Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:30:32
EUR 34.8238 18:30:32
USD 32.3379 18:30:32
ALTIN ONS $2301.8900 18:30:32

Konu: gümüş ons harmonik bat fm

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
gümüş onsda harmonik bat fm tamamlama çalışması gözlemlenmiştir. Formasyon 22.565 seviyesinde tamamlanır. Hiçbir formasyonun çalışması garanti değildir, teknik olarak ne görüyorsak onu çiziyoruz. Yükseliş gördüğümüzde nasıl yazdıysak düşüş gördüğümüzde de yazabilmeliyiz. Teknik olarak eleştiri yapacak kişilerin eleştirisine açığım hatta memnun olurum böylece kendimi geliştirmiş olurum ama lütfen sadece düşüş yönlü yorum yaptığım için taşlamaya kalkmayın. Herkese hayırlı kazançlar.

Yorumlar (442)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Yok abi sadece mübarek gece ya belki hoşnut olmazsanız helallik alıp dahada paylasmiyim kimse ile sorayim istedim

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Allah sağlık versin para gelir gider

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

30 kg dan kala kala 6.011 kaldı:)))

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sağol abim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Gidiyorsunuz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Asrn hocam görünmüyor bu aralar yorum yapmıyor en son rahatsızdı bir sorunmu varki

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Helal olsun da bi yere mi giriyorsunuz ki?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . benden yana sorun yok . işinize yarasın yeterli.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bil mukabele

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Görür ben arada ss alıp dostlarıma atıyorum abi senin paylaşımları hakkını helal et. @ASRN hocam ile @calculator hocaminda. hakkinixi helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Kardeş cokmu zararin

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Allah razı olsun kardeşim. Sağol varol

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Allah razı olsun kardeşim. Sağol varol

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ahh hocam ya... selamete çıkın insaallahh

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben mesuliyet almam . karar sizindir karışmam diyorum. yatırım tavsiyesi vermek yasak ve suc.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Varol dostum

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bir selaleci olarak samimiyetin den dolayı çıkar inşallah gümüş dost

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler @Yaseminnisa

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok takılmıyor mu? 2 yılı geckindir burdayım. Neredeyse her akşam ve en kritik zamanlarda yazar... analizleri 10 numara 5 yıldızdır. Siz bor profiline bakın... dostum hep vardı, hepte sağlıkla olsun inşaallah.
Hayırlı geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Haklı sallamıyorsun :))

-1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

İlk defa doğru zararkes yaptım. Eccük gümüş artıyor gibi. Hayırlısı olsun inşallah kardeşim. @M_yıldız kardeşim güzel insan aramızda şakalaşıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Nasıl yani dun yazdım sana . taze diye.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hahahaha. Hadi itiraf et:)) latife ediyorum. Maşaallah kardeşime.. sıkıntım çok. Bana da dua lütfen:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum