Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0625 22:54:56
EUR 34.5570 22:54:56
USD 32.5009 22:54:56
ALTIN ONS $2389.5200 22:54:56

Konu: Gümüş Günlük Grafikte Düşüş ihtimali 24.01.2022

Daha öncede 2 hafta önceden fed zamanı sizi uyarmıştım onslerin düşebileceği konusunda fed faiz kararı bu hafta çarşamba 26/01/2022 saat 22:00 tarihindedir.

Yukarıdaki grafikte yön nasıl bulabiliriz.
Eğer bir çıkış varsa kademeli kesişme noktasından dönmesi gerekir kişisel analizme göre yani bu rakam 22,30-22,40 aralığına denk geliyor(yeşil çizgiye hafif sarkma olabilir oda 23,07) döndüğünde tekrar tepeye gitmeye uğraşacaktır oda 25,30-25,50 aralığına denk geliyor.
Eğer tam dip yaparsa 20,40 görülebilir, önceki destek 21,40tır. Bu 2 yerden bir şekilde dönecektir, genelde günlük grafikte dip yapınca belli bir seviye yukarı atar oda grafikte muhtemelen 22,80 seviyesine denk gelecektir. Yani düşüş sonrası bu rakamı geçemezse tekrar dibe gidebilir yada kırıp geçerse tekrar tepe yapmak için uğraşabilir. ytd
Not: Kişisel analizlerimdir, uzun vadeci arkadaşlar düşsede çıksada zaten beklediği için bu uyarılara kulak asmayabilir, bizler yeni alanlar ve yeni alım yapacak kişilerin dikkat etmesi için uyarıyoruz ve fikir edinmesi için bu tarz paylaşımları yapıyoruz.

Yorumlar (190)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Serenad22 ()

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ben burada çok yenilerdenim birşeyler öğrenmeye çalışıyorum 22.07 den yukarı döndü diyebilmek için bugün kaçtan kapanış yapması gerekir gümüş onsun

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Serenad22 Gümüş TL olarak düşebileceği noktalar. sırada 9,34tl varmış eğer 21,40 a düşerse demek ki bu hesabın tutması için ya ons oraya düşecek, ya dolar gerileyecek :) genelde bu tarz hesaplamaları düşmeden önce yapınca benim yaptığım gibi 3 aşağı 5 yukarı tutuyor, geçmiş grafiklerimde böyle hesaplamalarım vardır, noktası virgülüne gelmiştir verdiğim rakamlar. ytd not: illa verdiğim rakam gelmeyebilir fakat yakınına gelebilir.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Serenad22 yeşil çizgiye kadar sarkma olablir oda 23,07 yazdığım rakam 22,07 olacak sadece onun haricindekiler doğru. verdiğim rakamlar geldi sırada 21,40 var. TL olarak kaça düşer diyorsanda geçen birine yorum attım ona etiketleyim.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Sayende bende şelaleci oldum artık meslektaşız :))

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons ve gümüş ons daha düşüş olabilir görünüyor, beklediğim gibi sanırım 21,40 a gidecek gibi gözüküyor, aynı şekilde haftaya abd tdi ve işsizlik verisi var bu yüzden erken dönebilir ama beklentim 21,40 gelip ordan yukarı atması yönünde, haftaya güzel bir çıkış gelebilir düşüş tamamlansaydı, tamamlanmadığı için şimdi hafta bitene kadar acaba düşecek mi yoksa veri için artacakmı düşüncesi olacak sürekli :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Sizin isminiz neydi hocam Güneydoğu'nun neresindensiniz tarım ile uğraşıyorum hocam zirai.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Ferhat memnun oldum güneydoğuluyuz ikimizde mesleğin nedir

Güzel_YaRınLaRa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam yazdım mesaj düşmedi sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam ismim Ferhat Diyarbakırlı yım haklısınız kiminle konuştuğumuzu bilmek dogru olur.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Kardeşim ismin ne nerelisin o kadar konuştuk tanislaim

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Geri dönüşü çok güzel olacak sabredip bekliyeceyecez inşallah fazla bekletmz çoğu kişi terste.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Aynenmidem bulandı teneke hiç heyecan vermiyor olan karlarım da gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Ne olmuş böyle kardeşim bı gittim duman olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam içimize su serp teneke in yönü döndü de vallaha zormus aldım battı aldım batti

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dediğim gibi dolar iner çıkar ons iner çıkar ama bu rakamlara yakın seviyelere düşer ytd verdiğim tahminler sırayla geldi daha düşerse son yerlerde gelebilir ama artık grafiğe bakmadım ama sanırım dibe yakındır stoch seviyesi yada tam diptedir, yani artık dönmeye çalışacaktır, dönerken az daha dibe giderse 21,40 seviyeside gelebilir. Eve geçince detaylı bakarım şu an tahmini yazıyorum ytd

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bende etiket isterim sen almadan almam :))

1BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Cıktım hocam oyuzden alım tarafındayım beklemedeyım artık panik işlem yok

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@___Elif___ hanım dün 10,26 dan alım yaptım çıkayım mı demiştin, çıktın mı duruyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Tamam tesekkur ederım

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

İşten fırsat bulursam anında yazıyorum, çok olsa Eve geçince yazarım aldım diye :) genelde akşam 11 ile gece 2-3 e kadar vaktim oluyor. O ara yazarım en geç gene ytd

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Fazla parçaya bölün demiştim, bunu neden diyorum olurda dip yaparsa terste beklerken alttan daha çok alım yapabilesiniz. Solar düşer ise üstten aldıklarınızı dolar uygun seviyelere düşerse parite işlemleri ile gram arttırır yada hiç birşey yapmadan geri çıkmasını bekleyebilirsiniz. Ytd

Ali_hocam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Biraz hareketlenme olsa 22.50 ve 22.70 lerde aldığımızı satacaz ama o hareket çok kısa kalıyor. Ytd. Küçük parçalarla alisimiz 1/3 u buldu. ytd Bakalım nasip işi. Kalan için düştükçe Alacaz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Hocam sız alım yaptıgınız da rıca etsem soylermısınız

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Değişen birşey yok grafikte 1 saatlikten 4 saatliğe kadar çıkmak için dönmeye uğraşıyor. Grafiktede belirttiğim gibi günlük grafikte düşüş oluyor. O bitene kadar saatlik grafikler sadece tepki çıkışından öteye gidemiyor. Haftaya düşüş bitmiş olarak girersek, muhtemelen Cuma'ya kadar geri artış olur, illaki tepki çıkışı Olabilir mühim olan dipten almak onsyi kafa rahat etmesi için, buralar parçalı alım yeri olur çok olsa full girmedikçe alınabilir kademeli, geçen yazdım 8-16 parçaya ayırın düştükçe alın çıkarsa parçalar kâr yazar, düşerse toplamaya devam ytd en son dip 21,40-20,30 gözüküyor. Günlük grafikte stoch dip yapınca çıkmaya uğraşıcak isterseniz onu bekleyin keyif sizin ytd

Akın_akın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akın_akın ()

Sanırım hata yaptım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akın_akın ()

Kardeşim kolay gelsin ben düşüş varantından ayrıldım sattım yani ve tekrar yükseliş varantı aldım sence önümüzdeki hafta güne nasıl başlar ons cvp verirsen çok sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Eline sağlık başkan :) güzel açıklama

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben ne görüyorsam onu aktarıyorum müdür, TL deyim full kendimde almadım işten bazen fırsatları kaçırıyorum ama en azından alan arkadaşlar değerlendirebilir, düşerse toplamaya devam ederler. Ben genelde tam dip yapınca alıyorum çünkü işten fazla bakmaya fırsatım olmuyor, alınca ii b ir noktadan alayım ki gözüm sürekli gümüşe bakmakla geçmesin :) ytd

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

21,40 gelince parite edersen terste kalma ihtimalin milyonda 1 ihtimal gibi birşey ons bazlı konuşayım, grafikte dibinde dibine gidebilir o mümkün çok olsa 20xxx lere geçer zannımca, devamında çıkar diye düşünüyorum artık tam dip değilse bile dibe yakın girmiş olursunuz, size tavsiyem parçalara bölün atıyorum 8 parçaya kademeli geçirin düştükçe yada en dibi bekleyin size kalmış, yani parite ederken illa 1 parçayı full etmenize gerek yok, 1 parçayıda parite ederken 8 e bölerek kademeli aktarabilirsiniz, her bölgeden almış olursunuz böylece gibi... ytd

Turgutlu45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayin By_'tarafsiz adam yarına ne olur bilemeyiz ama onslarda bir tepki olmali sizin yorumda baya hoş olmuş. Arkadaşlar biraz rahat uyuşun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum