Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:54:13
EUR 34.7339 16:54:13
USD 32.5072 16:54:13
ALTIN ONS $2392.1450 16:54:13

Konu: Gümüş Altın Sirkte palyaço mu Yoksa Spek mi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Hangisi daha eğlenceli bence gümüş rokete bağlayacak ama daha zaman var.

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum şimdilik yön yukarı gibi görünüyor.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Pivot 19,661 destekler 19,589 19,543 19,513 19,471 19,422 19,393 19,247
Dirençler 19,627 19,658 19,688 19,706 19,832 19,870 20,032 20,299

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

DXY 89 ken gümüş ons 19,370 DXY 111 i geçti gümüş ons 19,553 haka daha bunları dinleyecekseniz siz bilirsiniz artık paylaşımları seyreltiyorum inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar düşmez se olabilir ama garantisi bu gün bile olmaz diyemeyiz ama olduğu yerde durmuyor yok her gün beş alış beş satış parite hakkınız var birazıyla parite yapsanız zaten o rakamı geçersiniz diye düşünüyorum yanılabilirim ytd.

yeni_acemi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yeni_acemi ()

tşkler grafik için. ben çok uzun vadeci olmadıgımdan dolayı al satcı oldugumdan dolayı sormuştum :) hani kısa vade derken şöyle 10 gün sonra falan 12 30 olurmu diye sormuştum. cevap verdiginiz için tşkler :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Artık 21,15 yetmiyor tuzak riski hala devam ediyor.
Elde gümüşle hiç bir işlem yapmadan bekleyenlere yazık oluyor.
Terse yatıp yukarı itelim.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar düşmezse gümüş 2023 sonuna kadar 36 TL yi de geçebilir ama biz şimdi önce bir 11,80 i geçelim adım adım gidelim en iyisi bu uzak hedeflere odaklanmamak lazım ücretsiz dolar toplarsak zaten gümüşün gramı seneye en az 150 TL ye gelebilir.

yeni_acemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yeni_acemi ()

yotubede eliftürk adında birisinin videosu var dünkü video. gümüş 11 üstünde kaldıgı sürece kısa zamanda 12,30 olacak diyor. sizin düşünce nedir? oda sizin gibi grafikli anlatıyor

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

İlk önce bi 21.15 i görelim
22 ye Allah Kerim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu gün 22 yi kıramazsa alta risk bence devam eder ben büyük çoğunluğunu muhafaza ederek ücretsiz dolar toplayarak TL artırıyorum arada bir de bedava gümüş ekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

19.70 ten sonra 20.00 mi var

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum mum ikinci direk geçildi buradan sonrası size ait zaten kendi kendime konuşuyorum ama olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum mum birinci direk geçildi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Pivot 19,438

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumun altındaki not 1 bakalım devam mı aşağı döner mi ?

JPY toparlarsa altını n da yükselmesi lazım diye düşünüyorum 144 üstü belki biraz JPY kademe girilebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni eskiden tanıyanlar bilir 2020 sonlarında bezdirme taktiği uyguladılar onlar bekledikçe ben rakamı daha da yukarı taşıdım ve sanırım 6,40 seviyesinden bir parça çıkmıştım.
21,06,2022 de dolar da geri çekilme ihtimaline karşı biraz TL ye geçilebilir diye sayfaya yazmıştım 12,10767 den de Biraz TL ye geçmiştim.
@Eylül76 da çıkış yaparsam etiket yapmamı istemişti ancak çok ucuz hocam ya demişti. 10,49439 a kadar alım yaptım elimde hala TL var.

Acelem yok beklerim ama bir tarfa kıracak gibi bakalım ne tarafa

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Vat didin gulumm

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Şaka yaptığını düşünüyorum 2 ay içinde neler neler olur sabırla seyirci kalamazsın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben buralarda inşaallah hiç bir işlem yapmam iki ay buralarda gezsin arada bakarım sadece
@Rest_tu_Rest hayırlı sabahlar evet parçalı girmek en iyisi her yere döşerseniz nereye gitse siz kazanırsınız inşaallah aralıklı kademeli Ytd.
Her kes aynısını yapsa zaten şu an on 35 i geçmişti.
If everyone did the same, it would have passed 35 ounces by now.
Wenn alle dasselbe täten, wären es jetzt 35 Unzen überschritten.
Si tout le monde faisait la même chose, il aurait déjà dépassé 35 onces.
Daremoga onaji koto o shitara, ima dewa 35- onsu o koete itadeshou
Als iedereen hetzelfde deed, zou het nu 35 gram zijn gepasseerd.
An óloi ékanan to ídio, tha eíchan perásei tis 35 oungiés méchri tóra.
Ako vsichki napravikha sushtoto, dosega shteshe da e preminalo 35 untsii.
Rúguo mei gèrén dou zhèyàng zuò, nàme xiànzài ta yijing chaoguòle 35 àngsi.
Yesli by vse postupali tak zhe, to k nastoyashchemu vremeni bylo by uzhe bol'she 35 untsiy.

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Açıkçası rasyo konusunda bende aşağı gidecek diye düşünsemde bilmiyorum yeniden yukarı bir tür daha atabilir mi emin olamıyorum sen naptın beklemede misin bu seviyelerden alim düşünüyor musun

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Hayırlı sabahlar efendim
Bugünkü Kazancınız bol bereketli bir gün olsun inşallah
6337'den geçtiğim parçayı burada girmek istiyorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sil baştan hattı çektim bu gün için bakalım yön tayin edebilecek mi ?

Altın şu ana kadar olduğu gibi kaya gibi sağlam durmaya devam ederse rasyonun lehine dönmesi şartıyla gümüş yukarı güzel bir tepki verebilir ve 21 22 dolar arası bir yere tepki verebilir diye düşünüyorum şu an rasyo hala altın lehine.

Şu ana kadar rasyoda sert bir kırılım görmedik eğer sert bir kırılım olurda 78 altına inerse gümüş şahlanabilir. Bu noktada manipülasyonla rasyo sert dönüş yapmazsa 2 ay sonra rakamları paylaşabilirim. Önce 21 22 yi görelim şu an için 16,95 altı kalıcılık zor belki de buralardan yoluna devam edecek önümüzdeki çarşamba belki de inşaallah daha net görebileceğiz.

@Rest_tu_Rest ters bayrak olabilir mi ?
@yeni_acemi @yeni_acemi merhaba altında 1600 1585 aralığı bence çok güzel alım fırsatı olur ve daha hızlı bir şekilde yukarı döner diye düşünüyorum beklentim yukarı yönlü önümüzdeki iki ay içerisinde 1730 1850 arasında bir yere de gelebilir.
Peki bazılarının iddia ettiği gibi altın ons uzun vadede 200 lere kadar düşerse ne olur ?
Süper olur onsu 2500 den alan kişi 1585 aşağı kırılırsa % 2 stop koyar sayfamda anlattığım şekilde uzun vade de elindeki altının onsunu -5000 e mal eder keşke olsa. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim. Ytd
Platin ve sterlin tanıdığım ürünler değil özelliklerini bilmiyorum. Temel analizle birleştiremediğim için bir şey söyleyemiyorum ama sterlin de dolar gibi batakta diye düşünüyorum Atlantik pasifik AUD

AUD dolara karşı neredeyse 3 kat değer kaybetmiş bu durumda ne sterlin ne euro ne de dolara güven olmaz diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bari siz gerekeni yapabildiniz mi

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Allah razı olsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Gecenin Hayri bereketi ve nuru Senin üzerine olsun

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Adamı sevmiyorum ama gerçekten büyük emek veriyor
Keşke bilseler
"yiğidi öldür ama hakkını yeme" sözü var ya

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum