Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0664 10:25:52
EUR 34.7896 10:25:52
USD 32.6000 10:25:52
ALTIN ONS $2388.5400 10:25:52

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim gümüşte beklentim küçük bir ihtimalle çok kısa süre belki aşağı yönelebilir yüksek ihtimalle yönü yukarı görüyorum.
Bu enflasyonla kendi tahvillerini çaktırmadan ancak kendileri alırlar kimse itibar etmez diye düşünüyorum. Algıyla manipülasyonla nereye kadar götürürler bilmiyorum çırpınıyorlar ama tarihte görünen DXY nin 100 üzerinde kaldığı ay sayısı sadece 3
Ben fedi ciddiye almıyorum her ihtimale karşı kısmen kar çıkışı yapıp elimde TL bulunduruyorum uzun vadede ise neler olduğunu geçmiş tarihle ilgili paylaşım yaparak açıklamıştım. Yanılabilirim ytd.

Zipkin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Hocam fed faiz artırırsa gümüş ne olur

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bende gümüşe geçtim bir kısım TL bir kısım dolar . yani doları TL yemi geçmek mantikli yoksa parite etmekmi onu tam anlayamadim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Fatihsultan Altın çok sağlam duruyor. Altın da gümüş te şu an pozitif. Sadece dolar ın durumu negatif
Önümüzdeki üç yıllık dönemde dolarda düşüş olma ihtimaline karşı alttan tekrar alma fırsatlarını kaçırmamak için kar ettikçe çoğunu elde tutup her zaman bir kısmını TL ye geçirmek sanki daha mantıklı gibi görünüyor ytd.

bir önceki grafikte gümüş aşağıdayken yukarıyı göstermiştim karşılaştırabilirsiniz.

gene bir önceki grafiğe bakarsanız rasyoda aşağıyı göstermiştim.

Gene bir önceki yüklediğin grafiğe bakarsanız dolar iyi durumda olmasına rağmen yatay aşağıyı göstermiştim.

2BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam biraz kndinize zaman tanıyın en azından biraz uyumayı deneseniz Allah razı olsun çok yardımcı oliyorsun eksik olma.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene ilk grafik farklı çıktı neyse zaten bir sonraki aşamaya daha geçemedik.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Devam ederse inşaallah bir sonraki aşama

Asıl grafik ise bu daha 0,382 yi geçemedi buranın üzerinde kalıcı olması lazım alttaki ana destek 23,474

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Farmasyonların garantisi yok inşaallah ilerledikçe gerçekleşiyor mu takip edeceğiz

Bu arada uykusuluktan sıfırı eksik yazmışım bir de baktım JPY nin % 90 ı duruyor.
Eğer parite ye bakarak işlem yapsaydım 12,07 de girecekken dolar TL yi ve pariteyi aynı anda gözettim parite olarak daha pahallı girdiğim halde TL bazında 11,7888 den girdim Birazını da çıkınca maliyeti iyice düştü.

Güzel_YaRınLaRa_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Ellerin dert görmesin hocam

1BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Emeğine sağlık kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafik bu öyle düşünüyoruz. Gaybı ancak Allah bilir kesin diyemem.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Amenna sedak hocam. agziniza sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nedense alakasız grafik çıkıyor kesin olmamakla birlikte geçebilir. Gaybı Allahtan başkası bilmez.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce 23,979 u kırması lazım.

Kesin olmamakla birlikte geçebilir. Gaybı Allahtan başkası bilmez.

1BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Ya balyozu vuracak yada balyoz bizim kafaya vuracak. )ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23,979 u kırarsa geçer inşaallah anlık takip ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Usta sizce 24.20yi gecermi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

3 saat önceki alt yorum işlem yapan olduysa hayırlı olsun alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

Prolife_23 ()

3 likeniz verildi arkadaş

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Dzn_ Kale kapısına dayanmak üzere burayı kırabilirse sonraki hedefleri 25,2 25,401 i kırıp üzerinde kalıcılık sağlayabilirse o zaman yükseliş trendinin başlayabileceği konusunda biraz ümitleneceğim. Maalesef şu ana kadar gerekli çıkışı yapamadı. Gene de şimdilik zayıf olmakla birlikte yön yukarı zaten kırsa da birazdan makas açarlar giriş te çıkış ta yapılamaz.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olun size de bunaltsa da uzun vade gümüş Altın tutan katlamalı kazanacak diye düşünüyorum.

Prolife_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Prolife_23 ()

Çok sağol çok güzel paylaşımlar Allah razı olsun
İyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden alakasız grafik çıkyor anlayamadım alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene kapanışı kritik noktada yapacak gibi makaslarla ne stop yapabilirsin ne de girebilirsin ne çıkarsa bahtına yarın devam artık önümüzdeki maçlara bakacağız ?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce kale kapısına bir varalım nasıl ki daha 22 gelmeden 19 demek doğru değilse o da yanlış olur insanlar yanlış işlem açar daha tehlike geçmedi.

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

28dolqra kadar gider hocam ama ikidir tutunamiyor 24.80lere gitmesine ragmen

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Hocam bu 24.20 üstü nerelere götürür

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

alt yorumlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum