Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 08:31:03
EUR 34.8294 08:31:03
USD 32.4008 08:31:03
ALTIN ONS $2333.3400 08:31:03

Konu: gümüş son görünüm

Önemli değerler etiketlerle gösterilmiştir. Box grafiklerinin sağında yazan değerler destek dirençlerdir.

Yorumlar (153)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

1800 e 18 oldu galiba değil mi:)

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sfbll ()

Hocam eskiden altın onsla dolar fiyatı eşitleme diyordunuz şimdi ise gümüş TL ile doların nokta sonrası rakamları eşitleniyor gibi. Herhalde ikisinden biri düşecek veya çıkacak ne dersiniz?

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Gümüşte peki?

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Terazinin dengede olacağını yazıyorum gram tarafında.

Meanetttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Mantığı çıkaralım o zaman siz düşüş bekliyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Mantık kişiye göre değişir ve bu etkenler de değişiktir. Evlenmek mantıklı mı sizce?

Meanetttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Merhaba abim altın yada gümüş alımı şimdi yapmak mantıklımı yoksa biraz daha beklemelimi

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

azizim 1 parça gümüş aldım .
kötümü ettim acaba

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Hazıra dağ dayanmaz. Sigorta ve net bir gelir herzaman şart.

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Milyarder oluyor belki , şu milyarderler nasıl milyarder olmuş. Ben teknik analiz ile 185 gram altınla 195 TL altın fiyatı ile yani başladığım zaman 35bin lirayı 1milyon liralık eve, 750 bin liralık yatırıma dönüştürdüm.

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bu cümleye eleştiri diyecek kadar ne dediğinizi bilmiyorsunuz Sn. @ronx ''bu trend devam edecek boşuna kendinizi grafik çalışması yaparak yormayın usta'',
İnsan psikolojisinden anlamayacak kadar bilgi yoksunuz. Profilimde gann , astronomi, di- n, psi- ko- loji ve tarih ile alakalı yazı delilli ispatlıdır. Cehaletiniz uzay bilimi al satçılığı diye kullandığınız tabirden belli. Nerede bir bilgisiz var bana çatıyor. Bak kardeşim sen kendi işine. Biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsun sus...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Bu alt yorumda en son cümleniz içerisinde temel analiz olarak yazmışsın. Teknik analiz ile temel analiz farkını biliyor olmalısınız. Her analiz birşeyler gerçekleştikten sonra yapılır. Gerçekleşmeyen birşeyin analizini yapmak sadece tahmin olur. Temel haberleri alırsın ve bu haberlerin sevamında neler olabileceğini teknik analize yansıtır ve ona göre işlemlerinde ağır basan tarafa doğru yönelme yaparsın, ihtimalleri satın alır veya satarsın. Bu her iki sonuca da katlanacağın anlamına gelir.

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Bosverin tatlı canınızı üzmeyin hocam bizler için kiymetlisiniz elinize emeğinize yüreğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Velhasıl Sn. @ronx sizi kendi öngörülerinizle (! ) baş başa bırakıyorum. Yaptığınız eleştiri olsaydı anlardım ama bu cümle ''bu trend devam edecek boşuna kendinizi grafik çalışması yaparak yormayın usta '' sebebiyle emeğimize boşuna çalışma yapmak şeklindeki değerlendirmenizden dolayı sizinle iletişimi kestim.

6BeğenmedimŞikayet

calculator ()

2023 e kadar düşecek ise grafikler işe yaramıyorsa bu emtia sayfasında ne işin var. Git 2023 de gel yükselirken. Biz o grafiklerle tepkilerde iyi para kazandık.
Saçma sapan enflasyon yorumu yapma. Hiç al sat yapmasaydım enflasyon ve usd karşısında daha çok birikimim erimeyecek miydi? Bilgin bu kadar işte. Evet benim analizlerim gördü. 2021 mayıstan itibaren düşeceğini gördüm ve karımı alıp çıktım. Nasıl gördüm bilir misin? jüpiter ve satürn döngü çakışmasında fiyatlar her daim düşer. Mayıs ayında açarsan astronomi sitelerini çakışmayı görürsün.
Biz çizeriz tepkisini de alırız. Sen 2023 e kadar burada bekleme boşuna.
Bilen de konuşuyor bilmeyen de. Burada insanlar al sat yapmasa paraları Tl de dursa daha mı iyi? _ Ya da dolarda bile sabit dursan doların bile enflasyonu var. Dolar zamanla kendi enflasyonu sebebiyle değer kaybeder.

0BeğenmedimŞikayet

mad01 ()

Sana goselmi anltmam lazim elimde hic gumus olmadigini tek sefer de algilamiyorsun. Kac kere daha yazarsam anlarsin elimde gumus olnadina? Ben de alim bekliyorum ama senin gibi mantiksiz fiyatlar yazmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

mad01 ()

Senin kafan basmiyor belliki. Temel teknigi destekliyor dolar 18 oldugun da zaten indikatorler asiri sismisti bir mudahele gelmeliydi ve bu Bir aciklama ile geldi. Enfilasyon cikiyor diye bir sey alip satmasin o zaman milletmElindeki parasinin yok olmasini izlesin. Senin mantik ne guzelmis oyle

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumus tl nereyi ongoroyosunuz.
ustat
")

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam Libra çalışır ve fiyat 21,20 altına düşerse Libra aktif olur ve 20,1x bile ihtimaller arasına girer. Sonuçta ihtimal kesinlik yoktur fakat böyle bir ihtimalin varlığı bile bana bir miktar para mı orası içinde sakla der. Tüm para ile yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Bir miktarını can simidi olarak elde bulundurmak lazım. Elde bulunan TL sizi erken satmaktan , panikten ve sıkıntıdan korur. Kendinizi güvende hissettirir ve daha doğru kararlar vermenizi sağlar.

Acemi_çaylak_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_çaylak_06 ()

Hocam emeğinize sağlık grafikte 21 e kadar düşüş gösteriyor 22 den bir parça aldım 21 gelirse son parçayıda almayı düşünüyorum dahada düşmez umarım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Senin gibi teknik analizden anlamayan söylediklerimin hiç bir dayanağı olmadan ağız dolusu gereksiz konuşanlar için bir şey ifade etmez ama ben iyi para kazandım bu sayede. Senin gibilerin bu grafikleri görmesi bana zulümdür.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum