Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 08:55:57
EUR 35.0620 08:55:57
USD 32.2586 08:55:57
ALTIN ONS $2381.3850 08:55:57

Grafiği gönderen: TheNight

⭐⭐TheNight ()
Gram Altın
Sevgili dostlarım ons altında düşüş alttan gelen trend takip eden indikatorde gözüktüğü gibi sona erdi. Ancak panik yaptırmak için 1876 yi masaya getirebilirler, fakat kalıcı olmaz. 1876 seviyesi üzerinde 24xx beklentimi biliyorsunuz.

Gram altında ise dolar dan çekiniyordum, o da başımıza geldi sağolsun. Benim alim yapmamı bekliyorlarmış. Bu düşüşler kalıcı olmayacak. Gram altın en düşük 884 görmüş, 900 seviyesi altındaki her rakam alış fırsatıdır teknik olarak.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık iyi ki varsın
Yunus abi trend takip eden bu indikatörün adı nedir
Öğrenmek istiyorum
Tesekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

aynen hocam hıc bellı olmaz bır haber ıle gorduk nasıl cıktı bende dolar var ufak ufakrta gram ekledım hocam kalsın bakalım ne olcak :)

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

onlar akıllı hocam bızden once pıyasaya bakıyorlar hatta ılk bakanlardan sanırım:) onlar satıyorsa vardır bır bıldıklerı:)

1BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Bu asyalilar kac gundur satiyor demekki kokuyu aldilar yarini bir gormek lazim

BABY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Hocam demiştiniz dolar dan korktuğunuzu öyle de oldu nasip bende sizin gibiyim şuan tüm alımları yaptım dustu beklemdeyim yanlız hocam müzakereler olumlu bazı konularda anlaşabilirler daha düşüş olur mu

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Piyasanin ne olacagi belli olmaz biraz emtia biraz tl beklemek izlemekten iyidir

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Sukur hocam iyiyim bende oyle bakiyoz piyasaya ne olcak diye:)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Teşekkürler hocam Allah razı olsun sizlerden

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Hos buldum iyiyim sen nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Oo hocam hosgeldin nasilsin:)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Yok biliyorum kanki saka yaptigini bilerek yazdim:))

Acemi_altıncı72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_altıncı72 ()

Ahahah :) Şakadami yapamicaz kankim

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Banami seslendin

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Kanka simdi soyle birsey bu iste risk var kimse %100 bilemez ben sana al diyorum sen almiyorsun mesela:) musaya aldirdim sira sende ama :)) kazaninca iyi ama dimi :)

Acemi_altıncı72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_altıncı72 ()

Yunus hocayla geçen beni terste birakacaktiniz. Kendisi düştü :))

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

Gecen konustuk ya hocam dolar dusmedi baska zamana mi ertelediler diye bugun meydana cikti dolarda:)

0BeğenmedimŞikayet

NSGOLD ()

Ya sorma dolar bey i bekledik dussun diye. Demek ki simdiye saklamis kendini. :)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Üstad canımız sağolsun. Sosyal bir platformda Oktay teknik analiz yarın için aşağı veya yukarı bir kırılım olduğunu söylüyor. Senin tespitlerinde böyle birşey var mı?
Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Boskalsin ()

Aslında basından beri sizin beklentiniz 880 lerdi ve geldi . Vardır bir hayr bundada yunus hocam sizinle aldık beklemedeyiz gramları

0BeğenmedimŞikayet

md44 ()

Teşekkürler hocam Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum