Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 10:47:30
EUR 34.8196 10:47:30
USD 32.5507 10:47:30
ALTIN ONS $2321.4550 10:47:30

Konu: Gümüş için Ayın Evrelerinin Döngüsel Etkileşimleri

İyi geceler dostlar. Gümüşte ay döngülerini izlemeye devam.
Gümüş ons 18 Ocak 2022 dolunayı ile yukarı ivmelenme kaydedildiği görünmekle birlikte bu 25 Ocak küçülen Yarım Ay döngüsüne kadar yavaşlayarak sürebilir belki yahut küçülme sırasında önce biraz çekilip tekrar yükseliş sergileme ihtimali olabilr geçen ay da olduğu gibi. Teknik olarak da önemli direnç hattında. Ama kırdığını düşünürsek çok daha güzel gidebilecektir.
Gümüş TL tarafında ise dolar a bağlı olduğundan esasen doların MB faiz kararı ve DXY ile birlikte ilginç etkiler izlenebilir. Yine geçen ay olduğu gibi küçülen süreçteki, 25 Ocak Yarım Ay ve 1 Şubat 2022 Yeni Ay döngüsüne kadar yükseliş devam edebilecek potansiyelde olmakla birlikte tersine etkiler olmaz demek de doğru olmaz ama şu an için hala olumlu görüşüm devam etmektedir aksi bir durum gelmediği taktirde. Bu ayın evreleri ve etkilerini yorumlamak çok kolay iş değil ama etkili günler olduğu çok kez tecrübe edilmiştir.ytd
Gidişatı izleyip daha da detaylı analizlerde bulunmak istiyorum zaman zaman fırsat buldukça. Herkese bereketli kazanç dolu günler, iyi geceler.

Yorumlar (266)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Teşekkür ederim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

He madem ay döngüsü üzerinden yazacağız yarın Dolunay var. Bakalım nasıl etkisi olacak belki ufaktan nefes aldırabilir bilemiyorum emin değilim. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kardeşim çok şeyler yazdım. 10.70-10.30 bandından önce ben olsam almazdım dedim tepki gördüm. Şu an tek umut 18.05'te bulunan 200 aylık ortalama desteği ile bendeki Cypher aktif. 18.05 ve 17.80 Altın da kapanışlarda sıkıntı artabilir. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

2 numaralı evre düşüş diyor derinleşir diyor gene tekrar yediler gelir mi tepki bile yok dostum yardımcı olursan sevinirim @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Net 2 nolu beklenti gerçekleşti bu analizde. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Burada 1-2 ihtimalleri geçerli

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet boşverelim :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Boşver sen onları Boss biz işimize gücümüze bakalım enerjimizi düşünmüyoruz pozitife devam :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yine de gelirse bakmak gerekir ama riskli olacağı düşünülür

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Aklımı okudunuz biranda çünkü üçüncü olacak oda sıkıntı demek aslinda

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir daha gelirse girmemek daha iyi olabilr bence çünkü tekrar gelirse aşağıya kırma potansiyeli de artar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Evet parça ve cesaret ve az okuma:))

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

ne ekmek var usta aslında.
cesaret ve parçalı.
YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Bidaha 18.80 gelirde alırsam iki gün önceki zararın yarisimi telefi etmiş olacağım hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

19.30 gecmeyince:)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

616 dan satıldı hocam parça. parite oalrak

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben atmak istemedim ya şu ortamda çok karışık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teknikte var kardeşim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Gorurmuyiz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eh artık bi 21.50 leri görsek mi onsta sanki, tuzak olmazsa :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Veriler hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çıkar dost zaman ve sabır. Ama önce aşağı olursa daha çok sabır gerekir. Bak ne olduysa yukarı atmış yine :)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

İnşallah gelir çünkü 300 Gram altın borcum var hocam geçen sene 500 TL den borç almıştım neresinden tutsanız zarardayim

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

O rakamlar gelmeden önce benim eldeki gümüşü çıkarmam lazım hocam:) yoksa nasıl alacagim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yine de güzel satmışsın, eğer Altın da düşüş sürerse gramda o rakamlar tekrar gelebilir de, ama belirsizlik sürüyor işte kesin bişey demek zor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha ne olsun zaten önce insan kendine yetebilmeli yoksa bu sayfayı abuk subuk grafiklerle dolduruyorlar daha kendi öğrenememiş bir de gelip sana laf söylerler. Neyse şimdi :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam altinimi 870ten almıştım şuan elimde olsa idi en kotu altını satar şuan kurmuş almaya kalksam bir kilo fazladan alırdım. yani aradaki fark gerçekten çok var. bukadar olmazdi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya zararda çok insan gördüm yine de bir çabayla kar eden tabi zarar büyükse risk almak kolay olmuyor pek. Gümüş genelde daha hareketli kazancı da kaybı da daha çok oluyor. Açıkçası altını n da hala riski var ama bakalım en azından daha yavaş

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

İddialı deyilim ; )) kendime faydam olsun yeterli şimdilik sadece gann fanları var birde lrc sar kesişimleri çok işe yarıyor değerli üstadlar sağolsun öğretiyorlar bende alabildiğim kadarıyla almaya çalışıyorum )

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Kardes dibide tepeyide bulamazsın birazda sans isi bu takma kafana

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum