Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 05:34:08
EUR 34.9095 05:34:08
USD 32.5252 05:34:08
ALTIN ONS $2328.4200 05:34:08

Konu: gümüş son görünüm

Önemli değerler etiketlerle gösterilmiştir. Box grafiklerinin sağında yazan değerler destek dirençlerdir.

Yorumlar (153)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

hocam siz iyi misiniz? sen aydeniz dersen ben allaha inanırım yazmışsın. Ben yazdıklarımı allaha inanarak yazarım. Sen yazdığın cümlenin anlamına bir bak. Nasipten ötesi elbette yoktur lakin önce yaratan nasibini ara der. Aklet kainat gezegenini oku der.
Cümle aynen şu '' sen aydeniz dersen ben allaha inanırım '' bundan ne anlam çıkıyor.

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bende tam yazıyordum, en zoru da anlamayana anlatmak, lütfen siz zor olanı değil kolay olanı seçin "konfor"

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Slm hocam ons 23.477 aldim kac geldimi kazac olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN üstadım Allah için şu yoruma bakar mısın?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sen aydeniz dersen ben allaha inanırım ayzmışsın. Ben put- pe- rest miyim? Sen allah'a inanıyorsun da biz neye inanıyoruz. Senden bu cümlelerin hesabı yüce divanda sorulur. Senden da- va- cıyım bilesin.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ya hocam sen ne saçmalıyorsun. Profili oku önce. Hüsuf , küsuf namazını neye göre kılıyorsun. Yazdım hocam profile oku kainat kitabını

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi ben yüzde 90 tl deyim tekrar giriş yapmak için fırsat kolluyorum da

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Şuan merkür retrosu içindeyiz. Ay döngüleri uzalıp kısalabilir. Şöyle düşün elliotta dalga uzamasını önceden kestiremezsin gitmesi gereken yere gidip yola devam ederse o zaman uzamayı düşünerek öngörünü tazelersin. Hele bir kaç gün geçsin 23,5 üstünde tutunalım. Zaman analizini boxlardan bağımsız yapmakta yanıltabilir. Dikkat edersen salı günü kırar dediğim yorumun başından itibaren box çizgilerini yorumlayıp ondan sonra salı dedim. Boxlardaki durum ve gezegen döngüleri çizimlerimi güncellediğimde gerekli zamanda yazarım.

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi peki burdan artık yeni aya kadar yükseliş devammi

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @umuut81 , her yatırım aracında döngü ya da zaman analizinde farklılıklar var. İşin içine özellikle gezegen retroları girerse. Gümüş için salı günü bunları derken bist için aynı gün düşüş yani bugün için düşüş diye analiz ettik. Her zaman doğru çıkmayabilir. Ast- ro- no- mi kısmı tamam da ast- ro- lo- ji yi de tamamlarsak inşallah daha isabetli zaman analizleri olacak.

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Teşekkür ederim sayın @calculator ...

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Salı demissin abi maşallah sana.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @fizik3846 alt alta iki yorumda aradığınızı bulabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Fatihsultan alt yorum beklentim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN alt yorum bakalım olacak mı? izliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Fatihsultan alta alta iki yorumda belirttiğim box yükselen trendi aşağı kırılmadıkça yeri sağlam.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Eline sağlık Sn. @ASRN üstadım, çizdiğiniz o bölgeyi kırabilme potansiyeli arttı gibi. Sebebi ise alt yorumdaki 4. Grafiğimizde koyu mavi çizgi box yükselen trendi. fiyat ona dokunduğunda soluğu 23,5 da alıyor. Box yükselen trendi 1/1 gann fanıdır aynı zamanda ve 45 derecelik açıya sahip en güzel ve makul yüksleiş trendidir. 23,5 bölgesi ile yükslen trend yakınlaşmıştır. Genel deneyimim bu tarz durumlarda yüksleen trende dokunarak her seferinde yatay direnci zorlayan fiyat yukarı atıyor dediğim gibi deneyimlerim bu şekilde. salıdan sonra kırma ihtimali olduğunu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Gümüş ons için 24 ufuk da gözüküyor mu hocam hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam nasilsiniz altinons guncel yorum ve destek direncler nedir tesekkurler gumusonstan karimizi cebimize koyduk bereket versin altin ons tedirgin ediyor ongorunuz nedir guncel tskler

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi merhaba. dolar da daha da geri cekilme beklentin varmi? Alım hedefi olarak kaçları bekliyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN üstadım, alt yorumda dolar için belirttiğimiz durum. Bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Zipkin1 ()

Tşk. ler hocam cvp için

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Zipkin1 ve Sn. @heros
alt yorum döngü tarihleri ve farklı çizimler

1BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Elhamdulillah ustadım. Cok sukur.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Şükrünüz daim olsun o vakit:)))

1BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Cok guzel hatirlatma olmus ustad sevgiler saygilar

10BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam eskiler derler;

Musibetler misafirdir
Evde sabır görmezse yatıya kalır. Nimetler de misafirdir, Evde şükrü görmezse çeker gider.

Çok Şükür Misafirlerimiz var :)

LEON1978 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Ustadım sizinde elinize vaktinize yuregınıze saglık. Umarım sızın ıcınde hersey yolunda gıdıyordur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum