Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 15:14:24
EUR 34.7822 15:14:24
USD 32.3805 15:14:24
ALTIN ONS $2335.0500 15:14:24

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Üretmiyoruz diyenler tek tek araştırabilirler.

Yorumlar (285)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

-1BeğenmedimŞikayet

SlxBoom ()

Lucifer dostum ne kadar cok bilgi verirsen o kadar taş yemege maruz kalıcan emin ol sen verdigin bilgilerle para kazansaydılar şimdi kral sendin bu iş bilgi ver sabır işidir söylediğin şeyin 1 günde oluşmasını bekliyorlar

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardeş tam bir maskot oldu ya herkes guluyor.. oda olmasa gulemicez:)

ORKAW için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniro34 ()

Güneş enerjisi hücresi üretimi var mı ülkede ? Hücreler birleştirilip PV paneller yapılıyor..

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Kim nasil girsin üretim sektörüne. Keşke memur degil de uretim/satış tarafında olsan. Biraz görürdün durumu

0BeğenmedimŞikayet

Brokerrr ()

Luci 8 dedin bekliyoruz TL de 10 dan alamadık :p

1BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Dostum ama bu mantık yanlış, 0.4x i de kaybettin.. ayrıca öyle bir konuştun ki millet alamadı, millete tercih hakkı vermedin.. dediğim gibi 17 de satman büyük iş, tebrik ederim. Ama millete 10.30 da aldırmadan ve 40% kazancı kaybettirmen çok büyük başarısızlık, finans kurumunda olsan kovarlar ...

Saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

Bay_S ()

işte beklediğim cevap çok doğru katılıyorum size mutabığiz

pertt63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Otto16 ()

Biz küçükbaş üretiyoruz hocam, Allah bereket versin, çektiğimiz çileye degmese de çorba kaynıyor. Biz işletmenize dışarıdan yem almayız, kendimiz üretiriz, siz dışarıdan alıyorsanız işiniz gerçekten zor, Allah yardımcınız olsun.

A_gumusay4346 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

Keşke orada kalsaydı

Ozgurmert için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Fiyat benim için uygun yere gelmiyorsa almam. Bu yatırım stratejisidir. 2x den fazla kar aldım. Alacağım yere gelirse alırım gelmezse almam siz yürütürsünüz gemiyi.

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_S ()

burda niçin bulunduklarını açıklamıyor cevabın

0BeğenmedimŞikayet

Jok3r ()

Fevkalade yorum

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pertt63 ()

Ucuz işgücü ucuz insan hayatı..

Bay_S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurmert ()

Sen nerelerdeydin son bir hafta

0BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Bu konunun bizimle ne ilgisi var?

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Yakında kendi yazar kendi okur sahne niyet taraf belli cevap vermeye degmez

TtZett için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VOYAGER77 ()

3000 tlye çalıştırılan mühendisler mi yetişecek?

3BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Lucifer im %40 kazancinkaybettin ama, ileride belki dediğin seviye gelir ama önce 40% vardı kaybettin. Bence 17 de satmaya başlaman çok akıllıların ama bu yükselişi kaçırmanın da bir o kadar büyük başarısızlık...

Saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İstihdam sağlıyor. Binlerce kişi çalışıyor.. Aldıkları maaşla çocuk okutuluyor. Geleceğin belkide mühendisleri doğacak?

Bay_S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MentorBatu77 ()

Kanka sen hiç Zara'ya gittin mi Zara kıyafetleri nerde üretiyor bi bak istersen :)) kıyafetler Türkiye'de üretiliyor fakat en pahalı satış yeri Türkiye

0BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

Öyle uzaktan ahkam kesmek kolay

0BeğenmedimŞikayet

Uguremir ()

Aynen kral burdakilerinn geneli tabela işçisi üretim le fazla alakası olmayan dolar dan para kazanıp ceplerini doldurma derdinle olanlar. Sorsan bubulkeye uretim yok topluma gmfaydasi olmayan tabela işçileri dolu burda

0BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

Sen gir bakalim dene istersen çıkabiliyor musun bu işin icinden

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Ne diyeyim yazdım blok yedim Sayfada .. Hani bu platformda takipçim falan da yok İddialı girmedim ..

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

18 gelirmi kardeş?

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Tamam da, Türkiye üretimleri değil, dünya üretim tablosunu göndermişsin diyorum. Tablonun içeriğine yanlış demiyorum. Doğru analiz için doğru veri lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sen üretmezsen bu sektöre yeni girecek insanlar var.

A_gumusay4346 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Umarım doğru olanları görüp bu yolda benimle ilerleyenlerin sayısı artar

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

Üretmeye çalışıyoruz ama yapamıyoruz. siz hiç hatvan baktınız mı büyük baş küçük baş yada kümes hayvani. bunlarin yemi samani veteriner hizmeti ilacı garaci kaç tl biliyor musunuz. biz artık bırakıyoruz bu kafayla giderseniz içecek süt bulamayacaksınız hepsi kesime gitmiş olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum