Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:03:54
EUR 34.8238 18:03:54
USD 32.3379 18:03:54
ALTIN ONS $2301.8900 18:03:54

Konu: gümüş ons harmonik bat fm

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
gümüş onsda harmonik bat fm tamamlama çalışması gözlemlenmiştir. Formasyon 22.565 seviyesinde tamamlanır. Hiçbir formasyonun çalışması garanti değildir, teknik olarak ne görüyorsak onu çiziyoruz. Yükseliş gördüğümüzde nasıl yazdıysak düşüş gördüğümüzde de yazabilmeliyiz. Teknik olarak eleştiri yapacak kişilerin eleştirisine açığım hatta memnun olurum böylece kendimi geliştirmiş olurum ama lütfen sadece düşüş yönlü yorum yaptığım için taşlamaya kalkmayın. Herkese hayırlı kazançlar.

Yorumlar (442)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam nasilsin iyi misin keyfin ne alemde? :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Odas gesan ekgyo yayla... guzel hisslerdi abla ..

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Yaw gardaşım salla dediysek bu kadar da salla demedik ki. Eccük ayrıldık gümüş ons yerlerde sürünüyor. Allah işini gücünü rast getirsin. Seviliyorsun biliyon demi:)))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

A. slm kardesim.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Asagısı gelebilecek ihtimali dusuncesini aklında bulunmak kaydıyla bakılabilir. ytd

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Bir kardeşim soru sordu nezaketen cevap veriyorum dostum

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Al bırak. Al sat bizlik değil kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Ben uzun zamandır bosradayım. Makaslardan haberim yok. Ama parite makası düşük hala.

Gece_kartalları_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

@M_yıldız kardeşimin yazdığına göre sanki düşüş olacak gibi. Ama yinede sen bilirsin kardeşim. Ne desek boş piyasa belli olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yani tabi ki abla da bistte kar edeydik daha iyi olurdu:)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Aslında iyi de yaptık bu düşüşte belkide panik işlemler açacatık. zarar değil kar oldu değilmi)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abi bakiyorum buralardasin hayrola:)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

@EfsaneAbi usta 3 4 ay once tekli rakamlari bekliyorim demisti.. ben de gorene kadar biste geldim abla iste.. gorurse gelirim insallah zarari kurtardiktan sonra ..

@M_yıldız ustaya da saygilar... )

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Karışcak ne var. Ne tarafta meblada artış olursa o tarafa. o rakamları gördüğümde dedim. Sonrada ons yükseldiğinde dolar a tk yükseldiğinde bist.

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Parça parça alsam mi gümüş hocam yoksa düşüş devam eder mi

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

parite diyorsun hocam gram var kuveytturk te .. gram da beklemek istiyorum.. önümüzdeki hafta tl gelcek biyerden onunla gümüş alayim kuveytturkten..

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Kuveytturk var hesabim zamanında makaslar uygunken gece gündüz işlem yapayım diye açmıştım hesap..

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Doğru olabilir tabi ki

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

İyi bir gram artışı olursa. %20 bist bırakarak sağlamlarda mantıklı olmazmı. Satranç gibi doğru hamle.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

parite yapacaksan Kuveyttürk kullan kardeşim. Parite makası gayet uygun Kuveyttürk 'ün.

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Gümüş için hangi banka tavsiye edersiniz buralar alım için uygun mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Salla gardaşım Salla. Bizi gümüşe döndüreceksin ellam:)))

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Helal olsun hocam yiğidin hakkını yiğide vermeli .. ilk kez gümüşe bulasmak istiyorum ucuz geldi gözüme tabiki parça parça alicam hocam .. buralar alim yeri mi daha düşer beklesem mi?

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Haydin gümüşe haydin gümüşe:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

:)abla aklimi karistirma bak.. :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@Halilibo06, @Hakedis2 takibimde. ucuz tarafa kaymak piyasayla inatlaşmamak adına)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler @deniz88

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En iyisi Fed i mi beklesek belki de. ytd

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

8.50 ler görürsem bist döviz demem gözünün yaşına bakmam. ))) Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@16paramıknatısı alt yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum