Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 08:26:01
EUR 38.1305 08:26:01
USD 34.1246 08:26:01
ALTIN ONS $2622.1000 08:26:01

Grafiği gönderen: Hakedis2

#ETILR

8.73 üstü kaldıkça kanal üstüne atmaya çalışabilir..4s bollingerde daralma mevcut..bu hafta takip edilebilir..ytd ..

Yorumlar (477)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 16 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

zaten başgz da kırmızıda üzülme sayas daha kolay toparlar

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Rahatldiysaniz sorun yok hocam; )Siteye devam edersem benimde huyum değişecek al sat ; ( Hocam hisseler iyi primlendi mutlaka düzeltmeleri olacaktır sükunetle kalın

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Teşekkür ederim... Yani kaş yaparken göz çıkarttım ya ona kızdımmm.. :))

ACEMİ_BEGÜM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Maalt stop oldunuz mu kardeşim

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

üzülme arkadaşım bende de var ort 26 larda bu aralar biraz dengesiz gidiyor ama yakın zamanda toparlar

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bu ne beter çizgidir bu
Be ne çıldırtan denge…

Nasılsın dostum iyi misin

Rockybalikayv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Yaaa sormaa.. Dün basgz ı sattım tl de kalayım diye biraz yüklüydü yani... Sonra sayası bir kaç kez al sat yamıştım tarzını bildiğimi sanıyordum.. Sabah baktım ekside.. Eksiden sanki sıyrplıyor gibi iken alıverdim yüklüce... Dün de eksideydi.. Ebdekste iti dedim.. Şimdi yükselir dedim.. Amaaa.. Derinleşti düşüşü... Ben ne yaptım oldum.. Üzüldüm çok.. Şimdi sanki toparlanıyor gibi... Uzun anlattım ammaaa... :))

BU_Sİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

dostum dostum güzel dostum:))

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

ne güzel ifade etmişsinde hocam herkes bir olmuyor işte hakediş hocam aşırı ince ruhlu inşallah sorunları kendi içinde çözüp aramıza katılır

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Sayas naptınız hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Beni düşündüm... Beni henüz etkileyememişşş... Aynı ben kaldım şimdilikkk... :)))

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

hoşgeldin ustam nasılsın @Hakedis2

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Niye gidiyorsun ustad ya anlamiyorum elestiri yapan olumsuz konusanlara bas engeli beni örnek al kimseyi takmam konusturmam da isteyen denesin isterse olcusunu alir gitme bir yere sen faydalisin buraya Saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Arada bir uğrayın hocam bizi hepten bırakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Sen de Allaha emanet ol.
Görşmek üzere kardeşim.
Sen nasıl rahat edeceksen.
Bişey diyemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Destek için teşekkürler. Evet hocam yeni kararlar alma bitirme yenilenme eskileri bırakmama(en önemlisi) gibi astrolojik etkiler olurmuş bu dönemde.

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Evet oraya bağlamak hoş olduuu.. :))

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Olanlardan habersiz biri olarak sorunları günes ve ay tutulmalarina bağlayalım Hocam kısa zamanda düzelmesi ümidiyle inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Sende Allah, a emanet ol emmioğlu.
Ara sıra uğra haspihal edelim

0BeğenmedimŞikayet

LaytonFrux ()

Kirarsa hızlı mı gidecek yoksa düzeltme mı gelir sizce

Doruk18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Aynen hocam @Hakedis2 niye bize bunu yapıyorsuz bizler sizi seviyoruz. Onlar yüzünden biz mahrum kalacağız.. ::((

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Nereye gidiyorsun kardeşim istemediklerini engelle devam et helal olsun ne güzel grafik de çalışıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Rahatsız olduğun ne ise engellersin.. bu sayfa herkesin kimseye ait değil. kal yerinde.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Usta sağolasın ama gidicem.. sayfadan rahatsız olmaya başladım.. sizler başımın üstündesiniz.. arada gelip grafik atarım kendimce.. böylesi daha iyi..

@Halilibo06 @Deryagol3838 @16paramıknatısı @BU_Sİ @Mavimor @deLiogLan_ @Alp_58 @htc54 ve daha sayamadıklarım..

Allah'a emanet olun...

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Dönüşün Muhteşem oldu kardeşim, hoş geldin...

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Kardeşim holgeldin

2BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bu TAVAN da KİBIRLERİ dağları aşanlara ve onlara usta hocam çekenlere gelsin...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum