Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 17:52:07
EUR 34.7393 17:52:07
USD 32.3786 17:52:07
ALTIN ONS $2336.4250 17:52:07

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Üretmiyoruz diyenler tek tek araştırabilirler.

Yorumlar (285)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardeş ironi yapiyorum.. gulduruyor beni o arkadaş:)neşe kaynagi oldu forumun:)
Saygilar

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

O manipülasyoncunun ipiyle kuyuya inseydik 11.68'den alım yapamaz, trene el sallardık. 3 hafta önce de aynısını söyledim şimdi de söylüyorum. İtibar etmeyin. Verilerden hareket edin. Masalcılara prim vermeyin.

izm92104 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

lucifer kardeş yarin 8 olurmu? :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Şu yıldızları boşa vermişler sana

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Uguremir ()

Tabelâ işçiliği yapanlarla üretim olmaz kral ama takdir ediyorum sizi güzel paylaşım yapıyor sunuz.

1BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardeş yarin ne olur?

1BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Philip morrisin sigaraları da izmirde torbalı da üretiliyor. Bu grubun en meşhur sigarası marlboro.. Şimdi bunu yerli malı olarak mı göreceğiz? Belli yıllardır amerikan malı olarak biliyordum :)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tam olarakta senin benim istememle olur.

A_gumusay4346 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alleinwolf ()

Bereketli olsun inşallah Sektorde açık var

0BeğenmedimŞikayet

bilge_adam1 ()

Allah sonumuzu hayreylesin,

Volvox61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

O iş benim senin istemenle olmaz yıllardır bu platformdasin niye böyle polemik bir konuya girdin anlamadım ama neyse iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Linemaint ()

Havacılık sektörünü bilen biri olarak helikopter italyanlar ile ortak üretim savunma sanayinde kullanılıyor. Ticari olarak kullanımı yok.

Uçak yine yok. uçak parçası üreten firmalar var. Ama sadece parça üretimi. Bunu uçak sayıyorlarsa veya iha'ları uçak sayıyorlarsa bilemiyorum.

Keşke listedeki konularda belirtilen yerlerde olabilsek...

Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Ben de aynısını sordum cevap gelmedi, bursa da Renault motoru uretiliyormus yani ? Bizle ilgisi ne? Süpürge motoru yapabiliyormuyuz?

dolarez15 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen5038 ()

Evet fabrika kayseride

0BeğenmedimŞikayet

Brokerrr ()

:))) hadi bakalım

Alperen5038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Eth madenciliğini hic sayma luci.

Sağlıkçı degil miydin?

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Usta ülke için pembe gözlükleri takmışsın. Keşke gerçekler söylediğin gibi olsa. Malûm siyasiler gibi hayal satmamak lazım. Kral çıplak demesini bilmeli

0BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Eglencek birsey yok, 10,30 treni kaçtı bir kere.. zararına satanlardan oldu. İnsanlara sakın olmaları hakkında konuştum ama işe yaradı mı bilmiyorum.

Saygilarimla

patronankarali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarez15 ()

kardeşim reno kimin? evet mercedes a serisinin dizel motoru bursada üretiliyor da bize mi ait o teknoloji?

Kabasaba için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Alperen5038 ()

Korkarim 1 2 gune 8gelsin ozaman gosterir size lucifer :)

Brokerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

Ne üretiyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

Brokerrr ()

Luci bende yapıyorum üretim coin hellium

3BeğenmedimŞikayet

Mozalva ()

Dünyanın hiç milleti bizim millet kadar kendini küçük gören alay eden yoktur bizim insan hafızası balık hafızası gini çabuk unutuyoruz gormemezlikten geliyoruz

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Lityum karbon pil üretimine başladık?

deniro34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_gumusay4346 ()

Allah bereketinizi artırsın insallah

Otto16 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Üretim yapmaktayım

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

8 ne zaman gelir kardes:)

0BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Bırak abisi eğlensin biraz. Oralara almiyacaklari için burda Abdurrahman celebilik yapıyor.

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fiziki_Yatırımcı ()

neden herseyi biz uretiyoruz!

bence 1 gun uretmeyelim batsin bu dunya!

0BeğenmedimŞikayet

Kabasaba ()

Yapmayin Allah askina. Kendi motorlari yok dimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum