Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 09:11:14
EUR 34.8120 09:11:14
USD 32.4091 09:11:14
ALTIN ONS $2304.1700 09:11:14

Konu: XAUUSD tüm harmonik ihtimaller

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Harmonik formasyonlarda formasyonu oluşturan bacakların belirli fibonacci seviyelerine uygun hareket etmesi zorunluluğu mevcuttur. Tabloda bu seviyeler gösterilmiştir.
sonspesifik üstada tablo için teşekkür ederiz.

harmonik formasyonlarda formasyonu oluşturan X- A bacağının itki hareketi olması zorunluluğu mevcuttur. Bu durum bizi X bacağının nerede başlayacağı sorunsalına götürür ve ihtimalleri de beraberinde getirir.

XAUUSD için ilk olarak X bacağının 28 ocakta başladığı ihtimali üzerinde duracak olursak; D bacağının 1840 seviyesinde tamamlanması gereken ve iptal olan Gartley formasyonu görselde yer almaktadır.

XAUUSD için X bacağının 28 ocakta başladığı bat formasyonu, her ne kadar B bacağı formasyona uymasa da (B bacağı bat formasyonunda 0.618 seviyesinin Altın a iğne dahi olsa atamaz) görselde yer almaktadır. Fm henüz iptal oldu diyemeyiz ancak iptali yakın görünüyor.

XAUUSD için daha evvel de çizimini yaptığımız X bacağının 28 ocakta başladığı yengeç formasyonu görselde yer almaktadır. Formasyonun çalışması halinde D bacağı 1600 seviyesinde tamamlanır.

XAUUSD için şimdi gelelim diğer ihtimallere, X bacağı ya 28 ocak değil de 15 aralık tarihinden başlıyorsa? İşte işler burada karışıyor. 15 aralık başlangıçlı 1788 seviyesinde tamamlanacak bat formasyonu görselde yer almaktadır.

XAUUSD için son ihtimalde X bacağı 29 eylül tarihinden başlayan ve 1761 seviyesinde tamamlanma ihtimali olan bat formasyonu görselde yer almaktadır.

Özetle, harmonik formasyonlar çoğu zaman bizi farklı ihtimallere götürür. Bu çizilen tüm formasyonlar aslında bullish yapılardır, yani yükselişi başlatacak olan formasyonlardır. Bu nedenle panik işlem yapmamak ve kararlarımızı sükunet ile vermek yararımıza olacaktır. Herkese hayırlı hafta sonları dilerim.

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Puanlamaya kapalısın gönlümün yaldızı :(

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

14BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Ben sana ödül vereyim. Altın TL de günlükte flama kırıldı. Flama içindeki Adem eve tabanını da kırarsa teorik hedefi 1120 TL. Seni de kurban da tek kişi tosuna bekleriz.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kim çalışma yapıyorsa verilsin tabii. Geyiğe herseye veriliyor dimi ama. Yok o paylaşımın bir garipligi var, anlayamadım.
Sana da gönlümden like:)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bir güzellik yapalım sana da:). bende basacağım istifayi herhalde 2 yıldır tek yaldız. Birde ödül alıyorum haa:))
Grafik atayım yeter derdim o değil de:)
Sen sıklıkla yaz takipcilerin 1 haftada aldırır sana yaldızı.. kampanyayı başlatıyorum:)

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah üstadım.

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

canları sağ olsun, inan like pek önemli değil üstad. Site ahalisi faydalanır 1 kişi dua etse o bana yeter.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İşte, hep benim muhteşem çalışmalarıma veriyorlar laykları, arkadaşlara kalmıyor:D ben de verdim bu arada ama herhalde beğeniye kapalı.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Benimki siliniyor dostum anlayamadım. Diğer yorumlarına atabiliyorum

5BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Bana da bir şeyler düşün :)))

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Birileri senin özenle likeni siliyor . bilgin olsun.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Emeğine sağlık , güzel çizimler üstadım. Tebrikler

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğe saygı 1, ikincisi gayet te başarılı, 3 cusu de seni 3 yaldızlı yapalım.. eksiğin yok fazlan var kardeşim. Maşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende diğer yorumlarına verdim 3 lokumu:) napalim idare edeceğiz
@emrah19

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben attım likesini . ben görmesem cıkmazdı :)

7BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

mühim değil, yararlansın site ahalisi like'a gerek yok hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

He tmm bu oydu hatırladım. Ama verdigim like siliniyor:( ilginccc

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

çalışma görünmüyordu, site yönetimine yazdım yorumun engelini kaldırdılar sağ olsunlar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu çalışmaya nasıl like atılmamış hayret! Yeni gördüm bende burada. Emeğine sağlık. Ilk like benden:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben baktım sayfana grafikleri gördüm . hersey olabilir. ve hepsi nerdeyse aynı değerde . yukarıdaki formasyonlar . ytd

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ders nitelikli aslında grafikler, biraz çalışarak harmonikleri ve çalışma mantıklarını öğrenebilirsiniz hocam.

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Üstadım eline sağlık. Like . Fakat bu grafiklere ekg kağıdına bakar gibi bakıyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bu arada site yönetimine @admin teşekkür ederim, grafiklerimin engelini kaldırdığı için

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bu da mı görünmüş :) sonuncudan bir önceki aktif 15 aralık tarihinden başlayan ve 1788'de tamamlanan bat fm. milimetrik çalışıyor şu an.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yarasa. kelebek. yengeç ve derin yengeç ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum