Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 11:26:01
EUR 34.8035 11:26:01
USD 32.4024 11:26:01
ALTIN ONS $2337.9600 11:26:01

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Üretmiyoruz diyenler tek tek araştırabilirler.

Yorumlar (285)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kabasaba ()

Adam kendi motorunu yapmis demek istiyorum sen ne diyorsun. Kelime cambazligi. Baska birsey degil. Bebek bezinin kimyasali bile disaridan…

dolarez15 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

He aç parası çöp çünkü düşen dolar karşısında artan fiyatlara aç milllet besmeleci sanki tek dindar sizsiniz inşallah maşallah göze bak göze

Tayfun_48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tayfun_48 ()

Dolara aç millet değilmi sizin gibi

gebere_jackson için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

Ac millet aç maşallah bismillah inşallah gozlereinin içine bak

Dolarcan9 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Dolarcan9 ()

Hemen hemen hepsi numune üretim yapmış seri üretim olmadığı için ülke ekonomisine bir katkısı yok.

0BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

Aklını yitirmiş yada çıkarı öyle

izm92104 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kendisinin tuzu kuru.. hiçbirseyden haberi yok..

1BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

Yav hala utanmadan sıkılmadan yazıyorlar ne gülüp geçecem yeter artık

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardeş gul geç forumun eglencesi arkadaş:)

0BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

İnandım fakat gerçekler başka market ve pazar yalan söylemez benzin mazot elektrik doğalgaz zamlar vergiler üretiyoruz elhamdülillah bismillah maşallah :)))

Ya bırak ya üstad insanlar aç aç

Mükremin için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Üretimden anladığınız tam olarak nedir, bilemiyorum ama şu listedeki ürünleri oluşturabilmek için gerekli malzeme ve hammadeleri nereden temin ettiğimizi de yazsaydınız keşke.

0BeğenmedimŞikayet

Uguremir ()

Bir ürünün tasarımını yapıp modelini projesini yapıp ortaya çıkarttıktan sonra bazı malzemelerini senden alsam şimdi sen mi sahibi oluyorsun ben mi.

tekno_in için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tayfun_48 ()

Patenti sende ise sen üretiyosundur

tekno_in için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dj_metatron ()

Cok guzel bu sirketlerin %kaci yerli sermaye ona da bak

Cml52 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

tekno_in ()

Listedekilerin , %70 ini üretmiyoruz sadece bir araya getiriyoruz, üretimden ne anlıyorsun bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nightsecret ()

bunlar tam manası ile şuan yapılmıyor çoğu girişim yapım aşamasında ama hepsi tam kapasite olursa 2030 da o zaman ucarız şimdi değil

0BeğenmedimŞikayet

Brokerrr ()

Bayılır oynamaya tribün

Cml52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cml52 ()

Usta sen tribünlere oynuyorsun. Bu işi biliyorsun. Siyasete atılmayı düşünüyor musun? Bu saydıklarının hepsini toplasak bir TikTok kadar değeri var mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

okan_6n ()

Abi alabilen kısıtlı kesim.

Ülkenin yarısı asgari ücretle geçiniyor

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Siz ve ya benim alıp almamam değil mesele ülke olarak alıyoruz. Sizi kast etmedim.

okan_6n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cocomombo ()

Abi o sizin ev olabilir bizim ailede bir tane var oda iphone 6 :)

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adil_efe ()

Şuna takıldım elektirik araba bataryası üretiyoruz ya togg için bu işi cozemedielrdi en son batayra üreticetcek biri arıyoruz diye
Kaynak ne bu arada

1BeğenmedimŞikayet

gebere_jackson ()

Üretiyoruz şükür tabloda görüyoruz fakat markette alıyoruz sıkıntı burda markette üretim nezaman olacak siyaset değil maksat insanlar alamıyor pazar uçmuş bugün gelen zammın haddi hesabı yok ama üretiyoruz üretip ne yapıyoruz bunun cevabı üstad nedir sence

1BeğenmedimŞikayet

6265harun ()

Laf üretiyoruz

okan_6n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okan_6n ()

Madem o kadar üretiyoruz da, cari açık neden kapanmıyor?

0BeğenmedimŞikayet

Mertfurkan_ ()

İslemci uretimi neredeymis?

0BeğenmedimŞikayet

Osmn_tan ()

Tebrik ederim kral çok iyi araştırma. Bazı dolara tapanlar kisiler elestirebilir ama

0BeğenmedimŞikayet

anti_faşist ()

Benim için en dikkat çekeni grafeni üretiyor olmamız hemde seri üretim. Bu madde insanı robotlastiran kodlayan yönlendiren bir madde. Bunu ürettiğimiz bilmiyordum. Merak edenler Abdurrahman Dilipak hocanın bu madde ile ilgili açıklamalarının netten dinleyebilirler

2BeğenmedimŞikayet

Krtlknn ()

Reel hayal kaçtan fiyatlandı birde ona bakmak gerek, gariban emekçi bir kenarda birikimi olmayanlar için bir şey değişiyor mu? Aldıkları giydikleri yedikleri herşey dahil fiyatlanmadı mı? Hane halkının ekmeği küçülmedi mi? Şu anda kur zirvesine çıksada reel hayatta golü yedik mi yemedik mi? Bunlardan da konuşmak gerek... Evet sen satmış ve güzel kar etmiş olabilirsin, çok iyi bir sermaye de olabilir, Allah bin bereketini de versin inşallah, ama toplum olarak gol yedik, asıl mesele burada başlıyor diye düşünüyorum.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Farkındayım kardeşim ironi yaptığının. :) Ona gereken cevabı verince ilk işi engellemek oldu beni. :) Zamanında uyarı yaptım ama yine de onun sözlerini dikkate alıp 10 küsürlerden alım yapmayanlar olmuş. Ne o 8 bekliyormuş beyefendi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum