Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 19:23:40
EUR 34.7923 19:23:40
USD 32.3795 19:23:40
ALTIN ONS $2345.7700 19:23:40

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Üretmiyoruz diyenler tek tek araştırabilirler.

Yorumlar (285)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

VOYAGER77 ()

Hocam vatandaş sonuca bakar. Bu gençler istediği bir şeye kolay ulaşabiliyor mu? Bor, cıva üretmek iyi güzel de bizi nereye götürüyor buna bakmak lazım? Üretiyoruz dediğiniz şeylerin yanına sattık dediklerimizi eklesek nasıl bir tablo çıkacak acaba?

0BeğenmedimŞikayet

cenap_dayiniz_geri_dondu ()

Mercimek buğday bizim burda gırla. İstersen kargo ile göndereyim.

Fişekçi_Sülman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader_analiz ()

Vatandaşın cebine yansımadığı sürece boşş

3BeğenmedimŞikayet

Sunny2021 ()

Şimdi burda arkadaşlara açıklama yapıyorsun da şunu unutuyorsun yanlış bir denklem içindeyiz. Yol yapılıyor kalkiniyoruz diyenler gibi asil olan kendi kendine yete bilmek. Yol yapılırken işsizlik artmıyor mu? tüm insanlar bu sektörde mi calisiyor? Bu kadar üretiyoruz nerde yeşillikler kayıp mi? Cifci neden ağlıyor? Eğitim neden ağlıyor? İşsizlik neden artıyor? Tüm dünyada artıyor diyecekswn biz üreten olarak fark neden bu kadar çok? Temel olan gıda peki içme suyuna kim ortak/milli silahlarimiza kim ortak/ şeker fabrikası v. b. saymakla bitmez satılan her fabrika ekonomiye zarar/bilanço biz çok büyüğü diyebilir? Asil sana bana düşen kar /zarar ne sonuç yaşıyoruz? Ülkemi seviyorum ama gerçeğe bakmak gerek objektif

3BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Ver mehter ver

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Daha çok üretelim diye:))

turkalpk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emre0000 ()

Sizin ben neden dolar kurunu 10altinda bekledinizi şimdi tam olarak iyi anladım .. Bende Türkiye sevdalısı bir yurttaşım ülkem için en iyisini düşünüyorum ..

2BeğenmedimŞikayet

Fişekçi_Sülman ()

Bos yazip ciziyorsun. mercimegi bugdayi nerden aliyorsun.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

tabiki yapiyorum muhendisim

Otto16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Otto16 ()

Siz daha iyi bilirsiniz o zaman hocam, bu dönem işini takip eden, verim alan çiftçiler çok iyi paralar kazandılar, bu yıl ki gübre fiyatları çok uçuk rakamlar ama üretilen ürünlerin satış fiyatı da ona göre olacaktır. Üreten kazanır hocam

Totti007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenap_dayiniz_geri_dondu ()

Papua Yeni Gine PARASI çıktığı için.

turkalpk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kabasaba ()

Kendi ucagimiz ve helikopterimiz mi. Atak helikopterinin motoru amerikan

4BeğenmedimŞikayet

turkalpk ()

Bu kadar uretiyorsak gecenin korunde yeni yila neden bu kadar zamla giriyoruz mubarek?

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

onlarin gelecekte bunlari gormesi bugunku ekonomiyi etkilemez sen henuz olmamis biseyi olmus gibi anlatiyorsun umarim bunlar en kisa zamansa gerceklesir bizde goruruz artik gelismekte olan ulke statusunden kurtuluruz. siz yarini bugun gibi anlattiginiz icin yazdim bunu yapmayalim sadece kendimize zarar verir. yapalim uretelim geliselim

1BeğenmedimŞikayet

turkalpk ()

Bu kadar uretiyorsak marketdeki fiyatlari nasil aciklayacaksin mubarek?

0BeğenmedimŞikayet

{Zero} ()

Ben ona pek satış demezdimde.. la neyse kendinizi dadmin edip durun.. masallarla..

EconomicX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

eduardo01 ()

Listeyi incelesem eminim cogu yanlis cikar. Guzel sallamissin.

1BeğenmedimŞikayet

Kilimanjaro ()

Bu arkadaş bırakında şahlansın

0BeğenmedimŞikayet

MrOpen ()

Beterin beteri vardır, bunu test etmeden asla bilemeyiz.

Vatandaşın hiç dolar almadığını , yani dolar bazında hiç tasarrufunun olmadığını düşün.

Ve ülkenin de durumunun yine bugün ile aynı olduğunu düşün.

0BeğenmedimŞikayet

seranat ()

Muhteşem bir karşılaştırma yine muhteşem bir öneri tebrik ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bursalı16_16 ()

Tam isabet :)))

Kilimanjaro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Totti007 ()

gubre uretiyorum parekende satiyorum ciftciyim ayni zamanda muhendisim

Otto16 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bahsettiklerinin hepsinin resmi kayıtları mevcut. Hepsinde neredeyse ithalat daha az. Hurafelere inanmayınız açınız okuyunuz

Mükremin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volvox61 ()

En çok ürettiğimiz şey insan , hatta yeteri kadar insan uretmedigimiz için dışarıdan insan getirdik ki onlar bizden daha hızlı insan üretiyor... kısacası bu kadar nüfusa bu ekonomi gitmez. Bakın Hindistan a o kadar şey üretiyorlar ama nüfus fazla olduğu için halk açlıktan sürünüyor. Bakin cin de ayni şekilde, zaten Çin modeli diye boşuna denmiyor

bilge_adam1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kilimanjaro ()

Yanlış anlama da az ötede anlat bunları. İsterseniz halay da çekebilirsiniz ortam müsait

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dolar bazlı dünyada en ucuz yakıt kullanan ülkelerden biriyiz. Sen ben dolar almazsak buna bir son verebilirsin :)

seranat için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mükremin ()

Bu kadar şey üretiyorsak Dolar neden bu halde, un neden dışardan, bakliyat neden dışardan, saman vb

0BeğenmedimŞikayet

Otto16 ()

Tarım uzmanıyım yazmışsınız, uzmanlığınız nedir hocam ? Üretim yapıyor musunuz ?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İyi hoş güzel söylüyorsun. Senin çocukların var mı?

0BeğenmedimŞikayet

EconomicX ()

2005 ten yıllar yıllar önce direk ülke satıldı.
Türk telekom bişi bile değil en azından kendimiz ürettik kendimiz sattık

Burak_38_58 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum