Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 12:24:26
EUR 34.7786 12:24:26
USD 32.2759 12:24:26
ALTIN ONS $2316.4600 12:24:26

Konu: Gümüş için Ayın Evrelerinin Döngüsel Etkileşimleri

İyi geceler dostlar. Gümüşte ay döngülerini izlemeye devam.
Gümüş ons 18 Ocak 2022 dolunayı ile yukarı ivmelenme kaydedildiği görünmekle birlikte bu 25 Ocak küçülen Yarım Ay döngüsüne kadar yavaşlayarak sürebilir belki yahut küçülme sırasında önce biraz çekilip tekrar yükseliş sergileme ihtimali olabilr geçen ay da olduğu gibi. Teknik olarak da önemli direnç hattında. Ama kırdığını düşünürsek çok daha güzel gidebilecektir.
Gümüş TL tarafında ise dolar a bağlı olduğundan esasen doların MB faiz kararı ve DXY ile birlikte ilginç etkiler izlenebilir. Yine geçen ay olduğu gibi küçülen süreçteki, 25 Ocak Yarım Ay ve 1 Şubat 2022 Yeni Ay döngüsüne kadar yükseliş devam edebilecek potansiyelde olmakla birlikte tersine etkiler olmaz demek de doğru olmaz ama şu an için hala olumlu görüşüm devam etmektedir aksi bir durum gelmediği taktirde. Bu ayın evreleri ve etkilerini yorumlamak çok kolay iş değil ama etkili günler olduğu çok kez tecrübe edilmiştir.ytd
Gidişatı izleyip daha da detaylı analizlerde bulunmak istiyorum zaman zaman fırsat buldukça. Herkese bereketli kazanç dolu günler, iyi geceler.

Yorumlar (266)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah benimkisi de zaten sadece fikirsel ve manevi destek amaçlı. Yoksa zaten herkesin kendi nasibi rızkı, onu da veren Hüdadır

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Hayır Yasemin hanım rica ederim sorun galiba hepimizde mevcut ben zaten az önce sayfanıza girmesem sizin yorumlarınıza hiç denk gelip göremiyeceğim herhalde
Bilmiyorum bana etiket yapıyormusunuz fakat bana gelen giden birşey yok
Hakanada ne zaman beri denk gelemiyorum eski arkadaşları neredeyse hiç görmüyorum zaten
Sizin son iki yorumunuz geldi bana
DXY ye dikkat edin dönüş sinyalleri veriyor yine FED e yakın onslarda tekrar bir gevşeme yaşanabilir
Uk- ray- na meselesine de dikkat edin markajdan kaçırmayın piyasalar üstünde küçükte olsa etkileri olacak
Onslar dönüş sinyalleri vermeye başladı
YTD Saygılar sunuyorum

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Eyvallah müdür sizler sayesinde bizde az cok grafik takip ediyoruz..24 un altinda kapanis yapmamasi bugün için çok önemli diyor trader lar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doğrudur hatta 23.10 lara kadar çekilmesi de dahil ama mümkünse 23.40 Altın da fazla kalıcı olmasın kapanışlar almasın olumlu gidişatın sürmesi açısından. ytd
Yani ben böyle düşünüyorum şimdilik değişme olursa görüşlerimde yine paylaşırım inşallah.

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Hocam o zaman gümüş onsun 24.08 e kadar geri cekilmesimi nornal kabul edebiliriz grafige göre dogrumudur?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam cevap yazdım düştü mü acaba? Böyle bu ara teyid etmemiz gerekecek sanırım:(

Usta35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam bir tuhaflık var. Bana da bildirimler geç düşüyor bu ara. Sürekli güncelleme yapmam gerekti. Şimdi düşmüş mesaj Bana. Gördüm hocam Şimdi. Teşekkür ederim. Ama dün gelen bir mesaj yok. Sorun benim sayfada mi acaba? Bilemedim:(
Emeğinize sağlık üstadım

Usta35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Yasemin hanım size bir kaç kez etiket yapmıstım mesajlarım size düşüyor mu acaba
Galiba yine sitede sorun var dünde yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam
Bir dönüş yaparsanız bileyim düşüp düşmedigini Saygılar sunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolu dolu geçti maşallah :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet yani piyasa bu fırsatlar bitmez. Ama kademeli işlem daha iyidir böyle durumlar için alırken de satarken de o da ayrı bir konu

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) aynen öyle

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Çok haklısın 20 Aralıkta olduğu gibi çok hırslı olmaya gerek yok..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç bir şey için pişman olmaya değmez. Dediğim gibi nasip sonuçta kar aldıysan en güzeli bazen. Hayalde olan değil gerçekte olan bizimdir gerisi rüya. Daha çok çıkınca da satmıyor bazen insanlar sonra zarar ettik diye çıkmıyorlar vs bu işler böyledir genellikle. ytd

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Nasip buymuş, gümüş hızlı çıkan çok hızlı düşün bir emtia o nedenle panik oluyorum duygularımı iyi kontrol edemiyorum rasyoda bizden yanaydı oysa.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah teşekkür ederim Asri abim sağ olasın

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Hayırlı akşamlar tebrik ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Teşekkür ederim @BossVurguncu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı akşamlar dostum. Olumlu olduğunu düşünüyorum kaç zamandır da öyle düşünüyordum zaten çoklukla belirttiğim gibi. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler güzel insan çok sağ olun

Silverrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Erken de olsa kar aldıysan önemli olan o nasip sonuçta. Ve fırsat bitmez sonuçta. Diğer taraftan attığım yarasalar gümüş ons bazında ona göre erken satmış oluyorsun belki ama dolar ın belirsizliği ve düşme eğilimi gümüş TL için sorun oluyor ons yükselse de. Tabi parite arbitraj yapıyorsan yani dolar ile alıp satıyorsan başka. Zaten şu makaslar çok izin vermiyor işte. Teşekkür ederim inşallah hepimiz alırız

1BeğenmedimŞikayet

Silverrr ()

Maşallah tebrikler, luke hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@BossVurguncu hayırlı akşamlar dostum durum ne olumlu mu gümüş birde altın almayı düşünüyorum sence uygun mu

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Rica ederim, inşallah sende emeğinin karşılığını alırsın.
Yanlız ben erken mi sattım 10.49 dan acaba daha gidiyor bu yarasa hızını alamadı..?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah teşekkür ederim cansın :) inşallah iyi ol herkes için

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Gerçekten de öyleymiş bu dolunay ve döngüler hayranlıkla izliyorum olağan dışı çalışmalarını tebrik ediyorum...
*Batman Kara şövalye yükseliyor* a döndü bu iş buradaki şövalye sen oluyorsun tabiki saygılar selamlar..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne Dolunay mış mübarek :) @Yaseminnisa @16paramıknatısı

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın abi. Yani bazı şeyler tecrübe ettikçe anlaşılıyor tabiki bazı şeyler

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Gann ekonomi takvimini sayfasına
Bakıp bakıp inceledim ve günü gelincede yaşadım ve takvimin
Ne demek istediğini kavrıyoruz. ytd
Yazdıklarında çok önem var.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet Madenci abiyi es geçmemek lazım çok emek verir aydınlatır sayfayı o da veriler hakkında sağ olsun eski Negatif üstad

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Karar biliyordum sadece sağolsun
@emekli_madenci murat abi yazmış.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum