Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 00:08:38
EUR 34.8523 00:08:38
USD 32.5476 00:08:38
ALTIN ONS $2316.2000 00:08:38

Konu: gümüş ons harmonik bat fm

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
gümüş onsda harmonik bat fm tamamlama çalışması gözlemlenmiştir. Formasyon 22.565 seviyesinde tamamlanır. Hiçbir formasyonun çalışması garanti değildir, teknik olarak ne görüyorsak onu çiziyoruz. Yükseliş gördüğümüzde nasıl yazdıysak düşüş gördüğümüzde de yazabilmeliyiz. Teknik olarak eleştiri yapacak kişilerin eleştirisine açığım hatta memnun olurum böylece kendimi geliştirmiş olurum ama lütfen sadece düşüş yönlü yorum yaptığım için taşlamaya kalkmayın. Herkese hayırlı kazançlar.

Yorumlar (442)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hic olmazsa brsani degerlendirseydin:( pazartesi bizim aldim ben sonra ciktim niye cikarsin de ki ya.. :( hajlisin sabir lazim...

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

En azından sahip çıkmışsın biz pahalı alıp ucuza çok sattık. Akıllandık lakin mebla çok kayıpla((

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Sabiirliyiz ama yine bizden gitti hocam. gerci cebimizde ama mahkum etti

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sabırsızdan alıp sabırlının cebine geçiyor. Ne yapacağımızı biliyoruz artık)

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla brsan ve bizim tavan olmus yunsa dun ve bugun cok guzel isler cikarmis... bak nas buluyoz hisse iki dakika sabredemiyoz.. :((

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Saolasın sizede kolay gelsin.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kolay gelsin:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Buralardayız Fed bekliyoruz

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Nerdesin sen görünmüyorsun:)) yokluğun hissediliyor

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Aynen öyle kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gidip geliyor işte :)

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Kuveytturk en güzeli ozaman.. Tesk ettim abi verdiğin bilgiler için

GARIP_123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Terzi söküğünü dikemezmiş .. bizlere faydan olur emin ol .. sorumluluk bize ait sen fikirlerini söyle abi biz yaparız yada yapmayız sana kimse sen bunu dedin senin yüzünden zarar ettik diyemez..

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Kardeş sen bu işten anlayanları takip et. Benim kendime hayrım yok. Gümüşte de kaybettim borsada da:)))

Gece_kartalları_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Buralarda uğraşma araba alıp satmayı beceriyorsan.

0BeğenmedimŞikayet

GARIP_123 ()

Kuvvet turk bence daha iyi turkiye finansata var orada ama 3kg aşağı alamıyorsun parite si kuvvetten yuksek altindada 10 gr mecburu fibans bankta

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla gunaydin aklifmsyken soyleyeyim..
#unlu bu da guzel 5.61 fibo direncini kirdiginde 5.95 ilk hedef.. ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Borsayı biliyorsun demek abi yarın yazarım benimde 5-6 hisse var arkadaş önerisi ile aldım tersoyum.. bi el atıver bana hayrına.. iyi geceler abi ...

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Valla 12 lerden düşmüş galiba gümüş grafiğine baktım da .. bende parça parça alicam zaten düştükçe alırım.. iyi de ya çıkışı geç olursa 2-3 ay beklersek hocam araba alsam 10 gün sonra 20 bin karla satiyorum ..

0BeğenmedimŞikayet

Gece_kartalları_ ()

Tmm hocam değerlendireyim hazır hesabim varken ..

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Emeğine sağlık hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla #brsan canak yapmis 38.94 fibo direncinin uzerine atmis.. buradan asagi kirmazsa ilk hedef 49.36..

#bizim usta cizdi haftalikta fincan kulp var diyor 4ste de flama var benim grafikte bu da guzel dueuyor...

#yunsa bu da gesana benziyor abla ama direnc ustundki hareketleri hosuma gitmedi . :)

#Ekgyo 3.17 kirilirsa hedef 3.47 abla..

İnsalah sunlardan biri tutar.. haydi hayirli gecelwr...

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Estağfurullah sadece demem o ki en önemli parametre sabır.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla zarar cok olunca iste.. :(sen bende dsha akillsin abla cok mantikli hareket ediyosun masalalh zekana..

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tbr ediyorum. Çözdün gerçekten. Senin gibi akıllı biri bistte iki günde yükseliş nasıl bekler bende onu çözemedim)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eyvallah hocam @deniz88 abla etiketlemis sizi haliniz hatrinizi sorayim dedim.. keyifte olmaniz guzel hocam bizler de iiyiz cok sukur bistteyiz iste.. :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Yiğidi öldür hakkını yeme)))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . tskler . sizlerinde işiniz gucunuz rast gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İyiyim kardeşim . keyifteyiz . Siz nasılsınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum