Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:18:00
EUR 34.7748 22:18:00
USD 32.4684 22:18:00
ALTIN ONS $2337.9850 22:18:00

Konu: gümüş son görünüm

Önemli değerler etiketlerle gösterilmiştir. Box grafiklerinin sağında yazan değerler destek dirençlerdir.

Yorumlar (153)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Amin ustadım cümleten inşallah.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eyvallah üstadım

teşekkür ederim

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tşk ederim. Artık kaçanı kovalamıycam dediğiniz gibi "alıncak bişey bulunur" felsefenizi çok beğendim

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hisselerde yarından itibaren yükseliş Perşembe cuma'ya dikkat edilmeli stopsuz işlem açmalı @erke_han

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hamd olsun üstadım, çeşmelerin altında kovalarımız var. Rabbim sizlere benden daha çok kazanmayı nasip etsin.

LEON1978 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

biz sizden razıyız üstadım Allah ta sizden razı olsun herdaim takdirimizdesiniz

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Ustadım, elinize emegınıze yuregınıze saglık. Umarım hersey yolunda gidiyordur.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Farklı değerlerin yer alması normal. Zaman dilimleri farklı. Alt zaman diliminde oluşan bir oluşum ile daha büyük bir zaman diliminde oluşan oluşumun nasıl ki değerleri farklı ise farklı döngülerden oluşan çizimlerin de değerleri kendi döngüsüne göre olur lakin değerleri birbirine yakın olan yerleri kuvvetli olarak seçer o yerleri takip ederiz.

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Farkındayız malesef. Paylaşımlarınız değerli. O yüzden biraz hisse girdim bu alanda faydalanayım sizlerden)))

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abo eline koluna saglik. Tesekkur ederiz. Lakin grafiklerde farkli degerler yer aliyor? Bir alim firsati beklentin var anladigim kadariyla ama bu alim noktasi hangisidir?

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN üstadım , ben artık ne kazandığıma bakıyorum. 2021 de en büyük kazancım siz oldunuz. Maddi kazancı her zaman elde ediyoruz hamd olsun ama asıl kazanç sizsiniz. Var olasın hocam , eksik olma.

5BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam en ufak bir ayrıntıyı dahi gözardı etmiyorsunuz maşallahınız var gümüş sayfası çok şey kaybettiğinin farkında bile değil

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN üstadım, alt yorumdaki grafiklere ilaveten dolarda yeni ay tepesi yapmadığından bu görevi yarım ay da yapacağını (elliottaki dalga uzaması gibidir ) düşünüyorum. 7-11 arası etkisini görebiliriz. Gerçekleşirse alım fırsatı verebilir. Bilgine (Kesinlik içermez.)

0BeğenmedimŞikayet

Kışlalı_tekin ()

Eyvallah hocam sağolun

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gelir de demem gelmezde demem :)))
19 ların gelebilmesi için kırması gereken destekler var. Hele o desteklere ulaşsın
22,40- 22.12 bölgesi zaman destek direnci
21,29 karar bölgesi
20,65 zaman desteği
20,18 döngüsel box desteği
Ara destek dirençleri yazmadım. Yukarıdaki değerler boxın önemli bölgeleri. Fiyat fizikteki serbest düşme hareketini yapmayacağı için bu bölgelerin kırılıp kırılmayacağı takip edilir.

Kışlalı_tekin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kışlalı_tekin ()

Hocam 20 nin altı gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

Kışlalı_tekin ()

Hocam emeğine sağlık geçen gün attığın grafik milimine kadar gerçekleşti maşallah

1BeğenmedimŞikayet

Delifisek006 ()

Teşekkür ediyorum hocam . Eksik olmayın

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam beklenti demeyelim teknik olarak izahı yeniden yazayım;
şöyle yorum yapabiliriz tepki devam ediyor
fibo 38.20 - 50 ve 61.80 seviyelerinden birinden dönmesi gerekiyor eğer dönmezse yeni bir trend başlamış sayarız o zaman hedef yaptığı tepeye ulaşmasını ve geçmesini bekleriz
şimdi bulunduğu seviye fibo 38.20 de buradan hala dönebilir yada bir üst fibodan

Delifisek006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Delifisek006 ()

Hocam merhaba . Inanin gözümüz yollarda kaldı . Ne zaman geliceksiniz diye sabirsizliklq bekliyordumm . Tekrardan iyiki geldinizz . Dolarda beklentileriniz nedir . 13.9 üstü haftalık kapanış yapmaz ise önümuzdeki hafta tekrar 11 yada 12 seviyeleri görülebilirmi . Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hayırlı akşamlar Asrın hocam. nasılsınız? @calculator hocama sorabilirmisiniz. beni niye engellemiş acaba. kendisiyle hiçbir polemiğim olmamıştır

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam elinize sağlık çok değerli hepsi

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ASRN üstadım,

1BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Ben de aynı düşüncedeyim
İyi bir yerden girebilirsem 7-8 ay dokunmayacağım.

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Bosverin hocam meyve veren ağaç taşlanır diyip yormayın kendinizi. sizin hic bir mwcburiyetiniz yok buraya atmanız destek olmanız insanlık gostergesi

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Hangisini soruyorsun? Cümleyi çek çıkart paragraftan.

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

onlarinki. katolik nikahi.
biraaz zor. ayrilirlar.
üstat
")

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Hocam olumlu yönde mi olumsuz yönde mi?

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Gümüş olumsuz durumda ama bu olumsuza gidecek demek değil. Rasyo 77,81 ilk direncimiz, 81 ve üstü ise gerçekten tehlike bölgesi. Gümüş bu sene içerisinde altın'dan ayrışabilir diye düşünüyorum. Yeni rekor egale edebilir gümüş

Meanetttt için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum