Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 02:56:35
EUR 34.7832 02:56:35
USD 32.3141 02:56:35
ALTIN ONS $2294.3400 02:56:35

Konu: Gümüş için Ayın Evrelerinin Döngüsel Etkileşimleri

İyi geceler dostlar. Gümüşte ay döngülerini izlemeye devam.
Gümüş ons 18 Ocak 2022 dolunayı ile yukarı ivmelenme kaydedildiği görünmekle birlikte bu 25 Ocak küçülen Yarım Ay döngüsüne kadar yavaşlayarak sürebilir belki yahut küçülme sırasında önce biraz çekilip tekrar yükseliş sergileme ihtimali olabilr geçen ay da olduğu gibi. Teknik olarak da önemli direnç hattında. Ama kırdığını düşünürsek çok daha güzel gidebilecektir.
Gümüş TL tarafında ise dolar a bağlı olduğundan esasen doların MB faiz kararı ve DXY ile birlikte ilginç etkiler izlenebilir. Yine geçen ay olduğu gibi küçülen süreçteki, 25 Ocak Yarım Ay ve 1 Şubat 2022 Yeni Ay döngüsüne kadar yükseliş devam edebilecek potansiyelde olmakla birlikte tersine etkiler olmaz demek de doğru olmaz ama şu an için hala olumlu görüşüm devam etmektedir aksi bir durum gelmediği taktirde. Bu ayın evreleri ve etkilerini yorumlamak çok kolay iş değil ama etkili günler olduğu çok kez tecrübe edilmiştir.ytd
Gidişatı izleyip daha da detaylı analizlerde bulunmak istiyorum zaman zaman fırsat buldukça. Herkese bereketli kazanç dolu günler, iyi geceler.

Yorumlar (266)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O konuların yeri değil ama benim de haşır neşir olduğum mevzular :)
Malesef gümüşe basıyorlar yine tam kuyruğu doğrultacak gibi diyorsun sonra tekrar bam

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muskachips ()

Biz bu gümüşü cozersek yeter hocam şimdilik gibi geliyor, ))

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Konuyu güzel toparladın değiştirdin bizde neredeyse seni evlendiriyorduk tarih de çok uygundu :)))

İlginç konuları severim sayıların, ses dalgalarının ve suyun gizemi de çok ilginçtir ...
Allah'ın yaratım matematiğine hayranım bizim gözümüzle göremediğimiz evrenin şifrelerini okuyamadığımız sınırsız ledün ilmide öyle...
Çok derin mevzulara girdim yine piyasalar geri dönelim ...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

En son Şirince'de millet şirineye dönmüştü:) yine bir maya takvimi vardı:)) arı maya seni:)))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

aynen hocam cunku bılımsel bırsey sonucda faydalıdır ıllakı bakmak lazım emegıne saglık tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani teknik olarak ben takip ediyorum ve genellikle tuttuğunu tecrübe ediyoruz 2 yıldır ki zaten döngüler her zaman önemlidir piyasada Gann olsun Ellilot olsun Wyckoff olsun hep döngü esasına dayanan tekniklerdir ve insan psikolojisi tabiat vs hayatta her şey döngüseldir evrende bilirsiniz

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

tamam kaptan motorlar tam gaz guc ılerı :)

NUTTZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

emegıne saglık hocam:) bu 4 6 subatta alım satım ıle de bır mesaj var denıyor ama bu teknıgı bılmedıgım ıcın arastırıyorum tarıhler fln tutuyor dımı hocam bu teknıkte

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Hiçbir yere gitmiyoruz. Sakin ol! Jüpiter ayağımıza gelecek. Retroya by by diyelim de gerisi bir şekilde gelecek.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hahaha roketle :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben biraz ironik konuşurum ama işin gerçeğine bakarsak Mayalar döneminde dahi inanılan bir durum özel günler ve böyle günlere dünyaca bir inanış var bize ilginç gelse de.

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

hocam mekıgı yanastırıp gelın jupıtere gıdecez retro ıle:) @NUTTZ @TheNight

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen var ya sennn:))

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Aminn inşaAllah

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bu kadar yorum, muhabbet yaptık merak içinde kaldık hiç ipucu vermiyorsun Boss maya takvimi o tarih piyasalar içinmiydi biz yanlışmı anladık :((

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Anladım. Guzel yerden satarsın ınsaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Bende almak istiyorum ama bilemedim :(

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Yok kıyamadım kaldı :(

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kararsızım hala ben alınca düşüyor bu

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Merhaba eylül 9.72 den aldıgını satabıldın mi

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Buralardan mı alacaksın

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim alım yapıcam çekiniyorum bu yorum iyi geldi.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel uyumlu günler ama demi Maya Takvimi gibi :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya ben yükseliş bekliyorum ne yalan diyeyim ama his biraz biraz da teknik ama ben bilmem spenk bilir :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de spenk tir o spenk kedidir kedi gibi :))

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) millete tarih gösteriyorum ablam piyasada bir hareket olmazsa en azından öyle kurtarayım paçayı :)))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gelirse kapana kısılacak ondan gelmiyi:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Öyle galiba cevap da yazmıyor biz kendi kendimize yorum yapıyoruz
@BossVurguncu

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum