Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 03:37:49
EUR 34.7788 03:37:49
USD 32.3974 03:37:49
ALTIN ONS $2301.3500 03:37:49

Konu: Gümüşten dolara dolardan Gümüşe Nasıl Çakılır?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

24,20 de de az miktarda TL ye geçmiştim yakın zaman önce de işlem miktarını % 3 e düşürmekte fayda var yukarı riskler arttı yazmıştım.
Eğer yükseliş devam ederse bu sefer tam tersini yaparak yukarı itmeye devam edeceğiz inşaallah. Başlık şimdilik değişmedi bir süre takip edeceğim. Acele yok ytd. DXY düşmeye devam ederse dolar ları TL ye geçeceğim inşaallah ytd.
@nımesay @Rest_tu_Rest @Abik

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@nımesay alt yorum1

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@REŞAT12 doatuk sen kimse yükseliş beklemezsen bunu bekliyordun neden bu uyarıyı yaptın şimdi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce 24,20 den düşüşünü hatırlayın. Tuzak riskine karşı hep terse yatıyorum.
Biraz sonra sizin için bir yorumu mu alt yorum diyerek hatırlatacağım inşaallah.

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Reşat Bey neden geçiyorsunuz dolar a Gümüş çıktı halde doların daha mı çıkacağı ümidi diyorsunuz Ben de yarı dolar yarı gümüşdeyim Yani açıkçası parite deyim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

63,90 dan eccik daha gümüşü dolar a geçtim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum benden buraya kadar uyku zamanı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En iyisi parçalı hem TL Hem dolar hem gümüş tabi ücretsiz dolarları tahsil etmek şartıyla.
Ortalama sıfırın Altın a inmeli.

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TRADERMANT durumda değişiklik olursa değerlendiririm demiştiniz.
Sayfa cevap bekliyor. 18,90 rahatlıkla kırılabilecek durumda olmadığı görüldü.
Aşağı düzeltme yapacak gibi ama çok kısada destek 20,80 kısada ise 30 civarı. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62412 eccik daha gümüşten dolar a geçtim. Devamke

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

19.20 baya gideri var abi sagol Allah razı olsun Reşat abimm

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uyarımı dikkate alıp işlem yapanlara selam yola devam ücretsiz doşarlarımızı toplayabiliriz takip tedbir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

61,85 biraz daha gümüşten dolar a geçmişim.

By_kumsaL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

61,85 ten biraz daha dolar a geçtim. İşlem hakkım sıfır kalmış aşağı dönerse yerine koyabilirim. N kolay nasıl açılıyor. Ytd bir ihtimal obo olabilir

0BeğenmedimŞikayet

By_kumsaL ()

Eyvala hocam tskler saygilar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gardaşlar 11,30 tabelada yandı 10 TL üstünde kaldığı sürece gümüşün yönü yukarı hedef 11,445

0BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Gümüşe dokara mı geçiyon anlık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben çoğunu elde tutmayı tercih ediyorum bana uymayın ben sadece vad ederim zarara girebilirsiniz.
Azar azar yaparsanız zarar etmezsiniz az kazan hep kazan alıp başını giderse kaybın çok az olur.
Kar edersen kendini kazanırsın moralin yüksek olur.

KanaatkarAdam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

30 Hazirandan beri yapıyorum aynı miktar gümüşü dolar a geçip gümüş aşağı gelince de aynısını yerine koyuyorum portföyüme olmayan dolar giriyor.
Halkıma da vergi ödemiş oluyorum fakirin sofrasına ekmek giriyor.

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

ücretsiz olmyor yalnız hocam binde 2 komisyon kesiyor banka satarken. alırken de kesiyor o ayrı. :)

0BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Birden yarısını geçsek

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben geçiyorum isterseniz siz de buradan başlayarak aralıklı kademeli 50 50 50 150 300 500 1 kilo dolar a geçip aşağı gelmeye yeltenirse de aynı gümüşü yerine koyup ücretsiz dolar tahsilatı yapmayı deneyebilirsiniz.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Eline sağlık hocam usd mi gecelim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben çoğunu elde tutuyorum birazını kademeli dolar a geçiyorum aşağı geldiğince de aynı gümüşü yerine koyuyorum olmayan dolar envanterime giriyor.
İsterseniz siz de gümüş yükseldikçe 50 50 50 150 300 500 1 kilo aralıklı kademeli gümüşten dolara geçip aşağı düzeltme yapınca da aynı gümüşü yerine koyup ücretsiz dolar toplamayı deneyebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

By_kumsaL ()

Alalim mi satalim mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gelsin 11,30 ve üstü yüklenin gardaşlar kaleye

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Sagol abi dolar da baya vekildir direnci kıramıyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı gelirse 10 yukarı giderse 1 kaybeder.

KanaatkarAdam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Teşekkürler sunarım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum