Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0680 16:52:28
EUR 34.7336 16:52:28
USD 32.5031 16:52:28
ALTIN ONS $2381.2350 16:52:28

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene alakasız grafik nereden geliyor anlamadım. Alt yorum.Takip.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Gümüş dolar a endeksli dolar düştü mü oda düşüyor o yüzden sepet yapan dolar varsa gümüş yapmasın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşen gümüş değil dolar temin daha aşağıda 9,86 iken ons yukarıdayken TL olarak daha aşağıda gene de dirençte çıkıp alttan almak isteyen % 1 ini çıkıp alttan girmeyi denese başarırsa moral olabilir. Başaramazsa da zaten 100 parçanın birini girmiş az yukarıdan geri girse çok az bir kaybı olur. Diyelim 13 TL den aldı 1 Tl den çıktı 90 kuruştan geri alırsa kar maliyetini 13 TL nin biraz altına çeker. ama azar azar artırarak parçalı geri girip çıkmak şartıyla. @Eylül76 amin sizden de Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Her iki yöne de tedbirli olmak lazım dolar yukarı geçici bir atak yapsa 14,60/31,1x22 = gümüş 10,32 galiba en iyisi parçalı ytd. Gümüş çok iyi dirend, i yukarı kırma ihtimali h^al^a var o zaman da TL bazında

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar ın durumunu da dikkate alarak dün 9,7438 girdiğimin birazını daha 9,8613 ten çıktım. Daha önce olduğu gibi Yükseldikçe parçalı çıkış yapıp kar almaya dönüş veya yukarıyı kırması durumunda da daha fazlasını girip gene çıkmaya devam. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşaretli yerin fazla altına inmeden yukarı dönüp üst kanala bir atabilse @Zeubmues üst tarafa bakabilsek.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben 6 tura geçtim dün 9,7438 den girdiğimin birazını tedbir olarak 9,8449 dan çıktım. Bende son bir ayda ancak 24 işlem yapabildim makaslar malüm.

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Dönermi dünki gitti yerden oraya kadar gelebilirmi oda meçhul

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Ben tam 43 gündür işlem açamadım. Makaslar çok yüksek ve alınca satıp kar edebilecek oynamayı ya yapmıyor, Ya da yapınca banka marj açıyor. 6. ya hazırlanmak, MâşâAllah ınız var.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma göre takibe devam dolar TL deki düşüşten dolayı TL baazında hala aşağıdaki seviyeye yakın dirençlerde takılması durumunda gene küçük miktarda satış yapıp tekrar geri girebilirim. Yukarı devamı halinde ise şu an kırmasını istediğimiz direnç aslında 26 doların üstü. Gene daha 22 doları görmeden 19 lar dile getirildi, şimdiye kadar alan defalarca aldı sattı ben 6 tura hazırlnıyorum inşaallah.
22 doların üstünde kaldığı sürece böyle yukarı denemeler devam edeceğe benziyor. Keşke sert bir şekilde 19 ları görse o zaman 1 yıl içindeki hedefim 94 dolar üstü olur.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Direnç noktalarında milimetrik takılıyor 22,630 üzerinde kalırsa il hedef gene 22,818 sonrasında 23,028 11 hazirandan sonraki bıktırma yıldırma taktiği devam ediyor. Şu an kısa vadede 26 dolar ı bile kırsa full çıkış yapanlar pişman olabilir. Mavi kanalı takip ediyorum

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Geçenlerde bi çalışmanız vardı balyoz işaretli onda. Bahsetmiştim bende sizin gibi düşünüyorum dolar ın destek verirse kısa süre içerisinde istediğimiz rakamlara ulaşabiliriz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden balyozun iptalini istiyorsunuz.
Yönü hala yukarı dolar karşısında şimdilik geri adım atmadı. Tek problem dolar TL.

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Ben inceledim aklım halen o balyoz da. balyozun iptal olmasını istiyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlar nasıl milimetrik alt yorumu inceleyen varsa ses versin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaalah % 19 luk çekirgeler azalmıştır. Ayın 28 in de girdiğim AUD da kar yazdı gene her zamanki gibi elimde döviz tutmamayı tercih ediyorum inşaallah AUD u da TL ye geçeceğim. dolar TL yi dikkate almak şartıyla çapraza devam.
İyi ki 10 Ağustostan beri dolar TL ye güvenmedim yoksa şu anda % 95 tutturduğum halde elimdeki kardan olmuştum.

Bu dolar TL yi dikkate almadan 20 olacak 30 olacak daha da yükselecek diyerek sıçrayanların fotoğrafı NOK bile şu an kurtaramadı.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yarın enflasyon var hocam orada dolar yükselirse çıkış fırsatı olur. egerki çıkarsa tabi

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet oyalaması hoş olmuyor aşağı gitse de roketlese çabucak rekora gitse gene Ons biraz yukarı hareket ediyor asıl dolar gittikçe aşağı açı kazanıyor. Alım yaparken de satarken de dolar TL ye dikkat etmek lazım. Dolar yukarı doğru bir hamle yapabilse TL ye geçek isteyenlere keşke fırsat verse her gün daha aşağı deneme yapabiliyor.

Ayın 28 inde AUD almıştı o bile kara geçemedi hesabınızı ona göre yapın dolar TL yi dikkate almayanların bir süre canı sıkılabilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlı sabahlar hocam. bubons yine aşağıya gidiyor pişman edecek anlaşılan bizi 22.90larda geçmedik diye.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Kardeşler hakkını helal etsin kızmasınlar darılmasınlar elbet gümüş yukarı trend e başlayacak ama 2023 ün 2. çeyreği sonrası başlayacak bu ytd

Şanssız_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaşam_güncel ()

Teşekkürler bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ons ve gram cok ıyı yerlerde rakkamları ızleyın cok acık ve net gorursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar daysan yarı parite yarı da TL ye geçip bekleyip TL üzerinden girmeyi tercih ederim. Dolar yukarı bir atak yapabilse fırsat olur. Gene de azda olsa yukarı devam etme ihtimaline karşı yarısı da parite. Bunlar kısa vade için.
Uzun vade içinse Altın gümüş zaten hep kazanıyor. 28 centten 50 dolara kadar yükseldi. Altın doları 8 e katladı. karar sizin yatırım tavsiyesi değil şahsi kanaatim.

Yaşam_güncel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

butun verılerı attım gramlar ve onslar sıkı takıp edersenız rakamları cok rahat nereye gıttıgını gorursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Şanssız_gümüşçü ()

Katılıyorum size sizce yakın zamanda ne olur

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ama bir önceki yorumu görüp ona göre işlem açarsanız tam tersini yaparsınız geçen hafta 4 5 kere değişiklik oldu dolar dibe vurduğunda yön yukarı TL olmayanlar için geçiş fırsatı olabilir yazdım sonra yukarı gittiğinde de yatay aşağı dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

benımkıler tahmın degıl teknıkten cıkardıgım gercek verıler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum