Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0856 01:41:01
EUR 35.0013 01:41:01
USD 32.2186 01:41:01
ALTIN ONS $2428.4450 01:41:01

Grafiği gönderen: Yaseminnisa

Merhaba arkadaşlar
Gümüş onsta takip edilecek önemli rakamlar grafik içerisinde. Ozellikle görülürse 22.15 noktası dikkat etmemiz gereken yer olabilir. Ytd.
Herkese hayırlı haftalar dilerim.

Yorumlar (100)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam kardeşim dinlenmek güzel oluyor. Katkılarınız çoktu inşallah devam etmesi dileğimle, saygılar sevgiler

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Çok teşekkür ederim, saygıdeğer @BossVurguncu hocam kardeşim, saygı ve sevgilerimle...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Size de hayırlı günler dilerim

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sağlık olsun. Hayırlı günler dilerim.

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Nezaketiniz için ben de teşekkür ediyorum lakin katılım kullanıyorum toasaoyu katılım vermiyor maalesef

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu nezaketinize kayıtsız kalamam.
Toaso 120 TL hedefi olan bir hisse.
Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Konunun tatlıya bağlanmasına sevindim. kirmayi hiç sevmem çünkü. siz de selametle kalınız

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sayfanızda geriye doğru okuma yaptım. Kibar bir insansınız. Uslubumun kırıcı olmadığını düşünüyorum.
Sizi uzduysem özür dilerim.
Bence de konuyu uzatmaya gerek yok.
Selametle kalın.

0BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Ruble ile de oynuyon mu?

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tüm alım satımlarımı paylaşıyorum bazıları elbette kı ılerleyen saatlerde terse dusebılır keske dedırtevılır o zaman da zarar kes müessesesımız var ona başvuruyoruz. su anda dolar dayım onslarda yukselısler fırsat kaçırtırdır düşüşler fırsat verır

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben de alacağım yakında vardı da şeytama uyduk sattık sabahleyin :)

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Hocam ilk defa platin aldım bi yorum alabilirmiyim

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bence de siteyi ben de çok meşgul edıyorum hakkınızı helal edın

1BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Mevzu basitçe verilecek cevapla kapanabilecek bir mevzuydu. kime bu cevabı verseniz adına alinganlik deyin ne derseniz deyin aynı tepkiyi verirdi. siteyi fazla meşgul etmeye gerek yok bu mevzuyu burada kapatalım lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Geri dönus için teşekkürler, hayırlı kazançlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim. Polemik değil de verdiğim cevabı okuyup benim tarzımı da bilen herkes ağır cevap vermediğimi bilir.
Geriye doğru okuma yaptığınızda tamamen hissede ve kuruş TL tutmadığıma da rast gelirsiniz.
Şu sıralar faize karşı şahsiyetlerin, benim gibi, TL veya emtia yerine hissede olduğunu da bilirsiniz. Piyasa oynak diyorlar, dipte olan bir piyasanın oynayacağı tek yön yukarıdır. Bunda da anlaştık mı?
Sosyal medyada bile hiç kimse elimde şu hisseyi tutuyorum demez, yüzbin takipçim olsa yine sepetimi sır gibi saklarım. Bu mecrada racon böyle. Sonra sizde hangi hisseler var diyene ağır laf söylememişim, engel atmamışım. Tek tek izah etmişim olmama sebeplerini. Neden ilk olumsuz cevapta insanların incileri dökülüyor, ben de bunu anlamıyorum.

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam hayırlı sabahlar, kusura bakmayin ama @Neriman4605 arkadaşın sordugu sordugu soruya karsi, yatırım tavsiyesi olur diyip gecistirebilirdiniz, ayrica mahrem cevabi olmasi icin cebinizdeki parayi veya kaç lira maaş aliyorsunuz gibi soru sormasi lazimki boyle bi cevabi haketsin diye düşünüyorum hayırlı kazanclar dilerim, lütfen bunu polemik olarak görmeyiniz.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hisse adı vermek yatırım tavsiyesidir.
Sepetimde şu var demek yatırım tavsiyesidir.
Olabildiğince nezaketli yazmış olmama rağmen verdiğiniz cevap, hisse adı vermemiş olmamın ne kadar isabetli olduğunu gösterir.
Sizin de niyetinizi ortaya çıkarmış olduk.
Bu denli alınganlık etmeniz başka bir anlama geliyorsa kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Sağolun tavsiyeniz için.

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Bu arkadaş sıkıntılı fazla takılmayın. Hic bir kasıt yokken size patladi heralde. Zamaninda ortada bisey yokken Dikkat Dikkat diye milleti panikletme becerisi var fazla takilmayin . Daha iyi niyetli hocalar var sayfada onlara sorun derim...

6BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Benim size sormuş olduğum soru bu kadar ağır bir cevabı gerektirmiyor diye düşünüyorum. aylardir sitede grafik ve bilgisinden istifade ettiğim sayılı kıymetli insanlar var yeri geldi sorular sordum epey yolu onların sayesinde katettim. Allah onlardan razı olsun. ki size ayrıntı bile sormamisken bu cevap üzerine herkese soru sorulamayacagini hatırlatmış oldunuz bunun için sağolun. sorumu sormamiş kabul ediyorum sayın iknownothing.

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Valörlü işlem olduğu olduğu için işlem gerçekleştiğinde hesabınızda toplam paranız eskisi gibi gözükecektir

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Merhaba. Bende de uzun süredir altın fonu var. altını n hareketlerine bağlı olarak yükselip alçalıyor. Ben ilk başta şöyle bir şey yapmıştım. Altın ya da gümüşün 6 aylık ya da senelik grafiğiyle almak istediğiniz fonun Tefaştan aynı zaman dilimiyle grafiğini çakıştırın. Size fikir verecektir.

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu ciddi bir araştırma ve tecrübe gerektiren, üstelik de son derece mahrem ve ücrete tabi bir talep.
Kusura bakmayın.

Yatırım tavsiyesi ücretli bir hizmettir ve karşılıklı anlaşma imzalanarak, rıza doğrultusunda sunulan, sorumluluğu ağır olduğu için ücreti de dolgun bir uzmanlık alanıdır.

Kâr ortağı olmamız durumunda ancak size yardımcı olabilirim.

Bu da mümkün olmayacağı için...
Affınıza mahcuben reddediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Sayın hocam, bir mahsuru yoksa sepetinizde hangi hisselere yer verdiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Allah razı olsun

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Eksik olma güzel kardesim

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Sen bizim kıymetliymizsin can abim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Orası beni aşar can kardeşim. Yaş gurubum için uygun değil. Gümüş agresif, sayfa agresif. Ayrıca gümüş sayfasında çok iyi ustalar, dostlarım var. Onların yanunda benim esamem okunmaz. Sevgiler saygılar.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum