Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 06:26:32
EUR 38.1305 06:26:32
USD 34.1246 06:26:32
ALTIN ONS $2622.1000 06:26:32

Grafiği gönderen: Hakedis2

#ETILR

8.73 üstü kaldıkça kanal üstüne atmaya çalışabilir..4s bollingerde daralma mevcut..bu hafta takip edilebilir..ytd ..

Yorumlar (477)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Abi arkadaşlar z kuşağı hollywood filmleri ile büyüdüğü için gayet normal kinamiyoruz onları da, ne bilsinler Tarkan i Battalgazi yi:)

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Saygı benden usta.. eyvallah sağolasın ...

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Napim satmam ben fed faiz artırımıni kesene kadar gitmez diyorlar da herseyi biste yatırmak da mantıklı değil

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Selamünaleyküm nasılsın kardeşim

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Kültürümüzü bilmeyenlere selam olsun. İlk fırsatta öğrensinler. Eyvallah kardeşim ver gazı:)))

ilteriş__x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Ahaha tamam işte biliyorum hani insanların kurda dönüştüğü günler değil mi:)

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Düşme riski var bilesin... Tavsiye değil.. Yorumlar izliyorum da... Sen araştır yine de..

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Herkese yetişmek zorunda değilsiniz hocam, kendinizi yormadan ve kendinize zaman ayırarak da burada olabilirsiniz.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Biz dostların hatası olsa da görmeyiz.

BU_Sİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Biz orta Asyadan bozkurt ile çıkmışız abim, kurt adam ne ki esas kurt biziz, ilk sütü ondan içmişiz, heyt acayip gaza geldim :) (kesinlikle siyasi degil kadim Türk töresidir yazdıklarım)

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Sevindim Hocam arada oluyor site kaynaklı. Beseriz neticede hocam olursa da iletişimde kalalım yeterli.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Estağfurullah ne kusuru gardaşım. Ben değil senin selamını kimsenin selamını karşılıksız bırakmam

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Bu sayfaya yetme cevap verme gibi derdim yok be ustadim herkes kendi isine bakmali gayet faydaniz olan yerde durmanizi isterim karar sizin.. hürmetler selam ve mubabbetle kalin.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eyvallah usta sağolasın..

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Dolunay adam seçiyor demek ki... Beni mahvetti... Yarın toparlasa bari... Olsun.. :))

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Miatk kap geldi olumlu olur inşallah

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Alanlara bereketli olsun usta..

Alfoxon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Sağol şükür 1700 u geçtik darısı başına, inşallah her kağıt gider herkes kazanır, çorbada bir gram tuzumuz olursa mutlu oluruz, hayat zor çünkü

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Dımdız ettik Allah'ın izniyle.

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Fedi medi milyon tane verileri, grafikleri çanak comlekleri üçgen daireleri hallettik ayımız eksikti şu boğa piyasasinda:)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Süpersin abi onlar kaybetti :) bence verme daha süper kap geldi almak için bekleyen milyon vardı en son sakın elleme bence

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Bi çuval vardı almadılar tavan oldu:)))

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Çok haklısın işini gücünü ihmal etme. Vaktin olursa görüşürüz inşaAllah.

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Abi nerelerdesin ya smartg varmıydı send e hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Yarasınnn.. Hayırlı olsunnn..

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Böyle dolunayı her zaman bekleriz:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abi arada gelip konuşuruz ama benim çok zamanım gidiyor inan.. başka bir şeyle uğraşamaz oldum .. hayatımın ortasına oturdu şu bist grafik temel teknik vs... bir de artık canım da girmek istemiyor sizleri de çok sevdim hepinizden Allah razı olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Kardeş bende bugün 2-3 mesaj yazdım. Ya düşmüyor veya arada kaynıyor. Hiçbir kusurun olmadı gönlü güzel insan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum