Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 12:04:32
EUR 34.7667 12:04:32
USD 32.3633 12:04:32
ALTIN ONS $2360.4100 12:04:32

Konu: Bagfas beklemtim.

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

300 lerden 1.50 lere gelmis haziranda 8 lerden suan 22 lerde bol aksiyon cidden atıl para ile girmek lazım dediginiz gibi az miktar

Erdal_Şehitli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

yarın yine izleyeceğim vade sorunum yok nasipse hisselerimde yer alır teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Biraz karışık gibi gelebilir. Ufak ufak toplayın maksimum 20 bin liralık daha fazla alıma girmeyin.

svedrif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Orası öyle arkadaşımda 0.25 kuruştan var 1 yıldan fazladır. Heyecan arayan bunu topladın. En kötü 100 lirası var bunun. Tavana alış koyunca çok rahat alım yaparsın. O an hangi fiyatı gördüyse o fiyattan verir. Örnek tavanı 25 lira diyelim. En yüksek 23 lira gördü o fiyattan sana veriyor merak etme. Ve ya tam tersi 18 lira olursa o fiyattan veriyor. Onu az alacaksın ama. En fazla 10 bin 20 bin liralık.

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

kont bu fiyattan alınırmı? 10 gündür izliyorum durumunu çözemedim..

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Hocam balatin poipde olmasi sizce ky nin lehinemi oluyor ? ben dusundum balati ama almak zor talep toplama , alım satım saatleri derken tedirgin oldum açıkçası

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Teşekkür ederim yazdıkların için , çok hoşuma gitti :))) aslında çok üzgünüm bu gün :(( @_YSF_

_YSF_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Çok fazla hisse taşıyorsun ve piyasayla çok ilgileniyorsun. Bırak işine gücüne odaklan. O hisseler senin yerine çalışır para kazandırır. Heyecan arayana kontr ve balat. Yanına da dakin hisse oyak c suwen bak keyfine

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Dediklerimi yap işine gücüne bak. Balat kontr oyak c suwen bunlar yeter sana.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Uzun vade 129 lira falan olma ihtimali var. 15 -20 aralığından söyledim sana zamanında. Ama çok ağır bir hissedir. Bilgin olsun. Onun yanına balat kontr oyak c suwen de ekle. Çok iyi para kazanırsın.

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Etiketle yusuf lütfen , insanlar bi garip kazanicaz diye ödleri kopuyor , anlamak mümkün degil senden daha iyisini görmedim ben bu mecralarda

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Gübreler limandan gemilerle taşınıyor yurtdışına. O gemileri say anlamında dedim. Ben senin yerine sayarım. Yalnız şunu unutma 26 kasım 2021 de yüzde 200 bedelli yaptı. Bu bedelliye katılan kişinin kazancı yaklaşık 35 kat falan. Bilgin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tamam hocam sana söz sürekli bu hissede kalaacam ama gemi meselesi ni anlamadiim açsan biraz

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Bagfs da bandırma limanına gübre için gelen gemileri say. Şuan 6. Gemi geldi. 100 gemi olduğunda hisseden çık. Fiyat olarak 100 Lira değil. Grafiğn var izle onu işte. Hedefi yüksek 1 e 3 kazanmadan o hisseden maliyetini ve karını çekme.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Abla nasil onermiyorum? Ben gunluk hisse onermem ki. Peki abla iyi aksamlar ne diyim sana.

Nur30 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Ya o hisse için demiyorum , başka bir hissede önermiyorsun ama gelip burda yok o başkalarıyla oynuyor vs diyorsun neyse iyi akşamlar

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tamam anlasildi merkez no problem

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Sonra ben gizlici oluyom:)) Yahu ben vermişim arkadaşın birine bundan bir ay önce hisseyi. Onun hakkında konuşunca bu hisse ne niye vermiyonuz oluyor:)))

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

İsin garibi üst msja tıklasa hissenin adı yazıyor ztn ahhahaha

1BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Ben okuon saniorum başkalarına yazdığım yorumuda seni etiketlersem gutun dolar ne gerek var nur

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Yahu abi sanane yeni hisseden. Herkes kendine göre hissede bulunmalı. Herkese her hisse gitmez. Anlatamıyor muyum:)))

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ablam verilecek hisse var verilmeyecek hisse var. Şimdi hisseyi ben arkadaşlar sorduğunda yazdım özel olarak. Onların maliyetleride çok düşük olduğu için şu an sen o hisseyi alsaydın çok kötü tersteydin. Ama biz hala maliyetimize bile gelmedik. Anlatabiliyor muyum?

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Boyle yazisin durun siz bizde beynimizi eritelim ne acaba diye :(((

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Aaaa askolsunn ben k yi merak ettm:)))

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Sen hiç bir hissenin adını cermiyorsun sır gibi saklıyorsun ilginç şu yazdıkların ?

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Nur abla gördün mü hisseni hemen kapıyorlar:))) @Nur30

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Ya canım sen hisse önermiyorsun , kendi hisselerini söylemiyorsun , başka nasıl yardımcı olunabilinir ?

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ablaaa valla satıldık:))) Yahu üst yorumu sana yazdım nasıl takip ediyon? @Nur30

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

elite nerden cktı aaa:) k ne peki gördmmm:)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Tamam işte toplasın ELİTE yi yavaş yavaş bakalım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum