeğenmedimŞikayet

Adanalı_1981 ()

''Yolun başında bile değiliz'' diye bitirdin. ben uzaya çıkacak ilerleyen yıllarda diye anladım. inşaellah öylede olacak. :)) emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim orada rakamlar görünüyor yaklaşık 45 senelik baskının tepkisini vermeye başlamış görüntüsü var. Şu an 26,356 direncini kırmaya çalışıyor yükseliş için ilk basamak 28 dolar ı dip yapması ve şu anda 28 doların üzerinde
rakamlar sağ tarafta. Uzaya çıkmıyor önce Hazirandaki üç aylık mum kapanışını görelim sonrada 2024 senelik kapanışı gördükten sonra Yükseliş başlarmı onun analizini yaparız inşaallah tuzak ihtimalini göz ardı etmemek lazım. Ytd

Orta Uzun vade 9 ay 10 sene arası değerler şu an daha yukarı bakmaya gerek yok uçan bir şey yok yolun başında bile değiliz. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Adanalı_1981 ()

abi burda yukarda bir rakam görünmüyor uzayamı çıkıyor acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

3 seneden 10 seneye kadar vadem var düşmesine çıkmasına aldırış etmem desteklere tutundukça alırım kenarda dursun diyenler için 37 38 dolar a kadar alım seviyesi olacağa benziyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben düzeltme yapmadan gitmeyeceğini ve bu sene en fazla 37 dolar ı görebileceğini tahmin ediyorum kârdan fedakarlık ederek 29,2 ye kadar çıkış oranımı % 20 ye tamamlayıp % 80 gümüşü elde tutacağım inşaallah oraların gelmesini ve daha yukarı gitmesini tuzak olarak algılarım ve 2020 den beri takip ettiğim stratejiyi terk eder yukarı doğru artan oranlarda çıkışa devam ederim ( Dolar cinsinden gümüş değil yani çıktığım dolar artan ama sinek vızıldadıkça daha az gümüş çıkarım ) Yukarı bir sınırlamam yok az mı kaybedecek çok mu sinek karar verecek. Bu arada Japonya nüfusu azalıyormuş orayı da takipte fayda var daha önceki verilere göre dünyada en yüksek dolar rezervine sahip ülkelerden biri 1969 1980 aralığı 2002 ve 31 Mart aralığı verilere ulaşabiliyorsanız sayfada paylaşırsanız değerlendirme yapabiliriz.

1,618 yaklaşık 30 4,236 da 39 doların biraz üstü ancak asıl grafik bu değil.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Altin oran gelmeyecek mi üstas? Bir ihtimal gelir diye aldik gümüs

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Teşekkür ederim kardeşim, hayırlı geceler. 3 kahveni gönderdim. Afiyet olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çoğunu muhafaza azıyla gram artırarak işleme devam alt yorum

Gümüş henüz yukarı dönmedi ama tedbir olarak buradan % 5 ile başlayarak aşağı doğru artan oranlarda desteklere tutundukça kaç kademe verirse çoğunu muhafaza ve ve birazıyla da işlem yapmak şartıyla şimdilik hem gram hem dolar artırılarak devam edilebilir gibi görünüyor.
@Ahmetsaim uyarılarımı gördüğüm kadarıyla sadece sen dikkate almışsın beni senden başka kale alan olmamış destekler solda yeşil olanlar. İstersen sadece senin için 2 aylık çok kısa döneme de bakabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum daha çok hatırlatacağım inşaallah geçmiş geleceğin aynası

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum bir sene öncesi alan değil almayan daha çok kayba uğradı yazmışım hala aynı tayfa iş başında strateji kazanır. Düşen bıçak tutuluyor muymuş koşan atın yükü hafifletiliyor muymuş acele sık işlem yapan kaybediyor muymuş. Gümüş dolar sayesinde mi yükselmiş gram artıran mı dolar artıran mı kar etmiş dolar zarar garantilimiymiş enflasyon Altın da ezilmiş mi dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan mı dolar mı artırılırmış?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ahmetsaim ve diğer alt yorumlar. Hatırlatmlalar devam edecek kim ne yazmış geriye doğru kontrol bilgi kirliliği ve zarara sokma çabasıyla panik mesajlara dikkat !

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Bilgim yok maalesef

Serra25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

@Atakan_07 parite yapılabiliyor mu VakıfBank ta

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hayır özel kur yok gumus şuan 12.20, 12,48den satıyor. 38 kuruş varmış vakifbank

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ustam grafikleriniz bize ne diyor daha da aşağılara sarkma ihtimali var mı

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykumEsSelam ve rahmetullahi ve berekatuhu amin ecmain.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Es'Selamünaleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu Ustam
Sabahın Feyzi bereketi ve Hayri hepimizin üzerinize olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

@Atakan_07 özel kurmu var vakıfbankta sizde bende 30 krş değil 45

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Henüz yukarı dönmedi bir tahminim yok.

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Olabilir ustad

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uzun süredir kullanmadım ama çalışırken maaşı oradan çekiyordum 2027 ye kadar kartın süresi var. Ama mobil işlem için şubeye gidip bağlatmak gerekiyor herhalde.

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Mesai dışında 2 TL makas , en iyisi nkolay 7/24 aynı makas 30-40 krs

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Vakifbank kullanin derim ustad 30 kuruş makas var çok iyi. Vakifkatilim değil ama. Vakifbank

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum