Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:02:47
EUR 34.7339 03:02:47
USD 32.5072 03:02:47
ALTIN ONS $2392.1450 03:02:47

Konu: Gümüş Altın Sirkte palyaço mu Yoksa Spek mi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Hangisi daha eğlenceli bence gümüş rokete bağlayacak ama daha zaman var.

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum işaretlediğim hedeflerin hepsi geldi dolar artıran fedin ağzına bakan kâr mı etti.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

60,008 den az miktarda dolar a geçerek aşağı ilk fren aşağı gelirse bedava dolar yukarı giderse azar azar dolara geçmeye devamke

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Değişen bir şey yukarı tepki verdikçe dirençlerde takıldıkça küçük miktarlarda başlayıp yavaş yavaş artırarak aralıklı kademeli parite ile çıkıp geri dönüşlerde geri girerek bedava dolar larınızı topluyorsunuz.
50 50 50 150 300 500 1 Kg çıktığınızda geri dönmemişse 35 dolar ekranda.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Farkındayım ama öyle olmaz
Geri gelmeni bekliyoruz

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest alt yorumu okumuş muydun en fazla yüzde % 50 yazmışım.
Farkındaysan artık uğraşmaktan vazgeçtim ama isteyen sayfamı geriye doğru okuyabilir. Hep karşı taraf kaybeder ve her zaman siz kazanırsınız bu manipülasyonu yapanların kazanma şansı sıfır diye düşünüyorum. Ytd.
@NUTTZ Teşekkür ederim uyarmaya çalıştım inşaallah faydası olmuş olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın her zamanki gibi dolar ı ezim ezim eziyor görme özrü olmayanlar için grafik yukarıda

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Paranızı kaptırmayın şu an elinizde ne kadar dolar ne kadar gümüş ne var bilmiyorum mümkün olduğu kadar para vermeden Altın gümüş alın ortalamanızı sıfırın altına düşürmeye çalışın ben tahminen -80 TL ortalama ile topladım sayfama girip geriye doğru inceleyin.
Ne yaparsanız yapın zarar etmeyin paranızı kaptırmayın.
Ben şu an sadece takip ediyorum hiç bir şey yapmıyorum.
Vadenize durumunuza göre kazanın hazır bedava altın gümüş dolar dağıtıyorlar geri çevir meyin siz de alın isterseniz. Ytd.
İyi geceler 2020 den beri işlem paylaşıyorum sanırım ilk iki sayfada sorunuzun cevabı olması lazım. Ytd.

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

O zaman buradan alınır gibi görünüyor tabiki grafikten pek anlamam ama bir görüntü daha var soluğu 17 de alabilir 3. Gördüğüm ise bir miktar küçük hareketlerle yataya bağlayıp sonra yukarı kırması. Acaba hangi ihtimal daha çok ağır basıyor hocam sizin en iyi okuduğunuz 1-2-3 olarak hangisi ytd

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın uzun süre baskılanmaya devam edecekse rasyo 20 lere kadar gitmek zorunda ya da tam tersi aksi taktirde ihtiyacınız olmayan parayla kademeli olarak alıp yukarı tepkilerde de birazını dolar a geçip aşağı dönmesi halinde de sıfır maliyetli olarak dolar kazanmak ve onları da TL ye geçmek.
Bence geçerli olan yol bu. Uyutma taktiği uygularlarsa kanmayın tuzak kurmaktan vazgeçmezler. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.
Türkiye sürekli göç alıyor göç edenlerin büyük çoğunluğu da zaten Türkiyeli ve Türk geldikleri topraklarda aslında bize ait. Topraklarımıza çöküp içindeki zenginliklere el koyuyorlar fakat insanları bize gönderiyorlar çok büyük oyunlar oynanıyor. İranın yarıya yakını Türk Kürt Özbek şimdide orayı karıştırdılar petrollerine çöküp insanları da buraya göç ettirmeye hazırlanıyorlar.
Malınıza ve fakirlerinize sahip çıkın derim ytd.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sanki ben yorum yazınca büyük bir panik yaşanıyor korkudan burada anlaşmalı ve sahte hesaplar gerçekleri örtmek için arka arkaya yazmaya başlıyorlar size bir grafik daha ben biraz TL ye geçmiştim.
Ne soruluyor euro alsak mı ?

Bu grafikte cevap var ne ( görme özürlü kişiler hariç )
Ruslarla Almanlarda Türkiyeye akın akın göç hazırlığında burada durgunluk stagflasyon olmaz Dünya genelinde belki 1 milyardan fazla Türkiyeli yaşıyor bizi çökertemezler.
Bizde tedarik sıkıntısı da olmaz.
Kredi kartı faizleri enflasyonun çok gerisinde zaten çoğu kişi asgarisini ödeyerek bedava stok yaptı. 2023 Hazirana yakın kredi kartı borçlularına bir iyilik kolaylık yapılırsa devamke olur. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfamdan eski yorumlarıma bakarak cevapların çoğunu bulabilirsiniz bence gümüş ve altını para vermeden toplamak daha mantıklı ille de kullanacaksak % 50 diğer yüzde ellide kazanmasın gerekirse 12 TL den de alınabilir Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Daireler hayal olduğu için
Bu önerilerinizi düşünmek iyi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu noktada artık her türlü tedbir düşünülmeli belki de kısmen fiziki olarakta birikimler değerlendirilebilmeli hatta arsa prefabrik veya karavanlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Devletlerin borçlarını enflasyon yolu ile eritme çabası neticesinde eğer enflasyonla birlikte işsizliğin doğmasından söz edilecekse...
Karşılıksız basılan paraların itibar kaybetmesinden ve stoklar eriyene kadar talep yetersizliği neticesinde şirketlerin iflas ettiği bir döneme girilebilir.
Mevduatların sadece 10 luk bir bölümünün çekilmesi dev bankaların iflası ve gerçek paranın yani Altın ve gümüşün astronomik rakamlara ulaşmasını da beraberinde getirebilir.
Her ne kadar dijital para ile bertaraf edilmek için önceden hazırlanmış senaryolar devreye sokulmak istense de bunun iletişimin yaygın olduğu ve insanların artık bu tür dayatmalara boyun eğmeyecekleri de gün gibi açık olsa gerek.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Belli olmaz silkeleme de olabilir ben şimdilik bekliyorum yukarı dönme ihtimalide var durum belli değil isteyen biraz gümüşe terse yatabilir (erkenden RÇÇP) yazmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Yani 18.16 gelecek diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar Ruble karşısında çakılmaya devam ediyor. 58 e inmiş

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yön hala yukarı aşağıdaki mor bandın altına inerse takip etmek lazım ben hiç bir şey yapmıyorum isteyen azar azar kademeli gümüşw gwçmwyw başlayabilir. Rççp @Rest_tu_Rest

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar 50 seneyi aşkın zamandır bir türlü belini doğrultamadı bakalım huylu huyundan vazgeçecek mi yoksa her zamanki gibi baş aşağı mı çakılacak şu an 2021 deki seviyesini yakaladı ve bundan sonra sanki biraz TL ye geçmek daha mantıklı olabilir inşaallah 20 30 50 olacak dahada yükselecek diyerek oltaya gelenler olmaz, altın gümüş JPY 0-2-9 aylık dönem için daha mantıklı gibi. Ytd.
İsviçre Frangı ve Ruble karşısında doların durumu düşündürücü

Dolar gene Ruble karşısında da sürünmeye başladı
Keşke gümüş 7 dolar falan olsa süper kar bırakır arkasından da 600 dolara kadar fırlar gider. İmkansız gibi Ytd.
@cihannüma yanlışlarımdan kurtulmaya hep hazırım eleştiriler bile başım üstünde çocuklarıma bile eleştiri hakkını tanıdım. Hiç bir zaman dayatmacı olmadım. İnşaallah undan sonra da.
Bu güzel sözler için teşekkürler.
@Muraatakcaa ben de size cevap verdim devamını da yazdım sayfamı dikkatli okursanız görebilirsiniz.
Dördüncü evre olması iyileşmeyeceği manasına gelmez üzülmeyin eğer kemoterapi gibi bir tedavi alıyorsanız kemoterapi tamamen bittikten sonra alternatif tıbba başvurmanızı tavsiye ederim. Yani tıp tamam bizim bundan sonra yapacak bir şeyimiz kalmadı derse alternatif tıbba yönelip söylediklerini sabırla harfiyen yerine getirmelisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Akşam powel var
Ya adam gibi aşağıya 18.16'yı yada 20.10'u görür
Biz de ona göre işlem yapacağız

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

24,20 de yapılan manipülasyonu tekrarlayacak güçleri kaldı mı yoksa bu gün 22 ye doğru gider mi bekleyeceğiz. Sanki artık bittik mesajları veriyorlar Erol37 paylaşşımları öyle gibi ama tersi de mümkün belki de 2022 Aralık sonuna kadar devamke gelsin bedava dolar lar. Ytd.

Alttaki mor hat yavaş yavaş kanalın içine yaklaşıyor

bunu arada bakıyorum ama buaralarda iki ay da gezse işlem yapmam tabi herkesin durumu farklı ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Elinize sağlık
Güzel olmuş

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam sizin de ecmain, evet dediğiniz gibi gidebilir.
@Amatör_r_yatırım önümüzdeki hafta 23,90 ı kırması sürpriz olur.
İlk hedef artık 20 nin taban olması ve 22
aşağı sert düşüş olursa da daha hızlı bir şekilde çok daha yukarı gider diye düşünüyorum. Ytd.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Selamunaleykum. Cumaniz hayirli olsun. Sayin hocam şimdi 19.600 'ün üstü 20. xx ye, 19.600 'ün altı ilk etapta 19.400 e mi gider diyorsun.

1BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Supriz istiyorum

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş ve Altın dolar endeksi 111 lere kadar yükseldiği halde geri adım atmadı gümüş 18 doların altına inmişken 20 dolar seviyesini zorluyor.
Bakalım 20 doları ne zaman taban yapacak bir hafta ile üç ay içerisinde bu gidişle 20 dolar taban olabilir.
Geri çekilmeler olsa bile yukarı sert yukarı dönüş ihtimali de var diye düşünüyorum.

Alttaki mor hat aşağı kırılmadığı sürece geri çekilmeler kademeli alık ve parite fırsatı olur.
Aşağı kırılması halinde ise tekibi yapılır ve destekte tutunmaya başladığı andan itibaren kademeli alım fırsatı olur diye kanaatindeyim. Ytd.

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Piyasa gitti bir yandan ABD endeksi Metalleri söndürüyor diğer yandan kur koruma falan dolar TL yi söndürüyor

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ait grafik.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum