Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:46:12
EUR 34.7469 19:46:12
USD 32.4536 19:46:12
ALTIN ONS $2334.4750 19:46:12

Konu: Altında Her Türlü Manipülasyona Rağmen Orta VadeH

⭐⭐REŞAT12 ()
Ons

Altının orta vade hedefi bence asgari 8000 usd

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altındaki geri çekilmeler bence kademeli alım fırsatı ve bir kısmıyla da parite yapana her zaman olduğu gibi iyi kâr bırakacak biraz sabır.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

Hoşgeldiniz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

8000 dolar ın 9 ay 3 sene içerisinde asgari hedef olduğunu yazmış ve açının gittikçe dikleştiğini grafiklerle göstermiştim bu grafiği paylaştığımda Altın ons 1665,10 du ve sonrasında da tedbir olarak yükseldikçe birazını dirençlerde kademeli olarak dolara geçip geri dönüşlerde de aynı miktar altın yerine koyularak ortalama düşürülebileceğini düşmemesi durumunda da sadece karın bir kısmından fedakarlık edilmiş olacağını anlatmıştım gene burada tekrarlamış olayım 1665,10 dan 1680,675 e kadar yükselmiş oldu.

Fazla geri çekilme beklemiyorum ama eğer geri çekilme olursa dediğim gibi yükseldikçe bir kısmını dolara geçenler için aynı miktarları yerine koyarak ortalama düşürme ve yukarı döndüğünde de küçük miktarları tekrar çıkma fırsatı olur.
Yukarıda takip edeceğimiz rakamlar 1690,96 ve 1693,84 aşağıdaki destekleri de işaretledim.
Hele bir bu rakamları görelim daha fazlasına yazmaya şu aşamada gerek yok ytd.

Linemaint için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Parite yapanlar için

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın yorumum az ama eski paylaşımlarımda 1850 seviyesinin aşılmasını al sinyali olarak gördüğümü yazmıştım.
Sayfamdan beni takip edipte faydalanan oldu mu yoksa sadece soru mu soruluyor.
Soruyu soran kişi eğer takipçim ise elinde bulunan Altın ların ortalaması -300 usd civarında olması gerekir.
Lütfen durumunuza ve yatırım tarzınıza uygun kişileri takibe alın ve onlara soru sorun derim gene de siz bilirsiniz.
Sayfamda işlem tarzımı mantığını ve işlemlerimi paylaşıyorum bu sadece farklı bir bakış açısı ve fikir alışverişi olsun amacıyla gün olur yanılabilirim.
Benim portföyümde çok kısa, kısa, orta, uzun ve çok uzun vade (2 ay 2ay 9 ay 9 ay Üç sene Üç sene 10 sene ve 10 sene üstü) hepsine yer var oranlar zamana ve zemine göre değişebilir.
Sadece yaptığım bir paylaşıma göre işlem yaparsanız belki bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın onsta asgari hedefimiz ortalamamızı 100 ün Altın a çekmek uygulamasını yapan arkadaşlar lütfen bundan sonra sizler de paylaşım yapın yalnız başıma da başarabilirim ama yakışık almıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki asgari hedef kısa vade 2 ay 9 aylık dilim için yanlış anlaşılmasın.
Çok kısa vade için ancak ekim ayı içinde bir şeyler söyleyebilirim ve ben altını yeni kurcalamaya başladım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın onsta da dip şurası gibi bir iddiam yok ama bence ( 2 ay 9 ay ) aralığında 1585 in altı zor ve yaptığım temel analize göre Altın da minimum hedefim 1737 1803 aralığında ücretsiz dolar tahsilatına imkan verir ve altın onsta asgari ortalamanızı 100 usd altına çekebilirsiniz.
Bu benim şahsi kanaatim ve tabiki de herkes gibi yanılabilirim benimle birlikte işlem yapıp zarar eden olduysa dl leri alayım sayfamı inceleyin yanlış işlemlerimi etiketleyin aynası iş kişinin lafa bakılmaz pek çok işlemimi altın in sitesinde paylaştım ve inanın burayı sadece Türkiye izlemiyor. Buyrun kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eğer dip yatıysa tobo çalışırsa 2023 başlarında inşaallah Altın ons 2100 lü bir seviyede olur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altında zararlı yorumları görüp vicdanen bir başlık atma ihtiyacı duyduğumda alt yorumu yapmıştım.
Grafikte ons 1662 civarı görünüyordu. Artık altın onsun fazla aşağı gelmesine izin vermiyoruz.
Ne yapmak lazım diye soran olursa sayfamda a dan z ye açıkladım.
Uygulanması halinde ihi ay içerisinde altın önce 1850 üzerine yerleşir oradan da yoluna devam eder.
Bir de sizce faydalı bulduğunuz kişileri takibe alır ve ayar lar bölümünden yalnızca takip ettiklerimin yorumlarını göstere tıklarsanız zarara uğrama ihtimaliniz azalır diye düşünüyorum.
Vakti gelmişken şunu da belirteyim ki altının TL olarak 50 TL ye düşmesi imkansız gibi br şey ama ben 10000 TL ye de çıksa ful çıkmam 1 TL ye de düşse full girmem yükseldikçe bir kısmını dolar a parite etiyseniz parçalı sayfamda bahsettiğim gibi devam ederseniz zaten ortalamanız sıfırın altına düşer inşaallah.

Benim gördüğüm kadarıyla 1585 seviyesi çok zor görünüyor ama düşüş olursa inşaallah ilk defa altın almış olacağım.

1BeğenmedimŞikayet

ÖMER_BEYOĞLU ()

hocam tşk ederim açık ve anlamlı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfada çıktı mı ?
@ÖMER_BEYOĞLU

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben Altın dan pek anlamam ama sayfada zararlı yorumlar görünce zararkes yapıp zarar etmemeniz için paylaşım yapmak zorunda kaldım birazını aralıklı kademeli olarak dolar a geçmekte fayda var gibi o kadarı da kar etmesin.
1200 TL çok az bence ne kadar süre için bu hedef. Dolar artarsa zaten her durumda o rakamı çok rahat görür ama ne zaman?

ÖMER_BEYOĞLU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖMER_BEYOĞLU ()

hocam peki nereye gider bu Gram altın 1200 tl leri görür mü

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alo bu altında uçurum var diyenler hala özür dilemeyecek misiniz ?
Uçurum olunca hızla aşağı çakılır yer çekimi mi kalkmış ? Tarih attım yakında paylaşacağım altın sağlam mıymış ?
@Zeyce61 @Zeyce61

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt iki yorum Altın sayfasına düşmüş

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum galiba sayfaya düşmedi ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

11,44 ten elimdeki toplam gümüş kadar giümüş aldım ytd elde TL çok tedbir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günümüz şartları farklı dünya nufusunu 1 Milyara indirmekten bahsediyorlar.

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

Bu hesapla gram 5000 tl lere dayanır.
Bana ütopik geldi.
Son 2 yılda olmaz denilen herşey oldu.
Artık hiçbirşeye şaşırmam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet orta vadede (9 ay 3 sene) asgari hedef o olmalı yanılabilirim ama temel analizi de işin içine katarsak güncel gelişmeler bence öyle Ytd.

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

8000 dolar derken.
Ons da 8000 dolar mı bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafiği ben yüklemedim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günlükte görünüm yatay

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim o grafikte 8000 dolar yazmıyor. ? !

Asgari hedef bence 8000 usd gecikse ne olur ? Görünen köy klavuz istemiyor.

Linemaint için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Linemaint ()

Bu grafikten 8000 dolar ı nasıl buldunuz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum