Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 21:28:57
EUR 34.7353 21:28:57
USD 32.5199 21:28:57
ALTIN ONS $2381.4750 21:28:57

Konu: Gümüş Altın Sirkte palyaço mu Yoksa Spek mi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Hangisi daha eğlenceli bence gümüş rokete bağlayacak ama daha zaman var.

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uzun zamandır yön yukarıyı gösteriyor ama ben tuzak olduğunu düşünüyorum ve parçalı olarak azar azar dolar a parite edeceğim inşaallah. Mesai saati dolmasına az kaldı dolardan 18,1116 dan biraz daha TL ye geçtim. Tl portföyümün aşağı inmesine izin vermek istemiyorum. Ytd

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

yükseliş yarında devam edecek

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Vitesi erken yükselttiği için 2022 Ekimden itibaren siboplar şakırdamaya başlar yeniden toparlanma sürecine girer diye düşünüyorum en geç 2023 Ekimde de roketleme ihtimali var tabi kesin değil. Keşke hep düşse de herkes zengin olsa. Ytd.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Roket hazır olduğunda muhakkak haber et ben ateşlemesini yapayım

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Roket hazır olduğunda muhakkak haber et ben ateşlemesini yapayım

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,70 kırılırsa biraz daha aşağı gelebilir iyi takip etmek lazım 19 dolar ın üzerinde kalıcı olmadığı sürece risk artar. Buralarda uzun süre tutunursa da kısa süre sonra roket moduna geçme ihtimali % 55

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@REŞAT12 usta yedek meşguliyet yüzünde dolar tahsilatı değilde sabah biraz daha dolara parite ettim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim açıklama yapmama izin yok onun için artık yazmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

ufakta olsa yükselişin ilk emaresi sikolastik RSI da gösterecek

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

yukarı giden bir dolar endeksi var bugün yarın için durmuş görünsede yönü ykarı piyasalara olumsuz etkiliyor bu baskı Altın da gümüş yatayda bile kalsa başarıdır dün bunu çok net gördük at gözlüğü takıp çok ters hareket etti indirme marjı halen var o mesafeyi muhafaza ediyor ben burada macd nin altta n daralıp kapanışını bekliyecem bu hangi rakkamda olur görücez bu gırafik formasyon hep sıkıntılı süreçler bir güzel olan gelişme bütün endeksler başta dow çakılacak bu emtiaları ters yönde(olumlu) etkiler işte bu zaman çok kısa hızlandırılmış bir sürec olucak gibi

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üstte göstermiş olduğum mor hat kanalın içine girip keserse büyük ihtimalle yukarı dönebilir diye düşünüyorum. Ytd.
@Abik çok aşağı düşerse ikinci bedava dolar tahsilatını yaparım inşaallah.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @Abik alt yorum gelmedi mi ? Gümüş aşağı doğru gitse de yönünün yukarı olduğu doğru en geç 26 sında yukarı tepki verebileceği grafikte net bir şekilde gözüküyor. Tepki nereye kadar olabilir ama riske gireceğim inşaallah.
Ben Cuma günü dolar a geçtiğim parçanın 1/3 ünü tekrar gümüşe geçmiştim. Aşağı devam etmesi halinde 1/3 daha gümüşe geçmeyi düşünüyorum. 1 parçayı ise bilerek terste bıraka bilirim.
Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @Abik Yaptın mı verdiğim hedefe defalarca gelmiş kaç kere bedava dolar tahsilatı yapabildin ben tek işlem. Uyumuş kalmışım.

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

yarından sonra herşey dahada netleşir dow dip yaptığında emtialar tarihi zirve yapmış

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik alt yorumda ne yapacağımı yazmıştım bilgisayarın başında değilim ben bu gün sadece Cuma günü 61,54 ten çıktığım parçanın 1/3 ünü 61,13 ten gümüşe geçtim başka işlem de yapmadım.
Bir işlem yapmadan bekliyorum. Sen istersen küçük bir parça parite et.
@BEDRI_49 Bakalım para nereye kayacak.

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

altın ve gümüş çok hızlı toparlanmaya gidiyor dow daki düşüş bu hafta hızlanacak gibi ters etki olucak diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19,07 üzerine atabilirse yukarı tepki belki devam edebilir ben gene de gümüşe geçtiğim 1/3 ü 19,07 üstünde bir yerlerde tekrar dolar a parite edip bedava dolar tahsilatı yaparım yeterince gümüş topladım. Aşağıda ise şimdiden yazmış olayım 18,30 civarı veya biraz Altın da gümüşe parite yapabilirim. Gelmezse de beklerim acelem yok. Bir müddet dinleneceğim inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

iş tamam görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Elinde dolar i gümüşe çevir diğimde gram ile
Dolari tl cevirip vergi dahil elimdeki gram farkli tl ile aldigimi gümüş gram fazla çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nasıl böyle bir sonuca vardınız bilmiyorum ama uzunca bir süredir düşüş gördüğüm için hiç gram artırma yoluna gitmedim ve her seferinde bedava dolar topluyorum yazdım. Yükseliş için henüz erken olduğunu ekim ayından itibaren toparlanma beklediğimi yazıyorum.
Dikkate alan olduysa parite ile çıktı girdi büyük ölçüde kapattı. Zararını kapattı. Daha Cuma günü beşinci hakkımda bir miktar dolara geçtiğimi bu gün ise sadece 1/3 ü nü gümüşe geçip bedava dolar tahsilatı yaptığımı yazdım.
yani çok zaman günde 4 5 parite işlemi ve bedava dolar tahsilatı.
Siz nasıl böyle bir sonuca vardınız günde beş kere TL ile al sat mı yapıyor sunuz?

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Anca beraber kanca beraber
Bizde eğrilik yok

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@REŞAT12 usta 17.629 gündemde var ama yön yukarı gösteriyor ve zamanın da erken olduğunu söylüyor yine de bunlara rağmen dikkatli olmamızı söylüyor

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

parite de gram azalıyor tl ye gecip almak vergi dahil daha fazla veriyor bende nasil oluyor bu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik kanal dibini test ediyor biraz daha aşağı düşerse istersen küçük bir parça parite et yukarı dönerse de yolu açık olsun kaptıracak paramız yok karar senin ben bekliyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

beklenen iğneyi bıraktı yukarı çıkıyoruz gibi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim sayfam bolca sıfır lı ke ile dolu kendi kendime konuşutyorum.

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Hocam hic like gelmiyor olmaz boyle emeğe saygı lütfen

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Parçalı işlem diyorum paranızı bitirmeyin bir kısmıyla da mutlaka bedava dolar ınızı tahsil edin derim. Az kazan hep kazan önce kar topu sonra çığ olur büyür bazen beklemek te gerekebiliyor varsın fırsat kaçsın.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmiyorum anlık takip ediyorum acele etmemekte fayda görüyorum varsın fırsat kaçsın bu sefer yeterince kazandım. Yarına kalabilir. En altta şu an 17,629 u görüyorum ama garantisi yok daha yukarıdan da dönebilir.
Zaten açıklama yapsam da sayfaya düşmüyor @Abik bir de sen dene belki seninki sayfaya düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yani ilerliyoruz derken alim için nerelere işaret ediyor Reşat hoca.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum