Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 22:42:43
EUR 34.7818 22:42:43
USD 32.4740 22:42:43
ALTIN ONS $2338.0700 22:42:43

Konu: Gümüş Altın Sirkte palyaço mu Yoksa Spek mi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Hangisi daha eğlenceli bence gümüş rokete bağlayacak ama daha zaman var.

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Allah senden razı olsun
Bu uçacak kaçacaklar yüzünde kimse birini iki yapmıyor
Karı bırak zararını kurtarmıyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Suanda gumus cok dusuk biraz ciksin dolar a parite yapacagim evey hegun firsat veriyor ama biz korkarak yapıyoruz pariteyi terste kaliriz diye

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet kardeşim ama 30 Hazirandan beri uyardığım halde insanlar zarar etsin diye panik halinde yorumlarımı sayfadan silme gayretleri var.
sayfama bakın

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Az miktarda her yerden giriş yapın terse yatın derim biraz evvelde açıkladım üyeliğim başladığından beri de aynısını yazıyorum 28 dolar dan da aldım 12,40 üzerinden de aldım hiç zarar etmedim isterseniz sayfamı inceleyin

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Gumusu dolar a parite icinmi diyorsunuz bedava dolar derken

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayin hocam biliyorsun ben seni destekleyenlerden biriyim ve birilerinin hoşuna gitmesede sana desdek veriyorum.
Şimdi 2 gündür dipcilerle takildim fakat hep arkadan baktık. Tabiki kimseye suclamiyorum.
Şimdi bu atakların geri düzeltmesi günlük olarak nerelere gelebilir. Hangi durumda giriş yapalim. Tabiki gümüşe.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet geri çekilme olabilir bu ihtimali en az ekim ayı dahil görüyorum ama dip tepe beklemeye gerek yok elinde yeterli imkanı olan bence günde beş sıfır bedava dolar tahsilatı da yapabilir her gün kaç kere fırsat veriyor.
Dün gönderdiğim grafiklere ve yazdıklarıma arka arkaya bak

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Beklemedeyim usta
Grafikleriniz bana ulaştı
Tam yol ileri ama geri çekilme de olabilir DİKKAT!

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Birazdan sana yenisini göndereceğim inşaallah. Kaç kere bedava dolar tahsilatı yaptın ? Ben yapamadım hedef değişmedi 53 doları görene kadar yavaş yavaş azar azar çıkışa devam 21,15 i görürse 1 parça daha nerede yakalarsam orada işlem yaparım inşaallah.
Şu an yükseliş için erken olduğunu Ekim ayından önce toparlanma olmayacağını düşünüyorum. Değişmedi.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Elinize sağlık ustam
Bir grafik bu kadar mı isabetli olur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafiği ben yüklemedim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üst hat nerdeyse aşağı kırmış gibi görünüyor. Düşüş ihtimali, devam ediyor. Ytd.
Öncekilerle karşılaştırabilirsiniz.
@Binbir @Abik

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Binbir kanalın içine girmek üzere dışarı çıkıyorum grafiği açıp takip et istersen ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik çıkarsa arkadaşlara açıklayıver aynı durum

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Asıl grafik bu ama evirip çeviri yorlar dostum @Dzn_

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Dzn_ alt grafik sadece senin için di ismini etiketlememişim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@ben bunu yüklemiştim sayfa grafik değil sohbet çay kahve nasılsın iyimisin görmek istiyor ama bir defalık yüklüyorum tabi sayfaya düşerse.
Evvelini sonrasını bilmediğin için faydası olmayabilir altını üstünü görmüyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ne özrü ne demek sağlığımı düşünmüşsünüz ben de teşekkür ettim. Kötü bir şey demediniz ki.
Saygılar.

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Anladım kardeşim.. Özrümü kabul buyur ltf.. Saygılar:))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

para lazım masraf çok buradan geçiniyorum. Sağ ol

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Çok yoruluyorsun kardeşim.. Sağlığına dikkat et bence:))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

61,540 tan dolar a 61,130 dan gümüşe 61,637 den de tekrar dolara geçtim düşerse dipte beklemem tepe de bedava dolarımı alırım inşaallah.
@pegasus325 hayır gümüş şu anda 19,128 önce 21,15 i görmemiz lazım adım adım gidiyoruz Ekim ayından itibaren toparlanabileceğini tahmin ediyorum yükseliş için henüz erken.
@Abik

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

alım için yeterli değil asıl macd ın al sinyaline ihtiyacımız var

0BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Gumusmu 55 dolar hocam?

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

bak sikolastik rsı hemen al sinyali oluşturmuş bile

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Farketmez düşerse 10 kazanırız yükselirse bir ben en az Ekime ayına kadar beklememiz lazım diye düşünüyorum yanılabilirim.
Eğer yanılırsam da 5 ay içerisinde 53 dolar ı görürsek 53 dolardan alıma başlarım aksi taktirde azar azar çıkış kar alımı.
5 Ayı geçerse de 55 doları görmedikçe alttan alım fırsatı vermedikçe alım yapmam inşaallah ytd.
Vazgeçmezler manipülasyona devam ederler diye düşünüyorum. Kendi tahminimi gan fanla yansıtmıştım. Ytd.

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

bu sınırlı yükseliş in iyi yönü macd nin aşya yönlü çatal agızı daralın veya alttan kıvırma hareketi olucak sikolastik rsı da yukarı yönlü ilk çatal azını açmış olacak düşüşün bittiği anlamına 2 gün sonra ki indikatörlerin şekli bize haber vericek bunlar en iyi öngüler olasılık bana göre yüxde 70 19,80 seviyesine gelirse bunların hepsi tutmuştur diyebiliriz dow düşüş devam ederse bizim yukarı gidişimizde devam eder gelel piyasa emtia algısıda çok önemli öngörülerin hepsinin çuk oturması lazım

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

dolar endeksindeki yükselişin küçük bir ara gazı düzetmesi gibi

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

kapanışa kadar devam eder yarında öyle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum