Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 12:13:19
EUR 34.7941 12:13:19
USD 32.3669 12:13:19
ALTIN ONS $2300.5000 12:13:19

Konu: XAUUSD tüm harmonik ihtimaller

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Harmonik formasyonlarda formasyonu oluşturan bacakların belirli fibonacci seviyelerine uygun hareket etmesi zorunluluğu mevcuttur. Tabloda bu seviyeler gösterilmiştir.
sonspesifik üstada tablo için teşekkür ederiz.

harmonik formasyonlarda formasyonu oluşturan X- A bacağının itki hareketi olması zorunluluğu mevcuttur. Bu durum bizi X bacağının nerede başlayacağı sorunsalına götürür ve ihtimalleri de beraberinde getirir.

XAUUSD için ilk olarak X bacağının 28 ocakta başladığı ihtimali üzerinde duracak olursak; D bacağının 1840 seviyesinde tamamlanması gereken ve iptal olan Gartley formasyonu görselde yer almaktadır.

XAUUSD için X bacağının 28 ocakta başladığı bat formasyonu, her ne kadar B bacağı formasyona uymasa da (B bacağı bat formasyonunda 0.618 seviyesinin Altın a iğne dahi olsa atamaz) görselde yer almaktadır. Fm henüz iptal oldu diyemeyiz ancak iptali yakın görünüyor.

XAUUSD için daha evvel de çizimini yaptığımız X bacağının 28 ocakta başladığı yengeç formasyonu görselde yer almaktadır. Formasyonun çalışması halinde D bacağı 1600 seviyesinde tamamlanır.

XAUUSD için şimdi gelelim diğer ihtimallere, X bacağı ya 28 ocak değil de 15 aralık tarihinden başlıyorsa? İşte işler burada karışıyor. 15 aralık başlangıçlı 1788 seviyesinde tamamlanacak bat formasyonu görselde yer almaktadır.

XAUUSD için son ihtimalde X bacağı 29 eylül tarihinden başlayan ve 1761 seviyesinde tamamlanma ihtimali olan bat formasyonu görselde yer almaktadır.

Özetle, harmonik formasyonlar çoğu zaman bizi farklı ihtimallere götürür. Bu çizilen tüm formasyonlar aslında bullish yapılardır, yani yükselişi başlatacak olan formasyonlardır. Bu nedenle panik işlem yapmamak ve kararlarımızı sükunet ile vermek yararımıza olacaktır. Herkese hayırlı hafta sonları dilerim.

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Borsa bilginiz ve tecrübeniz yoksa zararınız katlanır hocam.

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Abi, borsa sana uygun değil dedim. Sen ne zaman zararkes yaptın ? Sana gümüş dip tepe tarihlerini attım. Sabırlı ol dedim. Emtia gördüğü tepeyi ama öyle ama böyle en geç 3-5 ayda görüyor. Borsa da temel analize bakmadan bilmeden girdiğin bir hissede uzun süre terste bekleyebilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Hocam düşmedi mesajım başka yerde Halil abiyle konuş beni dinlemedi seni belki dinler zararı çok fena

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Estağfirullah,
Çekmedik, birbirimize deastek olduk sadece.
Gel gör ki fişekçilerin ve onların avanesinin saldırıları bezdirdi, gümüşten elimi eteğimi çektim. Şimdilerde uzaktan bakıyorum sadece. Söylediğim yere geldi, ardında pekçok terste kalan KY bırakarak. Sevinmedim, sevinmiyorum. Bazıları borçlu, bazıları umutsuz, bazıları belki de eldekini de satarak girdi piyasaya ve eskilerin tabiriyle "ütüldüler".
Şimdi kim suçlu?
Dikkat! diyerek uyaran ben mi?
22 usd sınırna dayandı diye yine girecekler elde kalan son alın teriyle bazıları; sonuç:?

Ben söylemeyeyim, herkesin aklı var fikri var.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Gümüşte benin zararım çok kardeşim. İlk girdiğimde çok kaybettim. Kolay kolay kapanacak gibi değil. Hepsini çıkıp borsaya geçtim malum.

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Abi, gülemedik ne demek? Zararına mı sattın anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Senin desteğinle borsada bende güleceğim inşaAllah. Gümüşte gülemedik malum.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hee:) yoksa tanıdık mı diyecektim)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Like verdik 1120'ye Temmuz'da 1300 diyor memiş

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Nasıl yani?

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Yok, kilt ve kimono gizli :)))

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam xauusd çember yayından destek aldı geçen cuma. Döngü dibi cuma oluştu görünüyor. 1839-1895 Gann karar bölgesi içine girdi. Burada tutunabilir ve 1895 kırılırsa 1973 hedefleri arasına girer.
1895 ve 1973 muhtemel düzeltme olabilecek değerler.
Tahmin; yeni ay da 1895 görülmesi ihtimaller arasına girebilir yeter ki 1839 üstünde çoklu kapanışlar gelsin.

Ayhan1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Borsa da güleceğim inşaAllah.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) Emrah hocam biliyor mu mevzuyu gördü mü resimleri?
Yoksa ?

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Rica ederim ne demek, eğer öyle bir imkan varsa yıldızlarımı size devretme gibi sayın @admin 'e sormuş olalım bu vesileyle ? İstifa etmemeniz sartıyla seve seve şimdi size devrederim saygıdeğer @calculator_ hocam . Sonsuz saygı selam ve sevgilerimle...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan1903 ()

Ustam xau ons yön aşagi mi sizcede

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen zaten tek başına kutup yı. ldızı gibi kocamann bir yıl. dızsın hocam...

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım, bildiğimiz bir şey yok varsa bile denizde damla okyanusta katre. Hoca olamasam da teknik analiz konusunda talebeyim. Öğrenecek daha çok şey var. Yolun başındayım ama yolun sonunda ne olacağını biliyorum.
Not: Yolun sonu derken kimono ile Japonya, Kilt ile İskoçya :)

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolasin. Herkes görsün ınsaallah:))
Emrah kardeşimizin grafigini. Gelsin hedeflerrr:)
Bekliyoruz hocam

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sen benim yaldızımsın üstadım :)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Haydaaa rinna rinanaay :) açsanız ordan bi galaksi çıkar

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

atalım hemen hocam.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

sana feda benim yıldızım hocam. Hocam derken hitap olarak kullanmadığım gerçekten hocam gördüğüm ender kişilerdensin. Senden çok şey öğrendim sağ olasın.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

benim yaldızım yok :(

2BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Ablam ben hedefi mübarek ramazanın sonlarına doğru koydum :))) Sn. @Peyzajcı ve Sn. @Halilibo06 abilerime kurbanda tosuna tek gireceksiniz dedim. Daha ne diyeyim ? @Peyzajcı kayıplara karıştı. Kurbana kadar ekranı kapadı galiba :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende bilmiyordum hocam şimdi birkaç deneme çiziyorum hatta paylaşıp teyid alıyorum ustalardan, üzerinde daha çalışacağım.
Kim grafik sahibine soru sordu da cevap alamadı ki? Sorsunlar hocamm, boşuna çizilmiyor bunlar bir sürü emek... hedefi nedir mesela diye sondan ikinci grafiğin?
Soralım herkes duysun D'den sonraki hedefini?
@emrah19 buyrun hocam

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Ben de Yaldız çok :)))
@ASRN , @celik2119 , @siyahbeyazım , @REŞAT12 , @ntmen_x , @iknownothing , @emrah19 , @K_Ç_B ilk anda aklıma gelenler :))) Benden çok çektiler :)) Hepsinin yaldızına çök. müş. lüğüm vardır :))) Hepsine teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Hormonik formasyonu bilmiyorlar yoksa su detaylı grafikle bile işlem yapılır

4BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu alt yoruma like yokmu arkadaşlar?

Bakın hedefe yüzünüz gülsün. Pamuk eller beğeniye:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum