Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0678 15:04:27
EUR 34.8183 15:04:27
USD 32.5843 15:04:27
ALTIN ONS $2304.7450 15:04:27

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Deneme alt yorumlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Mirabilis bu grafik ve alt yorumlar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden yanlış grafik çıkıyor ?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum
@Mirabilis

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alımı tamamladıysanız dirençte stoploss yapıp alttan denemeyecekseniz en güzeli ekranı kapatıp arada bir bakmak. Devam edecekseniz de sayfadaki ustaları takip etmenizde fayda var derim.
11 Haziran 2020 de kapatıp arada bakanlar 8 TL den aldığını 6 ay sonra 13 üstünden çıktı.
Manipülasyon bir süre daha devam eder mi bilmiyorum ama ne kadar zorlarlarsa zirve daha daha kısa sürede daha yukarı olur diye düşünüyorum.
Geçtiğimiz dönem 6 TL yi beğenmeyenler 6 ay geçmeden 13 TL üzerini gördüler. Ytd.

Tayfun_05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tayfun_05 ()

İlk defa moralim yerine geldi güzel analizler için teşekkürler Hocam sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Fatihsultan yorum gelmedi galiba

Evet ama o zamana kadar zorlayabileceklerini zannetmiyorum o kadar akı.lsız olamazlar. Zorlaya zorlaya buralara kadar anca çok aşağısını görmüyorum belki kısa bir süre daha sonrasında tarih tekerrür eder çok daha yukarılara gider diye düşünüyorum şimdiye kadar uygun fiyattan alanın hatta uzun vade beklemesini bilen için tepeden alanın bile zarar ettiğini görmedim.
Tabi bu gümüş ve altın için.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet ama o zamana kadar zorlayabileceklerini zannetmiyorum o kadar akı.lsız olamazlar. Zorlaya zorlaya buralara kadar anca çok aşağısını görmüyorum belki kısa bir süre daha sonrasında tarih tekerrür eder çok daha yukarılara gider diye düşünüyorum şimdiye kadar uygun fiyattan alanın hatta uzun vade beklemesini bilen için tepeden alanın bile zarar ettiğini görmedim.
Tabi bu Altın ve gümüş için.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Niye tutmasın usta.25 lere kadarmi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Terste olanlara moral olsun ya tutarsa

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bende öyle yapacağım inşallah hocam 10lar gelirse çıkarım diğerine dokunmam. bakalim. benim hatam hocam biran bosluguma geldi yoksa bir aydır bekliyordum alım için böyle işi zora sokmaktan başka birşey yaptığım yok. hayirlisi ile çıkarım inşallah amaç disersede üzülmemek icin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

7,90 ı örnek olarak yazdım yani 7,90 olsa bile uzun vadede gümüş gene kar yazar hatta iki katından fazlasını da getirebilir. Sadece arada iniş çıkışlar moralinizi bozabilir onun için parçalı işlem iyi keşke sayfamdan takip etseydiniz. Sürekli uyardım boşa gitmesine üzüldüm ben 9,43 lerden de girdim ama 10,55 lere kadar çıktım. Sonra 10,22 seviyesinden genel ortalamam üzerinden çıkış yaptım tekrar küçük bir giriş 10,18 den biraz 9,98 den girdim gene çıktım 5 aydır emek verip kazandığımı kaptıramam. 4,20 ortalama yükselse de düşse de girer gene çıkarım inşaallah. Şimdiye kadar sorana da alttan toplayıp girebilmek için en fazla fazla % 10 stoploss
Dolar 9,36 aşağı kırılmadığı sürece yukarı yönelme şansı var diye düşünüyorum

2023 Mart sonundan önce de düşüşü çok zor görüyorum hatta yukarı da devam edebilir.
Şubatta az çok rengi belli olur Marttan sonra da önümüzü daha rahat görebiliriz diye düşünüyorum. Gümüşten ümitliyim ve kısmet olursa tedbir olarak makaslara ve dolar ın durumuna bakarak pazartesi veya salı tekrar giriş çıkışlara başlamayı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam dolar 7900yazmissiniz. yanlis yazdınız galiba.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı düzeltme yaptığında belki dirençte takılırsa bir kısmını çıkıp daha alttan gir çık yapabilirsin Yukarı devam ederse de elindeki kar yazar.
Belki dolar düşmeye devam ederse bir süre bekletir çok düşmezse uzun vadede karlı çıkarsın diye düşünüyorum.
Dolar 7,90 bile olsa 10/(7,90/31,1) = ons 39,367 üzeri kurtarıyor.
2013 sonu 2014 başından önce önce çok aşağı düşmez herhalde. Bu ay rengini iyice belli edebilir zaten son zamanlarda dolara artık gece bile makas açmıyorlar. Belki de yukarı devam eder o zaman daha kısa sürede kar yazabilir. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

Bir aydır bu hattın içinde diğer kanala geçebilirse bir süre daha yönü takip edeceğiz. Bakalım önümüzdeki iki ay içinde 14,03 ü kırabilecek mi yoksa 13 Altın a doğru mu yol alacak?

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Maliyeti 23.2 ye çekmiş oldum galiba TL olaraktan baktığımızda 10tl tam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Defalarca giriş çıkış fırsatı verdi peki son durum ne ?

22 dolar ın altı zor görünüyor kar gördükçe parçalı çıkmak şartıyla doların durumu da dikkate alınarak alım fırsatı gibi. Gene de nereye düşerse düşsün full girmem nereye çıkarsa çıksın full çıkmam az kar etmeyi kaybetmemeye tercih ederim sağlık daha önemli. Yakın geçmişte her türlü manipülasyonu gördüm. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Fatihsultan @Final10 Teşekkür ederim.
Belki aranızda geri dönüş olduğunu görüp uyardığım iki gün içinde parça veya genel ortalaması üzerinden çıkıp girip tekrar çıkıp tekrar giren arkadaşlar olmuştur. Eğer böyle yapıp iki günde eksiden artıya geçenler olduysa ne mutlu. Çıkış yapamayıp terste olanlar da üzülmesinler ne kadar hızlı ve ne kadar aşağı düşerse daha çok sevinsinler çünkü bu durmda daha kısa sürede çok daha yüksek kar edeceklerini tarih gösteriyor. Bu üründe düşen bıçağı tutanların sevinmesi uzun sürmemiş.
Daha geriye de gidip bir bakalım istedim.
Bu noktada size fibonacci ve mum hareketlerini takip etmenizin faydalı olabileceğini hatırlatmak isterim. Fibonacciyi dipten tepeye çektiğimizde genellikle 0,618 bize geri dönüş noktasını 0,786 kırılımı da düşüşü gösteriyor 0,318 ise bazen dönebildiği bir seviye olmakla birlikte giriş daha riskli gibi

Yukarıdaki gibi düşen bıçağı kademeli olarak tutan çok düşük maliyetle çok yüksek kar elde etmiş bu bir.

Bu iki

Aynı ay içinde bir kademe izin vermiş 13 dolar kar yazmış bu üç.

İki kademe izin vermiş gene 12 dolar kar detaya inerseniz gene yükseldikçe kademeli çıkış giriş bu dört

Bu sefer bir ayda 16 dolar kar bu beş

Bir ayda Altı dolar kar bu altı

Tekrar giriş aralıklı kademeli çıkış giriş 18 dolar kar. Bu 7

Düşen bıçağı tutup değil zarar eden az kar edeni bile bulamadım.
Peki bu analiz usülleri bize yeter mi yetmez. Tekerleği yeniden icat edecek değiliz ama at arabasına binmeye devam edemeyiz. Daha fazlasını yapmazsak zarar ederiz. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Pazartesi gümüş açılışı kapanış seviyesinde veya daha yukarı yapacak mı? yukarı sert hamle yapacak mı 22,711 üzerine atıp üstünde kalıcı olabilecek mi ona bakacağız. dolar ı takipte olacağız. Doların geri çekilme veya müdahale gelip alt bantlara inme durumu olursa uzun vadeciler hariç full işlem problem olabilir. Şahsi kanaatim. Yatırım tavsiyesi değil.

Dolar küçük bir ihtimal de olsa yukarı sıçrama yapabilirse terste olanlar için çıkış fırsatı verebilir. Böylece hem gümüşü hem doları yukarıdan dağıtabilirler.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Artık alt yorumlar da sayfaya düşmüyor bu görünüyor mu bari

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Şanssız_gümüşçü Kendimden şüphe ettim siz böyle yazınca sayfama bakıyorum 13,85 bekliyorum diye bir yorum göremedim.
Siz de 13,85 beklediğime dair yorum varsa sayfaya kopyalayabilirmisiniz dolar yukarı çıkarken ben doların yönü yatay aşağı yazmıştım.
Bir de düşüş ihtimaline karşı bir miktar TL ye geçilebilir yazmıştım.
Keşke öyle yukarı bir hamle yapsa da terste olanların bir kısmı çıkış imkanı bulabilse 18 lerden bile dolara veya herhangi bir ürüne girip çıkış yapmayanlar var.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ikinci kademeye gelme ihtimali var. Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Mesajlar düşmüyormu

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam gece sabaha kadar beraberdik umuyorumki dinleniyordur ilaç atmştı ayakta zor duruyordu uyumuştur insalah.

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm @REŞAT12 hoşgeldin
seni çevrimiçi görmeye alıştık.
Merak ettik kıymetli hocam.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmiyorum kısa vadede düşüş olabilir sizi yanıltmak istemem. dolar düşüş yaparsa bir süre bekletebilir. Siz bilirsiniz. Ytd.

Üstelikte yüklü gireceğim diyorsunuz 0,5 0618 ilk kademe düzeltme noktaları
1780 civarına kadar belki geri çekilebilir ama garantisi yok. Ytd.
Yüklü alacağınız için ustalara sormanızda fayda var ben acemiyim.

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Altin da düşüş hala devam eder mi acaba yüklü miktarda alim yapmak istiyoruz da

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aralıklı kademeli 3 kademe kar çıkışı fırsatı vermesi halinde devam. dolar TL yi takibe devam yönü hala aşağı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10,18,586 dan biraz ekledim belki döner aynı sistem devam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşebilir ama alım fırsatı kaçabilir de kar görünce çıkış yapmak kaydıyla parça almakta fayda görüyorum. Terste kalmayı göze almadan olmuyor. 5 leri 4 leri bekleyenler hala bekliyor mu acaba?

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum