Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:44:20
EUR 34.7748 07:44:20
USD 32.4684 07:44:20
ALTIN ONS $2337.9850 07:44:20

Konu: Ne yapmak lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Yda23
Gene yanlış grafik. Neren geliyor bilmiyorum. Doğrusu bu.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makas uygun olsa bu gün almış bir kısmını da satmıştım. Kaçtan veriyor şu an aslında bu seviyeler elinde olmayan için ilk kademe kar görünce girdiğinin bir kısmını parçalı çıkmak şartıyla uygun. Ytd.
0,786 kırılmadan yukarı dönebilir 0,786 kırılırsa dikkat etmek lazım !

Dolar da 13,55 i aşağı kırmamalı bura kırılırsa dikkat etmek lazım.

Onun için alınca kuruşumuzu kaptırmıyoruz kar görünce bir kısmını çıkıyoruz varsın o kadarı da az kar etsin !

Makas uygun olsa terste kalma riski göze alınarak aşağı stop koyup belki NOK a JPY AUD a da girilebilir ama makas elimizi kolumuzu bağlıyor

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Sizi uzun zamandır takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Hocam hayırlı akşamlar ben bir miktar gümüş almak istiyorum hangi seviyelerde girilir grafikten hiç anlamam tüm sorun şahsıma aittir saygılar sunarım

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sadece sayfamdan takip edenler için kademelerim. Sayfamdan takip etmeyenler lütfen dikkate almasın çünkü zincirleme !

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet son dipten baktığımızda onsta 24 altı dolar TL yi dikkate alarak girilenin bir kısmını parçalı çıkmak şartıyla parçalı akım fırsatı gibi görünüyor

Osm3csl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osm3csl ()

23,9 alım ıcın fırsat gıbı gozukuyor senın grafıklerde de bende oncekı mesajımda boyle dusunmustum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Eyvallah hocam. Bildiler için teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

evet ama aşağı dönse bile ters omuz baş omuz yapabilir terste kalmayı göze aldım gerekirse biraz beklerim.
Dün çıktığım gümüşlerin bir kısmını da bu gün yerine koymayı hedefliyorum inşaallah.

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam audusd tam önemli bir dirençte değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık hocam

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar Terste kalma riskini göze alarak bir miktar 10,06277 den AUD aldım

Gümüş alım fırsatı verebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Anladim o zaman beklentinizi yada yüzde kaç gibi kar beklemek mantıklı olur

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

satışa emir vermiyorum kar gördüğü zaman parçalı çıkmaya başlıyorum elimde bekletmiyorum.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler. Satış emri verinceye yazarmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar Terste kalma riskini göze aldım kar gördükçe parçalı çıkmak şartıyla kısa süreliğine 8,85 ten AUD 0,1078 den JPY ye talimat verdim % 10 aşağıya talimat vermekten şimdiye kadar hiç zararım olmadı. Tabi elde bekletmemek şartıyla çünkü dolar çakılrsa bu fiyattan bile terste bırakabilir.
Gelirse alır gelmezse de zararı olmaz inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anlamak mümkün değil

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene alakasız grafik çıkıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaallah tuzak değildir ve devamı gelir. Makas 6,5 kuruşa kadar düştü. Cuma günleri yaptıkları gibi inşaallah işlem zamanı makasları açmazlar

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ya sürekli ekran takibi bırakılıp uzun vade hedeflenir 23 50 200 TL beklenir. Ya da Direnci kıramadığı zaman en fazla % 10 TL ye geçip düşmesi halinde alttan veya yukarı kırması durumunda yukarıdan geri girmek ya da çapraz denenebilir.

Her zaman terste kalma riski var ama küçük bir bölümle alternatif işlemler yapmak erken çıkış ve bunun gibi hatalardan korur moral olarak ayakta tutar bir yere aşırı odaklanmak ta zarara sebebiyet verebilir diye düşünüyorum. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

_CaDDe_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Gümüş biraz sert iniş çıkışlar yapıyor ben günlük işlem yapmıyorum biraz daha sabırlıyım iyi bir kâr görmek istiyorum galiba tekrar emeğinize sağlık bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

_CaDDe_ ()

Hocam 10.18 de tersteyim siZce ne yapilabilir

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben gelsin gelmesin % 10 aşağısına kadar talimat veriyorum daha önce bir kaç sefer yakaladım karlı çıktım. Mesela AUD u 10,05 den yakalamıştım tabi karı görünce de çıkmıştım şimdi daha aşağıda halbu ki gümüşün fiyatının çok üzerine çıkmıştı ondan sonra belki 200 işlem yaptım TL JPY NOK GÜMÜŞ çapraz.

Tabi her zaman terste kalma riski de var ama riski bölmek bazen inanılmaz karlı olabiliyor. Sabır tabi ki de şart.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık @REŞAT12 geçen hafta maalesef makaslar açılmıştı her iki yönde de değerlendirilir öyleyse üstadım teşekkürler bol kazançlar.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar geri çekilirse gümüş alamayanlar için belki alım fırsatı verebilir bu gün ya yukarı sert sıçrayacak veya biraz aşağı gelecek gibi görünüyor. İnşaallah gene her cuma olduğu gibi makasları açıp kritik yerde kapanış olmaz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaallah. 1 ay içinde bile olsa şaşırtmaz gümüş bu. Bir noktadan sonra fazla geri çekilme yapmadan devam eder herhalde. Son zamanlarda çok yordu. 11 hazirandan sonraki manipülasyonların aynısı Altın ons düşerken rasyo yukarı gidiyor dolar da geri çekiliyor. İleri geri yaparak bezdirme taktiği.

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

6 ay bile çok uzun bir süre diyebilirim. Mart 2. Haftası diyorum başka da bir şey demiyorum:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum