Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 01:34:14
EUR 34.7956 01:34:14
USD 32.4382 01:34:14
ALTIN ONS $2304.4050 01:34:14

Konu: Gümüşten dolara dolardan Gümüşe Nasıl Çakılır?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59,78 den dolar a geçmiş 59,19 dan gümüşe geçmiştim 59,50 den ve 59,631 den tekrar dolara geçtim. 18,96 yı görüse bir parça daha dolara geçmeyi düşüne bilirim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,845 sonra da 20,213 ü görür müyüz. Altta hala 18,300 sırıtıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Balta burun aktif olursa gümüş onsta 19 - 22,30 arasını konuşuruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59,78 YERİNE 57,78 YAZMIŞIM 5978 DEN dolar A GEÇMİŞTİM 5919 DAN TEKRAR GÜMÜŞE GEÇTİM. Aslında 58,97 de tuşa batım amaher seferinde ,99 yaptı girdiğim rakamı değiştirdi ben de en sonunda çıktığımdan 0,01 eksiğini almış oldum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar dan gümüşe çaktım 5 dolara 5 gümüşe 10 işlem hakkı var diye anladım.
57,78 den dolara geçmiştim 59,19 dan tekrar dolardan gümüşe çaktı @TRADERMANT @Abik

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu alt yoruma da dl verilmiş bundan sonra kimse bana soru sormasın cevap alamaz.
Sadece genele yazıyorum bu1

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Reşat Bey siz gümüşten dolar a mı geçtiniz parite mi yaptınız şu anda durumunuz nedir

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Manipülasyon ve tuzak ama kendini çok belli ediyor alt yorum tedbir tedbir tedbir

0BeğenmedimŞikayet

Sertacxz ()

Hocam o dediğin rakamları bugün mi göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Söylediklerim tahminden öte gitmez gaybı da bilemem grafiğe ve şu anki gelişmelere bakıp temel analizle tahminde bulunuyorum.
Belli bir zaman aralığı söylememişsiniz yukarıda en tepede şu an 386 TL yi görüyorum ama ille oraya varır diye iddia edemem 12 TL yi de ne zaman görür bilemem önce 11,10 u görmemiz lazım diye de zaten sayfamda paylaşmıştım sayfamdan bakabilirsiniz aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum.

<b r />Bu şekilde devam ederse önümüzdeki iki üç ay içinde 12 14,76 TL arası bir yerde olması normal ama hiç bir şeyin garantisi yok. Beklemediğimiz şeyler olabilir manipülasyon bitmez onun için karın bir kısmını alıyoruz.

Sertacxz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ffatih ()

Burası gümüş sayfası burada nasıl bi manipülasyon gurubu olabilir olsa olsa plankton gurubu olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bende onu demek istedim efendim
Geçmişine bakıp geleceğine yön vermek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Sertacxz ()

Hacı bundan sonra ne olacak bize onu söyle 12'yi bulur mu bulmaz mı kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,91 i geçmeden 1 gram dahi dolar a geçirmem burada kendi kendine oynasın dursum daha karpuz keseceğim. Ytd.
@Rest_tu_Rest üyeliğimin başlangıcından beri ne yaptım neden nasıl yaptım hepsi sayfamda var. Ytd. Aynası iş kişinin lafa bakılmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bir kişiyi takip etmek için ilk önce verdiği rakamların doğru çıkıp çıkmadığını bilmek lazım siz ise hem kendinize hem de takipçilerine güveniyorsunuz
Kusura bakma biraz sizi uzaktan takip etmek lazım verdiğin rakamların ne kadar gerçekçi olduğunu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet şu an yükseliş için erken yanılabilirim ama dikkat. 21,15 üzerine atıp oradan devam edebilecek mi bakalım, diyelim ki 10 sene 24 civarı dolaşsa 21,15 kırılmış olmaz.
Kendinizce faydalı gördüğünüz kişileri takibe alıp ayar lar bölümünden yalnıca takip ettiklerimin yorumlarını göstere tıklarsanız zarar etmezsiniz diye düşünüyorum.
Burada ortak bir manipülasyon grubu varsa zarar görmemiş olursunuz ytd.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

<b r />Böyle bir tuzak olabilir mi formasyonlar zaten genelde hedeflerine ulaşamıyorlar tedbir.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Yani aşağıya mı gelecek
Grafiğin bunu mu diyor
Yine de elinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

<b r />Tuzak kokusu yayılıyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

sitenin genel olarak selam alınmıyor. Selam veren verecek herkese şimdiden ve aleyna ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuh.

müdü müdü.

Mayakonde Mr be

<b r />18,740 üstüne atamazsa aşağı dönebilir 18,742 üzerinde kalırsa geri çekilmeler olsa da ilk hedef 23,172 olu ama illede oraya varacak diye bir şey yok. Ben hala dip şurası olablir demiyorum. İki yöne de tedbir. Bu sefer ava gelen avlanacak inşaallah. Ytd. Nevada ranger.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@admin ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Sayın @admin, geri dönütünüzü görmek güzel. Teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Sen şimdi net cevap ver bana
Birazdan 18.20-30 yansa almayacak mısın?
Gaybı Allah bilir ytdli her zaman

Pyw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

3. ve son kez değmesi gerekiyormuş yoksa içi rahat gidemezmis

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaç kere değecekmiş :) 2 kere mi değmişti sanki o zaman neredeymiş saymamış

2BeğenmedimŞikayet

byy_firari ()

Admin site çok geç güncelliyor kendini tabeladaki kurlara bakarak işlem açıyor lütfen ilgilenin kaç gündür böyle

0BeğenmedimŞikayet

hakan4444_ ()

Duyarlılığınız için teşekürler sayın admin

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

17,60 değmeden gitmez diyor suniymis

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

admin ()

Merhabalar, alt yorumdaki grafiği daha önce (2022-02-15 11:33:45 tarihinde) siz yüklemişsiniz ancak yeni yüklediğiniz grafik ile eski yüklenen grafiğin dosya ismi otomatik olarak çakıştığından dolayı eski grafik yeni yorumda görünmüş. Bu durumun tekrarı olmaması açısından gerekli düzeltmeleri sağladık. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Kaça değmesi lazım diyor hocam ; ) net ol korkma yav

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum