Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 10:58:06
EUR 34.7667 10:58:06
USD 32.3633 10:58:06
ALTIN ONS $2360.4100 10:58:06

Konu: Bagfas beklemtim.

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

haktan_finanscı ()

Kısa mı uzun mu vade başkan

_YSF_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Yok bekle aydemde Kiprasma

Nur30 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aynenn 38 alti gelirse stoklarım ama bank endeksi destekten dönecek ve yuları doğru 5700 e götürecek bost 100 bu beklenti oluştu piyasada şuanda

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Aydem satmı diyordun anlamadım , sl sat olarsk yaz bsna yusuf

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Oyakc haricindeki hisseler balon hocam almam şimdilik 2 hisse yeter bana

Erdal_Şehitli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Raly var ben de zararda bayag brkliyorum yusuf

0BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Günaydın bu arada yusuf , aklım başımdan gştti :))neden sordun aydemi , tutuyim mi zararda eklemrmi yapıyım

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

38'e kadar ihtimal verdim ben.. onun Altın da kapanışlar almadığı sürece sıkıntı yapmıyorum.. bakalım; nasip..

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Yabancının malı artio yatırım fonlarının mali artio aydem dusuo enerjilerde genel bi düzeltme olduğundan olabilir
Ralyh bak bu kağıtta çok düştü alirsan nurcum

1BeğenmedimŞikayet

Nur30 ()

Evet duruyor :((

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Endeks daha dülerse kırıcak gibi hocam hayırlısı teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Haktan abi ralyh gir istersen çok düşmüş

haktan_finanscı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

aydem için usta fk 22 diyo sorun olmasın?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ciro artacak zaten indirimle

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

38.70 beklemiyorum 40 tl altı zor kanal dibine sarkma oldu ama fake bir düşüş var önceki düşüşten böyle oldu 23 lerden kağıt 19 a düştü sonra bir atakla 47.50 ye gitti maliyetim 41.84 ve endeks 6500 6700 e kadar tutacağım ytd

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Aydem baba alabilirsin kagid dusuo ama takas yok ben düşmem dio

haktan_finanscı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haktan_finanscı ()

Se aa ses deneme geliyor mu
Var mı alınacak bir şeyler yusuf

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Tam destek kaç hocam aşağı kırarsa stop olmak için?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet hocamm

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Sağolasın günaydın nur aydemi dutuon mu verdinmi

0BeğenmedimŞikayet

_YSF_ ()

Alton abi günaydın dün senin msj arada gaynamis gübre fiyatlarının bahara kadar sabitleyecekler birde %3/5 indirim gündemde o nedenle basabilir kağıda

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Kanal desteğindemi hocam şuan kağıt?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık @Alton biraz ilave yaptım ama acele mi ettim bilmiyorum, bugün pek bakmadım kağıtlara.. ortalama 42,59 oldu şimdilik sıkıntı yok..

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Şu profiline yazdıklarını sil artık. Çok uzun ve çok gereksiz. orada nerdeyse bist teki tüm hisseler var. Ve çok karmaşık. İnan ben okurken çok sıkıldım.

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Hocam kontr yok bende hic olmadi kontr gesan yeo sadece izledim suanda girmem kontr ama elimde olsaydi da burdan satmazdim

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Kontrün fk sı çok yüksek ama. Nerdeyse 100 ler galiba. Balat yıllardır yatırımcısını mahvetti onu da unutmayın

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Benimde aşağı yukari kriterlerimden biridir hocam fk 10 uzeri olan yillik en fazla 50 üstü yapan pek hisse almam

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

aynen haberi okudum yarın izlerim perşembe veya cuma nasip diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Ben yükselmiş hisse toplayacağıma kimsenin yüzüne bakmadığı çok az lotun alınıp satıldığı balat tercihim olur. Ama zorlar yatırımcısını.

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdal_Şehitli ()

Cuma kapanışa yakın alım yapın. Perşembe cuma günleri alıma girin. Yarın kontr kap haberiyle yüksek açar ona göre. Patron geri alım yapmış kontr de. 148 maliyetle. Taklaşık 70.000 adet hisse aldı. 10 milyon lira gibi bir rakama denk geliyor. 8 milyon lot alacak. Ama hangi fiyatlardan alır onu sadece patron bilir. Bugün hisse fiyatındaki oyynaklığı düşürmek için alımını yaptı. Bir daha ne zaman alır onu bilemem.

svedrif için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum