Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:56:48
EUR 34.7339 05:56:48
USD 32.5072 05:56:48
ALTIN ONS $2392.1450 05:56:48

Konu: Gümüş Altın Sirkte palyaço mu Yoksa Spek mi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Hangisi daha eğlenceli bence gümüş rokete bağlayacak ama daha zaman var.

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19,41 de gelebilir 20,227 de gelebilir bilmiyorum ben karpuz kesmeye devam ke kar almıyorum buralarda işlem yapmam inşaallah.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Değişik zaman dilimlerinde bakmak lazım ekrana arada bir bakıyorum en iyisi kar gördükçe azar azar terse yatmak aşağı gelmesine izin vermemek.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

19.41 gelir mi
Ne dersiniz?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 19,391 19,352 19,214 direnç 19,920 20,082 20,294 20,561 Pivot 19,575 üzerinde kaldığı sürece yukarı tepkinin devam etme ihtimali biraz daha fazla şimdiye kadar maalesef tepki çok cılız kaldı.

Aralığa kadar toparlanması gecikebilir belki biraz daha uzun sürer ama ben yukarı ihtimalleri biraz daha fazla görüyorum iki aylık çok kısa vadede 16,95 aşağısında kalıcı olavbileceğini zannetmiyorum.
Belki de aşağı dönmeden yoluna devam eder. Gaybı Allahtam başkası bilmez. Ama Altın şu günümüz şartlarında pekte geri adım atacak gibi görünmüyor.

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Günah alınacak bir şey söyledıgımı düşünmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Yok o zamanda söyledim gayet medeni biçimde konuşmuştuk o zamanda bence uzun vadeli konuşmalar kısa vadeyi kacırmaaya sebep oluyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günahını almayalım al sat fırsatı verecek dedi düşüş başladı dedikten sonra 17xx dolar seviyesini gördük ben faydasını gördüm. Sürekli ekleme de yaptım parite de yaptım.

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Hocam tredement uzun vadeli konuşarak insanların girmemesine de sebep oldu doğruda söylese buralardaki
Karları yedi o zaman da söyledim hala aynı dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz daha giderse dolar a parite edip terse yatmayı düşünüyorum kısmet.
26,70 kırılırsa yani 35 doları görürsek 10 dolar altı artık çok zor diyorum ama TRADERMANT yükseliş olursa değerlendiririm demişti üç dört kere yazdım cebvap vermedi düşü ihtimali demek ki hala var.
Bir süre daha tuzak riskine hazırlıklı olmak lazım.
Benim öyle teknik analiz bilgim fazla değil neyi nasıl bildiğimi de bilmiyorum.
Yani bir şey bildiğim yok sadece kâr ediyorum.

Kuşçu69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Düşüş ihtimali devam ediyormu hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anketler önemli lütfen katılalım çabalar boşa gitmesin aşağı izin vermeyelim inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın şu ana kadar olduğu gibi sağlam durmaya devam ettiği sürece gümüş rasyonun da desteğiyle daha yukarılara güzel bir tepki verebilir.

Rasyoyu yukarı çekip manipüle ederlerse gümüşte güzel bir ücretsiz dolar tahsilatı yapılır ama sanki artık bittiler fazla dayanamayacaklar gibi ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

19,358 18,822 destekler 20,082 21,137 dirençler bakalım ne olacak gece 3 e kadar 21,50 kırılırsa geçmiş olsun. Ytd Yoksa sil baştan tehlikeli alandan bir türlü çıkamadı. Ytd.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocan 4/1 ons. diyeri usd . boyle bekliyomm

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hala tuzak riski var uygun yerden gene de terse yatıp daha yukarıdan geri alabilirim. Ortaokul öğretmeni.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

YARIN GECE ÜÇE KADAR GEÇEBİLİRSE GEÇMİŞ OLSUN
@Muraatakcaa Haber bekliyorum kanser o kadar korkulacak bir rahatsızlık değil % 70 tedavisi var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gelsin aşağı dibini sıyırırım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Küçük miktarlarda terse yatmak iyi olur ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sesimi duyan yok üçüncü direğimiz hizmete açılır mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden ücretsiz dolar dağıtılıyor. Fikri olan var mı ?

Ben bu sefer kâr almıyorum bekliyorum buradan aşağı dönerse inşaallah ekleme yaparım elimdeki doları sıfırlamak istiyorum. Ytd.
İsteyen buralardan dolara bir parça daha parite edebilir her kesin kendi kararı Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Spek neden kendisini alay konusu yapıyor ve neden göstere göstere bedava dolar dağıtıyor alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik yapa bildin mi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik uyuyakalmışım yaptın mı ? Artık terste kalmanın hiç önemli olmadığını gördün bana ihtiyacın kalmadığını da anlamış olman gerek. Yap istersen Bir sıfırla başla 150

Artık full de yapsan bir önemi kalmadı ama ben genede az miktarlarda parçalı hem de bir parçayı da bölerek devam edeceğim inşaallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum