Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:26:49
EUR 34.7956 00:26:49
USD 32.4129 00:26:49
ALTIN ONS $2303.6000 00:26:49

Konu: Gümüşten dolara dolardan Gümüşe Nasıl Çakılır?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üstte 18,824 Altta 18,489 şu an için böyle manipülasyon ve silkeleme devam ediyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim dip tepe bekleme kar görünce yarısını çak yarısı kalsın derim sana özel bakayım ytd li.
18,589 pivot üstünde kaldıkça hedefi

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam grafikler size konusuyor. Hafta kapanışını ağırlıklı olarak buraların üzerinde kapatirmi. Yoksa satış fırsatı verirse gümüşten dolar a cakilirmi.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu yoruma benden lıke. Herkes eleştirilebilir. Benim lıke beklentim yok sayfamdan da sıfır lıke ve dl leri görebilirsiniz. Yöneticimize ben de aynı talepteyim.

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Bu site kimsenin mali degil. Lakin varsa hata telafi etme ahlaki diye bir gelenegimiz var. Yok senmisin hocaya laf atan diye cemkirenler elime gecmeliki bir dertlerini dinlesk. Neyse hayırlı bereketli kazançlar biraz gumus vardı karda ise satmalı. Fed e kadar günlük aşağılara gidebilir.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Admin desen ondan hayır bekleme daha bu saydıklarımdan birini engellediğini 2 yıldır burdayım görmedim ve şahit olmadım

1BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Eleştirmeyeceksin hep hocam diyeceksin onların birbirine yaptığı gibi sürekli yağ çekeceksin, onlar gibi şakşakçılık yaparsan sorun yok zaten, burası böyle bir yer maalasef

2BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kim birisine hakaret etmisse bilki o kendisine hakaret etmistir. Bende bir ustaya hem sevdigimi hemde yanlisini hatirlatmak istedim. Lakin araya 3. kisiler girince kaba soz ettim. 2 gun yasak yedim. Sayin yoneticiyi de hatirlatirim hakarete zorlayanlarada ayni hukmu uygulasin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum gene sayfaya düşmedi geri dönüş yapanların bilgisine anlayanlar anlamayanlara anlatsın

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bende engelli hiç yok ama geçen bir arkadaş beni engelledin diyerek şahsıma hakaret etti.
Uyarına gelince hiç kesinlik taşıyan yorumum yok yanılabilirim ytd yazıyorum.
@Ahmetselin007 evet dolar dan gümüşe geçtim hepsi sayfamda arık çaktım yazıyorum az karla geçmiyorum karğuz kesip bekliyorum bu ara böyle taktik değişirse başlık ta değişir.
@Yılmaz34 Aldım geri sattım Ytd.
Ben kendi durumuma göre işlem yapıyorum eğer benimle birlikte işlem yağılmış olsaydı şu an tabelada en az 21,50 yanardı.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın @resat sen doğru olanları paylaş. Seni taktir ediyorum. Lâkin şuradan kesin alınır veya satılır işlerine girme. Çünkü insan yanılabiliyor.
Mesela dün bir paylaşımında 18.91 görmedikçe bir gram satmam deyince bende satmadım. Lâkin üstten satan alttan yine aldılar. Senin paylaşımlarıni cok faydali buluyorum. Cok uzerine gelenleri engelle gitsin.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Yani gümüş mu aldiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yen alabıldın mı ?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59898 dolar dan gümüşe çaktım daha çok mermi var 10 kaybetmeyi tercih etti ben de çaktım devamke

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz evvel 39 dakikalık grafik paylaştım

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hesabına bak olan TL mi sana gönderdim gelmediyse haber ver bankaya gidip geri alayım.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kendi lkendime yorum yapmaya devamke 18,683 pivot Altın da kaldıkça aşağı devem 39 dakikalık yorum
silkelenme ve şaşırtmaca devam ediyor.
Elinde gümüş olmayan için bence 1/4 alım yeri yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Sayın sayfa admin abi iban vermek istiyorum yardım edin bana lutfen

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

@admin sayın admin iban vermek istiyorum Reşat abim istedi sayfaya dq yasak galiba nasıl yapicam

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sabah bakmistim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Profilden bakabilirsiniz dün ve bugünün grafiklerine. Değişiklik yok. Rakamlar aynı. Kalıcı kapanışlar şart.
YTD değildir.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Benlik değil zorluyorlar değişmem için ne yapayım
Herkes sizin gibi düzgün grafik paylaşsa amenna takdir edilir ama nerdeee

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Nil sude hanim gumus ile ilgili bir yorum alsak sizden

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde ne kadar gümüş var bilmiyorum ki?

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Yani bozalim mi gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Manipülasyon devam edecek ücretsiz dolar larınızı toplayın 1 kuruşunuzu bile kaptırmayın diyor benim çabam ancak bu kadarına yetti.
İşiniz gücünüz rast gelsin bundan sonra fazla uğraşmayacağım inşaallah kılavuzlarınızla bereketli kazançlar diyor.

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorumsuz herkese kılavuzları ile beraber bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Yukarı mi başkan ona göre bozcam

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Özüne dönmüşsün.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum