Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 13:52:09
EUR 34.7195 13:52:09
USD 32.3651 13:52:09
ALTIN ONS $2297.8150 13:52:09

Grafiği gönderen: TheNight

⭐⭐TheNight ()
Gram Altın
Sevgili dostlarım ons altında düşüş alttan gelen trend takip eden indikatorde gözüktüğü gibi sona erdi. Ancak panik yaptırmak için 1876 yi masaya getirebilirler, fakat kalıcı olmaz. 1876 seviyesi üzerinde 24xx beklentimi biliyorsunuz.

Gram altında ise dolar dan çekiniyordum, o da başımıza geldi sağolsun. Benim alim yapmamı bekliyorlarmış. Bu düşüşler kalıcı olmayacak. Gram altın en düşük 884 görmüş, 900 seviyesi altındaki her rakam alış fırsatıdır teknik olarak.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Kanki benim ort yüksek bugün parite yaptım toparladı biraz demin baktım ans biraz daha yükselse çok iyi olacak. Bizim dolar alımları yüksekti ya ben gündüz dolar yüksek ons düşükken geçtim hatta sana da dedim dedeme de sor parite yapacaksan banka paritesi @BABY

BABY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

ne kadarda ne kazanıyon mesela ıyı kazanc var mı

Deniz_S için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Cidden öğrendim ya basit Bi mantığı var kanka ons düşünce dolar dan ya da euro dan altına veya gümüşse geç yükselince tersi ok @BABY

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

bence sen vazgec kanka :))

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

dogrudur kanka onu ogren bak ısıne yarar anlamazsan sor :)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Ons yükselince dolar a ya da euro ya geçecem kanki şimdi netim @BABY

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

ısı kapmıssın bellı :)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Ons yükselince geçecekmişiz kanka @BABY emekli dede öyle yazmış

0BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Aynen kanka öyle yapacam sanırım galiba :))) @BABY

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

hayırlı olsun kanka ıyı yapmıssın sımdı gram duserse tekrar dolar amı geccen :) nasıl olcak

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Yapmaz öyle Yunus , kesin terasa çıkmıştır gerçi en son balkonda takılıyordu :)) @TheNight

eskici için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz_S ()

Kanki ben parite yapıp altına geçtim çoğunu az Bi dolar kaldı keşke sende yapsaydın dedim ben sana mb bırakmaz diye @BABY

2BeğenmedimŞikayet

eskici ()

Yok yok kesin gönlünden engelledi bizi
Baskalarıyla zaman gecırıyor @TheNight

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_altıncı72 ()

Gram alınır mi burdan hocam :))

TheNight için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

900-850
890-870
Buralar kademeli depo yerleri araştırmama göre

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Bağırmak lazım YUNUSS diye @TheNight :))

eskici için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

Bu ani düşüş biraz panikletse de sizin paylaşımlarınıza istinaden panik satış yapmadan, düştükçe Altın ve gümüş ekleme yaptım. Elde sürekli Tl bırakarak ilerlemek çok garanti oluyor. Emeğinize sağlık…

0BeğenmedimŞikayet

eskici ()

Yunus dıyorum yahuuu sesım sessız cıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Üstad piyasadan falan uzak falan değilsin. Tam sana yazmak üzere iken Oğuz kardeşime yazdığını farkkettim. Bizi keklediler yazmışsın. Aynen öyle düşünüyorum. Onslar düşerken dolar niye düşer. Onslar düşüyorsa doları elinde tutar alttan onslara girersin. Ama ne hikmetse onslar düşerken en büyük bunu fırsat bildi bence. Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Zamandan kaybettik o kadar, kaybımız yok.

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Free_sunn ()

Hocam keşke demiyorum sabırla beklicez sizinle beraber 935 alım yaptım geç olsun güzel olsun

1BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Hocam ağzın baş yesin 970 falan 935 razıyken ömrün uzun olsun bugün duyduğum en güzel söz:)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Sağolasın kardeşim ne olursa hayr olsun.

12BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Gram Altın da şöyle bakıcaz hepimiz.
Yakın zirve kaç? 972
Yakın dip kaç? Bugün 882
Ne kadar düşersek o kadar 972 üzerine gideceğiz. 882 dip sayılır ise hedef tekrar 1060
882 altına düşersek, her düşüş hedef yükseltir.

Boskalsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Benim böyle bir izlenimim yok, biraz kopugum piyasadan.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BABY ()

935 lerde basladı hocam anladıkta gec anladık tam 2 kere yemledıler 1gun arayla ben 2. sını anladım ama cok gectı ılkı farkedemedık :))

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Yapacak birşey yok oğuzum, bizi keklediler:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tmm abi anladım
Allah cc sana ve sevdiklerine sağlık afiyet versin can abi

1BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Fatih kardeşim öyle birşey istedin ki:) ustayı emekli edeyim demek gibi birşey bu:)

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

İnşallah yükselir kısada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum