Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 04:45:00
EUR 34.7910 04:45:00
USD 32.3741 04:45:00
ALTIN ONS $2304.2250 04:45:00

Konu: Gümüşten dolara dolardan Gümüşe Nasıl Çakılır?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Hocam uçuşa geçmişiniz kısa sürede hayırlısı olsun ama daha aşağıya değmedi onu ne yapacağız

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tatmin olmuyor sopa yemelere doyamadı sonraki çakış yeri 18,91 üstü 21,15 e hele bir gelsin azar azar feda ediyoruz geri dönerse de ücretsiz dolar ımızı alıyoruz. Ytd.

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Ben de çaktım bikaç tane. Bir sonraki hedef çakış neresi!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet azar azar dolar a geçiyorum aşağı dönerse de aynısını yerine koyuyorum olmayan dolar portföyüme girmiş oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Gümüşten dolar a mı geçtiniz Reşat 12

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hocm cok heycan yapiyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Sizin işlem sınırını yok mu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

5978 den gümüşten dolar a çaktım siz de çakarsanız aşağı gelemez.
Aşağı dönmesine izin yok siz de çakın çaktırın haydi gümüş yukarı daha yukarı ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Pivot 18,514 üstünde kalırsa ilk hedef 18,755 Altta 18,450 var buralar gelirse gerisini konuşurum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne kadar aşağı düşerse o kadar yukarı tepki verme ihtimali olabilir destekte tutunup tutunmadığını bir süre takip edip çok düşerse TL ile gümüş eklemeyi düşünüyorum.
Öncelik parite de. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim şahsi fikrim böyle hedef 21,15 üstü Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Hayırlı sabahlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Dont toch only whac hcm gnydin mesai başlamas amaçsız kalan nasipsiz kalırmış

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@admin alt iki yorumdaki grafiği ben yüklemedim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafiği ben yüklemedim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

No intersection we must wait

Kesişme yok beklemek zorundayız. Pivot 18,094 destekler 18,333 18,189 18,157 dirençler 18,450 18,483 18,548 18,602 18,755 18,911 19,415

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

5937 gümüşten dolar a çakıldı @Abik

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,544 e gider mi?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Burada biraz dinlenip yukarı devam etmek zorunda şimdiden yazayım 58,25 Altın a inerse ücretsiz dolar hediye etmiş olur kartlar açık. Ne kadar aşağı gelirse kendini batırır.
Aşağı döşenmiş durumda buralarda gezerse de kimse bezmez sadece manipülasyonu yapan kendisi bezer bu gümüş ya yükselecek inşaallah ya da yükselecek kibirliye karşı kibirlenmek şart.
Karabela zamk gibi yapıştı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çoğunu elimizde tutuyoruz yükseldikçe 50 50 50 150 300 500 1 Kilo çıkıyoruz aşağı döndüğü anda ilk olarak 1 kilo karşılığı ücretsiz dolar vermiş oluyor. 50 gramda olsa geri dönerse gene ücretsiz dolarımızı alıyoruz ama atı alan ü rı geçti geçmiş ola. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çünkü dolar a kademeli olarak geçtik düşerse çıktığımız dolarları tekrar gümüşe geçer hiç olmayan dolar portföyümüze girer sermayemiz artar iyice sıkıştı benimle birlikte pek çok kişi her yeri döşedi.
Yukarı giderse 1 kaybediyor aşağı gelirse de 10 kaybediyor.
Aşağı gelmesine izin vermiyoruz.
Burayı artık dünyanın her tarafı izliyor.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Reşat bey ne oluyor simdi hemnyarin faiz karari hem pavel var o kadar dus dus simdi neden yükseliyor acaba

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kendi bilir ben de benimle birlikte çok kişi aşağıyı döşedi gelirse ücretsiz dolar larımızı topluyoruz yukarı doğru da aralıklı kademeli azar azar gümüşten dolara çakıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlk hedefiniz 21,15 üstüdür ileri.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı gelirse 10 yukarı giderse de1 kazanırız Allah bereket versin siz de aşağı gelmesine izin vermeyin beraber çakalım.
Aşağı gelirse de aynı gümüşü yerine koyuyoruz daha öce de çok yanıldım gene yanılabilirim ytd. Ama devamke.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59,09 gümüşten dolar a çaktım yukarı doğru çivi çakarak tırmanıyorum aşağı izin vermiyorum sizde çivi çakın aşağı izin vermeyin 53 dolara kadar devamke

Kuşçu69 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Teşekkür ettim @REŞAT12 hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kuşçu69 bahsettiğim gibi bu grafik sadece senin için.
Sorulara cevap vermeyeceğim inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,070 üzerinde kaldığı sürece yön yukarı. 18,66 bir ihtimal gelebilir. 17,910 17,838 17,802 destekler.
Gelirse devamına bakarız.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir ihtimal bakalım gelir mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yanlış yazmışım 58,28 den dolar a geçtim yükseldikçe azar azar dolara geçiş ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum