Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 16:34:15
EUR 34.8779 16:34:15
USD 32.5914 16:34:15
ALTIN ONS $2383.8700 16:34:15

Konu: Altında Her Türlü Manipülasyona Rağmen Orta VadeH

⭐⭐REŞAT12 ()
Ons

Altının orta vade hedefi bence asgari 8000 usd

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Ben japonun ne yaptığına bakmam, kısa , kisa- orta VDE iş yapmam, ne yapmış ise yapmış, günü. kurtarmistir ezcümle! ))) Ben neticeye bakarım...

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Ben eminim ama. kimseye de al sat diyemem... sitenin veya üyelerin ne öyle bir yetkisi ve ne de öyle davraniriz.. sonuçta sen beklentini ben beklentimi yazdım.. gece rüyamda görmedim, birilerinin çizdiği, yaptığı snlize de bakmadım kendi slismam, kendi yoeumum, kendi beklentim.. beni bağlar , sen gibi fikrimi beyan ettim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Malice_d ()

Hocam pek gerçekçi beklentiye benzemiyor sizinki sizin alasiniz yok. Lakin tabiki belli olmaz umarım beklentiniz sizi mutlu eder

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden ? Altın yatırımcısı benim bildiğim uzun vadeci olur. 1470 in geleceğinden eminseniz bizde fazla almayalım kimse almasın o zaman ben 1585 altında kalabileceğini düşünmüyorum ama siz de haklı olabilirsiniz.
Temel analiziniz varsa anlatabilir misiniz.
Benim bildiğim şu ortam altını n sevdiği bir ortam.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Aziz abi bosss kardeşine sor bakalım Japon'lar müdahale etmiş nolacak bu işin sonu

0BeğenmedimŞikayet

Snne_23 ()

Yani verdigin rakamlarin geleceğine inaniyor musun

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Sen alabilirsin ben de bir Altın yatırımcısı olarak 1470-1425 görmeden almam!

0BeğenmedimŞikayet

yeni_acemi ()

tşkler çok sagol :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben Altın yatırımcısı olsam fazla aşağıyı beklemez desteklerde parçalı girerdim ama yanılabilirim Ytd.

Yukarı kısa vadeli görüntü böyle 1684 direnci kırılırsa 1684 e rahat gidebilmesi gerekir yukarı dönebilmesi içinse 1820 dolar ın üstüne atması gerekir o zaman tekrar bakmak lazım.

Bu da 9 ay 3 yıl içersinde muhtemel

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

yeni_acemi ()

reşat merhaba. snece sabah sterlin gümüş özellikle platin ne olur? biraz bunlardan çok kısa tiyo verir misin? ayrıca ons hakkında önceki uyarı grafigine baktım. herhalde 1653 sınırı geçince komple düşecek ons.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın ons 1688 e kadar yükseldi ve ben alt yorumla gereken uyarıyı yaptım biraz terse yatıp ortalamasını düşüren oldu mu yoksa boşa mı uğraştım ?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlar sayfaya düşmüyor mu ?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum düşmedi değil mi ? Bakalım konuşmalar ciddiye alındı süsü vermek için paralı askrler hayali işlem yapacaklarmı veya durdurabilecekler mi artık nefeslerinin kesilmesine az kaldı gibi ama tedbiri elden bırakmayıp biraz terse yatmakta ücretsiz dolar toplamakta fayda var ytd.

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Aynı fikir hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

3000 olmasın o 1700 de kaç gün bir veya iki hafta durabilir mi ?
Şimdi soytarılar arka arkaya konuşacak bakalım dikkate alan olacak mı?

ARMAGEDDON_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum geçerli ons 1600 altına inerse inşaallah kendi uslümle altına dalar bedava altın toplarım Ytd.
Aşağı da gelse inşaallah altını n yönünün yukarı dönmesi uzun sürmez. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ARMAGEDDON_07 ()

1600 altını unutun altın bu altın boru değil bu şekilde biraz durur sonrası 1700

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum geçerli ons 1600 altına inerse inşaallah kendi uslümle altına dalar bedava altın toplarım Ytd.
Aşağı da gelse inşaallah altını n yönünün yukarı dönmesi uzun sürmez. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hadi Altın dik şu bayrağı artık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok teşekkür ederim keşke herkes anlasa da benimle birlikte kazansa çok sevindim. Selamlar bilmukabele.

Mankind_traderxxl_2023 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mankind_traderxxl_2023 ()

Reşat hocam sizi ben anlıyorum ve tedbirli yim selam ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Orta vade 9 ay 3 sene arası

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Orta vadede 1900-2000 bekliyorum Ama hangi Orta vade bunu bilemiyorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir şey değil.

Bozkurt26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet 9 Ay Üç sene arası vade için

Bozkurt26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Reşat Bey 8 bin dolar Altın ons fiyatı mı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın ons ya buradan yukarı ya ikili dip yapıp 1689 a yukarı yada daha aşağıdan tobo yapıp 1724 e doğru yukarı belki biraz zaman alacak ama artık bu son manipülasyonlar gibi durumda değişiklik olursa inşaallah gene yazarım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum